Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Międzynarodowa zabawa na sportowo (FOTO)

Dodał: red Data: 2018-11-27 16:50:02 (czytane: 2447)

W Biłgoraju przebywa młodzież z Włoch, Grecji, Turcji, Czech i Rumunii. Wizyta związana jest z realizacją programu "ALL in One Hand", w ramach działania "Erazmus+". W Polsce młodzi ludzie podejmują temat integracji społecznej poprzez sport. Stąd na hali "Budowlanki" odbyły się niecodzienne zawody sportowe, w których postawiono na dobrą zabawę.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajNie były to rozgrywki w dyscyplinach, które znamy z wielkich imprez sportowych. Chodziło o to, by w sportowych zmaganiach mogli wziąć udział także uczniowie niepełnosprawni. Założeniem było pokazania, że przez sport można zawierać przyjaźnie, że znosi on bariery i otwiera na innych.

erazmus_plus_sport.JPG

-To było działanie projektowe, zapisane we wniosku. Ta mini olimpiada to krzewienie idei fair play, szacunku, tolerancji, umiejętności współpracy w zespole oraz tego, że mimo iż pochodzimy z różnych kultur możemy się porozumieć i wzajemnie się ubogacać - podkreśla jedna z koordynatorek projektu, Anna Kraczowska.

fair_play.jpg

Na zakończenie każdy z uczestników sportowej integracji otrzymał pamiątkowy medal, wykonany specjalnie z racji realizacji programu "Erazmus+"Zobacz także:

W Budowlance zainaugurowano kolejną odsłonę programu Erazmus+ (FOTO)

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 88

Tagi: erazmus plus   zsbio biłgoraj   sport szkolny   oświata biłgoraj

Zobacz także

Uczniowie klas I - III wrócą do szkoły. Placówki są przygotowane do zajęć opiekuńczo - dydaktycznych

Dodane: 2020-05-23 08:45 - Komentarze  (2)  czytane (582)

TAGI: koronawirus, oświata biłgoraj, zajecia dla klas i - iii, szkoła podstawowaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.204.227.117

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Studniówka "Budowlanki" 2020 (FOTO, VIDEO)

Uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju bawili się dziś na balu studniówkowym. Tradycyjnie wydarzenie rozpoczęło się od podziękowań i oficjalnych wystąpień oraz staropolskiego poloneza. Następnie przy muzyce DJ-ów, uczestnicy bawili się do białego rana. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia