Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Miasto pomoże przy wymianie źródeł ciepła na ekologiczne (AUDIO)

Dodał: red Data: 2018-09-28 11:42:39 (czytane: 2407)

Na wniosek Burmistrza Miasta Biłgoraj, pod koniec września br. Rada Miasta Biłgoraj Podjęcie uchwały w sprawie określenia zasad udzielania osobom fizycznym dotacji celowych na dofinansowanie przedsięwzięć inwestycyjnych służących ochronie powietrza.Jedną z ważniejszych uchwał w tej kadencji Rady Miasta Biłgoraj podjęto na wczorajszej sesji. Chodzi o uchwałę w sprawie określenia zasad udzielania osobom fizycznym dotacji celowych na dofinansowanie przedsięwzięć inwestycyjnych służących ochronie powietrza.

dotacje_zrodla_ciepla.JPG

-To krok w dobrym kierunku - przyznaje w rozmowie z Portalem bilgoraj.com.pl Burmistrz Janusz Rosłan. Posłuchaj:

O szczegółach wsparcia i jego zakresie mówi wiceburmistrz Michał Dec:

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: biłgoraj   czysta energia   wymiana źródeł ciepła   dofinansowanie z budżetu miasta

Zobacz także

Świąteczne śniadanie - dopełnienie radości Zmartwychwstania (AUDIO)

Dodane: 2019-04-21 09:20 - Komentarze  (1)  czytane (336)

TAGI: wielkanoc, koszy wielkanocny, śniadanie wielkanocne, biłgorajKomentarze (11)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 52.55.186.225

s (2018-09-30 09:20:28)

Miasto łaski nie robi, to program rządowy i ma go realizować. A jacyś śmieszni klakierzy wypisują od razu farmazony.

mop (2018-09-29 15:54:25)

brawo dla burmistrza i rady miasta

głos rozpaczy ...."Janusz odejdź aż 16 lat wystarczy" (2018-09-29 11:29:43)

czyli facet klęczy na kolanach i błaga , jest słaby psychicznie fizycznie i merytorycznie ,można powiedzieć że leży na macie i krzyczy nie bij . Taki plakat to oznaka słabości przegrania już na początku walki ,to jak bokser niczym Gołota uciekający przed Taysonem.

Observer (2018-09-29 10:31:24)

W biłgoraju są miejsca pracy! Czego wy chcecie od burmistrza? Skoro w Polsce są miasta lepiej zarządzane z fantastycznymi burmistrzami to dlaczego młodzi ludzie tam nie wyjeżdżają tylko wybierają zagranicę? Nawet jak ktoś ściągnie do Biłgoraj trzy mega zakłady to oni i tak ludziom nie zapłacą więcej niż płaci brw, model czy inny polskone I znowu będzie płacz, że mało płacą i to oczywiście będzie wina burmistrza!!! Nie ma alternatywy, były poseł ośmieszył biłgoraj, kandydat Jezus niezależny, ale pan od płyt CD do ucha mu szepcze. Szefem jego kampanii jest poslina z poważnymi zarzutami, jego hasło wyborcze - praca nie obietnice! Szanowny elektoracie PIS - pokażcie jedno miejsce pracy utworzone przez posline Piotra O. Jeden inwestor ściągnięty przez wspomnianego wcześniej ola boga posła. Niech kandydat Jezus napisze jakie ma wykształcenie, sam z siebie nie potrafi publicznie wydać dwóch zdań. Wniosek jest jeden Janusz jest najlepszy. I koniecznie podajcie mi przykłady dokonań na rzecz Biłgoraj za czasów kadencji poszła Szeliga i obecnego posla, proszę. Przecież u was jest prawo i sprawiedliwosc/solidarni Polska. Janusz jest bardzo dobrym gospodarzem!

Do poniżej (2018-09-29 08:32:22)

Mylisz sie bardzo. To o rezygnacji to nie żaden kandydat tylko ponoć jakiś człowiek robi happening. Mądrze tam było napisane. I jest mądrze pisane. Burmistrz nie ma poparcia i ludzie chcą zmian. Posłuchaj co sie mowi na mieście. Ludzie chcą miasta dla ludzi. Ludzie chca nowych firm i pracy. Dzisiaj na targu większość spotykana przeze mnie jest za zmiana burmistrza Rosłana. Dziwią sie ze chce siedzieć do emerytury. 16 lat to juz długo za długo.

do Ewa (2018-09-28 23:22:51)

No to co za problem, jak jest ich aż tak wielu to niech głosują na innego i zmienią burmistrza. Po to są wybory.

Tyle, że sytuacja wygląda tak, że zdecydowana większość docenia to co zrobił burmistrz przez 16 lat i znowu na niego zagłosuje co pokażą wyniki wyborów niedługo.

Przeciwnicy burmistrza wiedzą, że jedyną szansą na zmianę jest jego rezygnacja z kandydowania, co nawet jeden z kandydatów manifestuje na bilboardzie ;)

Trochę to śmieszne, ale pokazuje jak ogromne poparcie ma burmistrz i że jedyną szansą jest jego rezygnacja z kandydowania, bo w uczciwym pojedynku nikt nie ma z nim szans.

Ewa (2018-09-28 23:16:52)

Wielu mieszkańców nie chce żeby Pan Rosłan kandydował. Wystarczy tych 16 lat. Miasto wymaga nowego gospodarza i nowych pomysłów. Te ruchy przed wyborami niczego nie zmienia. Biłgoraj rozwijał się za Pana Burmistrza Oleszczaka. Dużo pracy było i wielki rozwój. Dzisiaj pani Krystyno nasze dzieci emigrują z Biłgoraja i to wiele jest winy pana Rosłana bo inni burmistrzowie tworzyli miejsca dla firm wielkich a u nas za pana Rosłana nic nie powstało.

Krystyna (2018-09-28 21:30:34)

Panie Mirku Panu Burmistrzowi J.R. niczego nie jest mało. To mieszkańcom Biłgoraja jest potrzebny gospodarz dla miasta naszego. To mieszkańcy prosili Pana BURMISTRZA bardzo, by startował w tych wyborach, bo pięknie rozwija się Biłgoraj. Nie trzeba za to potępiać Pana BURMISTRZA, tylko uszanować to że po tylu ciężkich latach pracy, dla naszego miasta i ludzi, po wysłuchiwaniu i czytaniu tylu negatywnych i nieprawdziwych opinii o sobie dał się namówić. Teraz wszystko zależy już tylko od mieszkańców, kto wygra wybory. To bardzo przykre że zawsze przy zbliżających się wyborach, ludzie atakują i poniżają kandydatów startujących w wyborach. Wszyscy mają prawo startować, a wybór ich zależy od wyborców. Pozwólcie im spokojnie czekać na dzień wyborów, a może czepicie się jeszcze z pretensjami mieszkańców, że głosują na tego, czy tego kandydata. Moi drodzy ludzie mają swoje rozumy i oczy szeroko otwarte i widzą na kogo chcą głosować, pozwólcie im na to. Spokojnie dochodzi się do władzy a nie atakami i szkalowaniem kandydatów. Niestety, sobie tylko szkodzą takie ugrupowania. Kto poniża i upokarza ludzi aby wejść na ich stołki przysłowiowe, ten przegrywa bo ludzie głosują według swego uznania, KŁÓTNI I OSZCZERSTW przed wyborami, już nie mogą czytać i słuchać. Trzeba szanować pracę każdego człowieka, a w dniu wyborów jeżeli nie przejdzie, to godnie pożegnać się i podziękować, za dotychczasową pracę z wielkim szacunkiem. PRAWDZIWY POLAK tak postępuje moi drodzy z wielkim szacunkiem dla drugiego człowieka. Czy w naszym mieście, mieszkają prawdziwi POLACY? Pozdrawiam serdecznie Panie Mirku.

świetna decyzja (2018-09-28 21:14:56)

Rosłna i rady a jak się komuś nie podoba to niech się wykastruje i zapisze do Pis-u tam kastratów potrzebują wzorem prezesa i premiera juniora ,prezesa bo w 80-tym roku nie był internowany bo zaspał a premiera bo nie potrafił przeprosić osobiście za drogi i mosty

Mirek (2018-09-28 18:31:05)

Nagle przed wyborami uchwały. Rosłan 16 lat i jeszcze mu mało?

Kiełbasa wyborcza (2018-09-28 18:29:19)

Rosłan i Dec do zmiany!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Meble, kuchnie, zabudowy

ZPHU FOREST - sklepbrw.pl

ul. Gen. T. Bora Komorowskiego 23, 23-400 Biłgoraj

więcej

Usługi budowlane i remontowe

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK

Szozdy 11, 23-407 Tereszpol

F.H.U. DETIM S.C. Zdzisław Hułas, Bożena Hułas

Aleksandrów 710a, 23-408 Aleksandrów

więcej

Zarezerwuj nocleg

Biłgoraj. Mieszkańcy zapłacą więcej za śmieci (AUDIO)

Z 1 stycznia 2019 roku mieszkańcy Biłgoraja zapłacą więcej za śmieci. Radni dziś - podjęli uchwałę w tej sprawie. W porównaniu z dotychczasowymi cenami, ceny wzrosły o ponad 10%. Dotyczy to zarówno odpadów zbieranych i odbieranych w sposób selektywny, jak i tych tzw. "niesegregowanych". -System musi się sam finansować - mówi Burmistrz Rosłan. więcej»

Biłgoraj. Mieszkańcy zapłacą więcej za śmieci (AUDIO)

Z 1 stycznia 2019 roku mieszkańcy Biłgoraja zapłacą więcej za śmieci. Radni dziś - podjęli uchwałę w tej sprawie. W porównaniu z dotychczasowymi cenami, ceny wzrosły o ponad 10%. Dotyczy to zarówno odpadów zbieranych i odbieranych w sposób selektywny, jak i tych tzw. "niesegregowanych". -System musi się sam finansować - mówi Burmistrz Rosłan. więcej»

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Zmartwychwstał Pan i żyje dziś! (FOTO)

Chrystus Zmartwychwstał! Prawdziwie Zmartwychwstał! Tak dziś...

Poświęcenie pokarmów na stół wielkanocny (FOTO, AUDIO)

W Kościele katolickim dziś Wielka Sobota. To dzień wyciszenia...

Misterium Męki Pańskiej (VIDEO)

Już po raz siódmy w Biłgoraju odtworzone zostały sceny ostatnich...

Dwie reprezentantki Ziemi Biłgorajskiej w finale Oueen of Poland Województwa Lubelskiego w ramach ogólnopolskiego Konkursu Queen of Poland 2019

Do wojewódzkiego finału zakwalifikowały się Bernadetta Kowal...

Siatkówka, kiermasz i otwarte serca dla Kubusia Pawęzki (FOTO)

W Biłgoraju odbył się turniej "siatkówki" połączony z piknikiem...

79. rocznica zbrodni katyńskiej (FOTO, VIDEO)

Mieszkańcy Biłgoraja i Powiatu Biłgorajskiego oddali cześć ofiarom...

Ogłoszenia