Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Miasto Biłgoraj rozdaje flagi narodowe

Dodał: red Data: 2018-04-26 07:31:16 (czytane: 1395)

Flagi narodowe zamierza w najbliższych dniach rozdać Urząd Miasta Biłgoraj. Burmistrz Janusz Rosłan zapewnia, że darmowych flag starczy dla każdego. Akcja ma być zachętą do tego by mieszkańcy Biłgoraja, w święta narodowe wywieszali biało - czerwone barwy przed swymi domami.

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, Biłgoraj

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajPo flagę przyjść będzie można między godziną 7:30, a 15:30 w piątek 27 kwietnia i w poniedziałek 30 kwietnia do Urzędu Miasta Biłgoraj. To jedna z akcji świętowania w Biłgoraju 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

flaga_narodowa_bilgoraj.JPG

-Zauważam, że w ostatnich latach tych flag wisi przed posesjami w Biłgoraju coraz mniej. Niektórzy nie chcą zamanifestować polskości w takie święta jak 3 Maja czy 11 Listopada. To może wynikać z różnych powodów, może nie wszyscy wiedzą, gdzie flagę Polski można kupić. Dlatego też 27 i 30 kwietnia w Urzędzie Miasta Biłgoraj, w godzinach pracy Urzędu, będzie można nieodpłatnie odebrać flagę, by ja wywieść m. in. podczas świąt majowych - zaznacza Burmistrz Janusz Rosłan.

/bilgoraj.com.pl/
Foto: Archiwum

Reklama.

Tagi: dzień flagi narodowej   biłgoraj rozdaje flagi narodowe   janusz rosłan   darmowe flagi narodowe

Zobacz także

Święto strażaków (FOTO)

Dodane: 2018-05-25 16:09 - Komentarze  (1)  czytane (1401)

TAGI: dzień strażaka, święto strażaków, kp psp biłgoraj, straż pożarna biłgorajKomentarze (8)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.81.0.22

Janek (2018-04-27 14:42:19)

Bardzo dobra inicjatywa urzędu miasta. Dzisiaj moi sąsiedzi, starsi mocno ludzie, odebrali flagi w urzędzie. Poprzednia ich flaga była już wyblakła i rozdarta. Z tego powodu nie nadawała się już do wywieszania jej. Mają nową i dalej będzie im służyć w każde święto narodowe, jak dotychczas. Starszych ludzi, którzy chorują często nie stać na zakup dużo bardziej potrzebnych przedmiotów, niż flaga. Liczą każdy grosz i muszą oszczędzać. Ja do tej pory nigdy nie miałem flagi i nie wywieszałem. Ale w poniedziałek pójdę do urzędu i też wywieszę na moim domu. Pochwalam działania władz miasta w tym względzie i nie rozumiem tych krytykantów, którym wiecznie nic się nie podoba. Co by nie zrobić, zawsze d... z tyłu. Weźcie się puknijcie mocno dla otrzeźwienia.

tak dawać flagi (2018-04-26 18:01:26)

które zostaną sprofanowane przez wszystkim znane napisy

Vqurviony (2018-04-26 17:56:21)

"...nie wszyscy wiedzą, gdzie flagę Polski można kupić..."
No jaja do spodu. Może jaśnie pan burmistrz, mierzy własną miarą?

(2018-04-26 17:27:11)

Ale się Anna zdenerwowała?!

(2018-04-26 16:24:21)

Niestety flag było mało, tylko na nielicznych domach i balkonach, wcale nie jest prawdą, że coraz więcej, wstyd, że tak mało. Może więc teraz, jak ludzie dostaną je w prezencie zaczną je wieszać w święta narodowe.

Jarek (2018-04-26 10:32:54)

Nie róbcie z ludzi biedaków. Flagi są wieszane i stać na to mieszkańców.
U kogo miasto te flagi kupowało? Za ile? Był przetarg ? Kto na tym zarobił? Niech pan Rosłan odpowie po co zakup przez miasto tych flag. Miasto kupuje to znaczy kupuje za nasze podatki, za nasze pieniądze.

(2018-04-26 08:22:01)

Dobry pomysł, może to zmobilizuje mieszkańców do wywieszania flag w święta narodowe. W moim bloku, do lat większość to czyni.

Anna (2018-04-26 07:41:53)

Panie burmistrzu niech nie obraża nas pan. Mieszkańcy Biłgoraja od lat wieszają coraz więcej flag. Flag jest coraz więcej i proszę nie mówić bzdur.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Spotkanie z wiceministrem sprawiedliwości (FOTO, VIDEO)

Mieszkańcy Powiatu Biłgorajskiego spotkali się z wiceministrem sprawiedliwości. W Szkole Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju na konferencji z Michałem Wójcikiem zgromadziło się kilkadziesiąt osób. Rozmawiano o reformie wymiar sprawiedliwości w Polsce. Spotkanie zorganizowało biuro poselskie poseł Agaty Borowiec. więcej»

W Biłgoraju wydaje się miliony na alkohol

A dokładniej, dziesiątki milionów złotych. Tak wynika ze statystyk, jakie posiada Urząd Miasta Biłgoraj. Tylko w 2017 roku w Mieście Biłgoraj kupiono alkohol za kwotę blisko 27 mln zł... to więcej niż samorząd wydaje na inwestycje, licząc razem środki własne budżetu i środki zewnętrzne. więcej»

Konkursy

BIŁGORAJ: Kabaret JURKI w Biłgoraju

bilgoraj.com.pl poleca

Święto strażaków (FOTO)

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju...

Posłowie Platformy Obywatelskiej w Biłgoraju

Z mieszkańcami Ziemi Biłgorajskiej, w Biłgorajskim Centrum Kultury...

Czy naprawdę jesteśmy inni? (FOTO)

"Śmiejcie się z nami, a nie z nas", "Mamy prawo żyć godnie",...

Opaski ratujące życie dla mieszkańców Biłgoraja

Władze Miasta Biłgoraj chcą, by opaski ratujące życie trafiły...

75. rocznica pacyfikacji Szarajówki (FOTO)

Kilkaset osób oddało dziś cześć i honor pomordowanym przez Niemców...

Przedszkolaki na scenie (VIDEO)

XV Międzyprzedszkoly Festiwal Piosenki Dziecięcej, odbył się w maju...

Ogłoszenia