Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Memoriał Eugeniusza Sołtysiaka (WYNIKI)

Dodał: red Data: 2018-05-13 19:23:41 (czytane: 940)

W Biłgoraju, na obiektach OSiR odbył się Memoriał Lekkoatletyczny Eugeniusza Sołtysiaka. Rywalizowali uczniowie szkół podstawowych w czwórboju LA. Uczniowie startowali w biegu na dystansie 60 m , 600 m dziewczęta, 1 000 m chłopcy, skakali w dal i wykonywali rzut piłeczką palantową. Najlepsza okazała się drużyna dziewcząt ze SP w Tarnogrodzie przed SP Nr 1 w Biłgoraju i SP we Frampolu.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolReklama.

Zwycięski zespół startował w składzie Krasowska Oliwia, Pisarczyk Dominika, Lizut Natalia, Larwa Natalia, Wnuk Anna, Kulik Weronika, opiekunem był Marek Bieniek. W rywalizacji indywidualnej najlepsza okazała się Oliwia Krasowska, przed Julią Szczepanek z SP Frampol i Mileną Brodziak z SP Nr 1 Biłgoraj.

Rywalizację chłopców zdecydowanie wygrali uczniowie SP we Frampolu przed biłgorajską "jedynką" i SP Nr 5 W Biłgoraju. Drużyna Zenona Tchórzewskiego startowała w składzie: Góra Paweł, Kaczor Tomasz, Odrzywolski Marcin, Pyda Sebastian, Swatowski Jakub i Wnuk Rafał. Najlepszym zawodnikiem okazał się Góra Paweł, przed Wnuk Rafałem i Antonim Staszczak z SP Nr 5 Biłgoraj.

Podczas memoriału, rywalizowali także uczniowie klas VII szkół podstawowych, uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. W kategorii igrzyska młodzieży wygrali: 100 m Kołodziej Martyna z Powiatowego Gim w Biłgoraju i Grzyb Dominik z Gimnazjum Nr 2 w Biłgoraju.

Na 300 m najlepsza była Dudzic Nikola z Powiatowego Gimnazjum w Biłgoraju oraz Rapa Ignacy również z Powiatowego Gimnazjum. na 600 m najlepsza wśród dziewcząt była Hałka Oliwia ze SP Nr 1 Biłgoraj i Jachosz Przemysław z Gimnazjum Nr 1 w Biłgoraju.

W pchnięciu kulą niepokonani byli Zych Natalia z Powiatowego Gimnazjum w Biłgoraju i Obszyński Kacper z Gimnazjum Nr 1 w Biłgoraj. W skoku w dal zwyciężyła Bosak Zuzanna z Powiatowego Gimnazjum i Joniuk Patryk z Gimnazjum Nr 2 w Biłgoraju. Sztafeta 4x100m  to zwycięstwo dziewczęta z SP Nr 1 Biłgoraj i chłopców z Gimnazjum Nr 2.

memorial_soltysiaka.JPG

Zespołowo - dziewczęta:
I miejsce - SP Nr 1 w Biłgoraju;
II miejsce - Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraj;
III miejsce - Gimnazjum w Turobinie.

Chłopcy:
I miejsce - Gimnazjum Nr 1 w Biłgoraju;
II miejsce - Gimnazjum w Turobinie;
III miejsce - Gimnazjum w Aleksandrowie.

W licealiadzie wygrali: 100 m - Dziduch Aleksandra (ZSBiO), Nowak Jarosław (RCEZ), 400 m - Kolbuch Katarzyna (ZSBiO), Bielański Jakub (RCEZ), 800 m - Skałecka Kamila (ZSBiO), 1500 m - Pyda Sylwester (RCEZ), skok w dal Stelmach Wiktoria, Koper Karol (RCEZ). Pchnięcie kulą Rak Agnieszka (ZSZiO) i Albingier Patryk (ZSBiO). Sztafeta 4 x 100 m  LO ONZ i RCEZ.

W punktacji drużynowej dziewcząt I miejsce - LO ONZ, II miejsce - ZSBiO, III miejsce - ZSZiO. Wśród chłopców klasyfikacja przedstawia się następująco: I miejsce - RCEZ, II miejsce - ZSBiO, III miejsce - ZSZiO.

/Krzysztof Blicharz/

Tagi: memorial sołtysiaka   sport biłgoraj   osir biłgoraj   sport szkolny

Zobacz także

Turniej o Puchar Wójta Gminy Biłgoraj (FOTO, WYNIKI)

Dodane: 2018-07-16 13:03 - Komentarze  (0)  czytane (803)

TAGI: turniej piłki nożnej, drużyny niezrzeszone, o puchra wójta gminy biłgoraj, sport biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.81.102.236

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Zdzisław Żołopa sędziuje najleszym w Europie

97. Mistrzostwa Europy w Podnoszeniu Ciężarów odbywają się w dniach od 26 marca do 1 kwietnia 2018 w Bukareszcie (Rumunia). Są to równocześnie 31. Mistrzostwa Europy Kobiet w podnoszeniu ciężarów. Sędziuje na nich biłgorajanin, prezes LKS "ZNICZ" Biłgoraj Zdzisław Żołopa. więcej»

Strefa kibica była, ale tylko przez chwilę (AUDIO, AKTUALIZACJA)

Fifa World Cup Russia 2018. Oficjalna Strefa Kibica w Biłgoraju! - wygląda na to, że była tylko przez jeden dzień, 19 czerwca br., w dniu pierwszego meczu Polaków na mundialu. Zainteresowania dużego nią nie było, może to ze względu na opłatę wejściową. Inicjator wspólnego kibicowania poprosił o pomoc Radę Miasta... więcej»

Ogłoszenia