Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Memoriał Eugeniusza Sołtysiaka (WYNIKI)

Dodał: red Data: 2018-05-13 19:23:41 (czytane: 654)

W Biłgoraju, na obiektach OSiR odbył się Memoriał Lekkoatletyczny Eugeniusza Sołtysiaka. Rywalizowali uczniowie szkół podstawowych w czwórboju LA. Uczniowie startowali w biegu na dystansie 60 m , 600 m dziewczęta, 1 000 m chłopcy, skakali w dal i wykonywali rzut piłeczką palantową. Najlepsza okazała się drużyna dziewcząt ze SP w Tarnogrodzie przed SP Nr 1 w Biłgoraju i SP we Frampolu.

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, Biłgoraj

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajReklama.

Zwycięski zespół startował w składzie Krasowska Oliwia, Pisarczyk Dominika, Lizut Natalia, Larwa Natalia, Wnuk Anna, Kulik Weronika, opiekunem był Marek Bieniek. W rywalizacji indywidualnej najlepsza okazała się Oliwia Krasowska, przed Julią Szczepanek z SP Frampol i Mileną Brodziak z SP Nr 1 Biłgoraj.

Rywalizację chłopców zdecydowanie wygrali uczniowie SP we Frampolu przed biłgorajską "jedynką" i SP Nr 5 W Biłgoraju. Drużyna Zenona Tchórzewskiego startowała w składzie: Góra Paweł, Kaczor Tomasz, Odrzywolski Marcin, Pyda Sebastian, Swatowski Jakub i Wnuk Rafał. Najlepszym zawodnikiem okazał się Góra Paweł, przed Wnuk Rafałem i Antonim Staszczak z SP Nr 5 Biłgoraj.

Podczas memoriału, rywalizowali także uczniowie klas VII szkół podstawowych, uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. W kategorii igrzyska młodzieży wygrali: 100 m Kołodziej Martyna z Powiatowego Gim w Biłgoraju i Grzyb Dominik z Gimnazjum Nr 2 w Biłgoraju.

Na 300 m najlepsza była Dudzic Nikola z Powiatowego Gimnazjum w Biłgoraju oraz Rapa Ignacy również z Powiatowego Gimnazjum. na 600 m najlepsza wśród dziewcząt była Hałka Oliwia ze SP Nr 1 Biłgoraj i Jachosz Przemysław z Gimnazjum Nr 1 w Biłgoraju.

W pchnięciu kulą niepokonani byli Zych Natalia z Powiatowego Gimnazjum w Biłgoraju i Obszyński Kacper z Gimnazjum Nr 1 w Biłgoraj. W skoku w dal zwyciężyła Bosak Zuzanna z Powiatowego Gimnazjum i Joniuk Patryk z Gimnazjum Nr 2 w Biłgoraju. Sztafeta 4x100m  to zwycięstwo dziewczęta z SP Nr 1 Biłgoraj i chłopców z Gimnazjum Nr 2.

memorial_soltysiaka.JPG

Zespołowo - dziewczęta:
I miejsce - SP Nr 1 w Biłgoraju;
II miejsce - Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraj;
III miejsce - Gimnazjum w Turobinie.

Chłopcy:
I miejsce - Gimnazjum Nr 1 w Biłgoraju;
II miejsce - Gimnazjum w Turobinie;
III miejsce - Gimnazjum w Aleksandrowie.

W licealiadzie wygrali: 100 m - Dziduch Aleksandra (ZSBiO), Nowak Jarosław (RCEZ), 400 m - Kolbuch Katarzyna (ZSBiO), Bielański Jakub (RCEZ), 800 m - Skałecka Kamila (ZSBiO), 1500 m - Pyda Sylwester (RCEZ), skok w dal Stelmach Wiktoria, Koper Karol (RCEZ). Pchnięcie kulą Rak Agnieszka (ZSZiO) i Albingier Patryk (ZSBiO). Sztafeta 4 x 100 m  LO ONZ i RCEZ.

W punktacji drużynowej dziewcząt I miejsce - LO ONZ, II miejsce - ZSBiO, III miejsce - ZSZiO. Wśród chłopców klasyfikacja przedstawia się następująco: I miejsce - RCEZ, II miejsce - ZSBiO, III miejsce - ZSZiO.

/Krzysztof Blicharz/

Tagi: memorial sołtysiaka   sport biłgoraj   osir biłgoraj   sport szkolny

Zobacz także

'Biłgoraj biega'. Całe rodziny wzięły udział w akcji promującej aktywność fizyczną (FOTO)

Dodane: 2018-05-25 22:24 - Komentarze  (0)  czytane (781)

TAGI: biłgoraj biega, biegi rekreacyjne, aktywność fizyczna, osir biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.224.151.24

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Zdzisław Żołopa sędziuje najleszym w Europie

97. Mistrzostwa Europy w Podnoszeniu Ciężarów odbywają się w dniach od 26 marca do 1 kwietnia 2018 w Bukareszcie (Rumunia). Są to równocześnie 31. Mistrzostwa Europy Kobiet w podnoszeniu ciężarów. Sędziuje na nich biłgorajanin, prezes LKS "ZNICZ" Biłgoraj Zdzisław Żołopa. więcej»

Bal sportowca 2018 (FOTO)

10 lutego br. już po raz XVIII odbył się - zorganizowany przez biłgorajskie środowisko sportowe - bal sportowca. Gala Mistrzów Sportu zgromadziła w jednym z lokali w Biłgoraju sportowców, trenerów i działaczy sportowych. Była to okazja do podsumowania 2017 roku w sporcie oraz do wyróżnienia sportowców i osób wspierających sport. więcej»

Ogłoszenia