Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Medale na pływackich zawodach

Dodał: red Data: 2019-02-04 10:24:07 (czytane: 1420)

2 i 3 lutego br. odbyły się Zimowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w pływaniu na Aqua Lublin. W trzech kategoriach wiekowych 12 - 13, 14 -15 oraz open, biłgorajską Spartę reprezentowało 29 zawodniczek i zawodników. Łącznie Spartanie zdobyli 15 medali. Najbardziej cieszą te zdobyte w rywalizacji ze starszymi rocznikami.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

Najwięcej krążków zdobył Szymon Solak, który w każdym swoim starcie stawał na podium. Największym osiągnięciem naszego 15-letniego zawodnika to tryumf na 50 metrów stylem grzbietowym. Kolejne jego pozycje medalowe to: drugie na 100 i 200 metrów grzbietem oraz trzecie na 50 metrów motylkiem i dowolnym. Okazale wygląda dorobek Damian Błaszczyka. W najmłodszej kategorii wygrał 200 metrów zmiennym oraz był drugi na 100 zmiennym i 100 dowolnym.

zawody_plywackie_sparta.JPG

Rówieśnik Damiana, Łukasz Kapusta bardzo udanie startował na wszystkich dystansach żabkarskich zajmując odpowiednio drugie miejsca na 50 i 100 metrów oraz trzecie na 200 metrów. Dużą satysfakcję ze swoich startów mieli Antoni Staszczak i Paweł Bury. Przyszło im rywalizować z rok starszymi kolegami, a mimo to wywalczyli po dwa medale. Paweł o setne sekundy wygrał 400 metrów stylem zmiennym oraz był trzeci na 200 metrów również stylem zmiennym. Natomiast Antek uplasował się na drugiej pozycji na 400 metrów stylem zmiennym i na trzeciej na 400 metrow stylem dowolnym.

Szczegółowe wyniki i zdjęcia na stronie klubu.

/Adam Osuch/

Tagi: rwks sparta biłgoraj   zawody pływackie   biłgorajski sport   sport biłgoraj

Biłgoraj przystankiem na trasie Powerslide Tour - Warsztaty z mistrzami rolek!

Dodane: 2019-08-20 10:35 - Komentarze  (0)  czytane (547)

TAGI: rolki, Powerslide Tour, nauka jazdy na rolkach, biłgoraj