Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Matematyczny sukces Piotrka Łaby

Dodał: red Data: 2018-03-27 07:59:18 (czytane: 2217)

Piotr Łaba z klasy drugiej Powiatowego Gimnazjum w Biłgoraju został laureatem XIII Olimpiady Matematycznej Juniorów, której etap centralny odbył się w Warszawie.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajUroczyste podsumowanie z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Edukacji Narodowej, władz i pracowników naukowych Politechniki Warszawskiej oraz zaproszonych gości miało miejsce w gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

piotr_laba.jpg

W finale wzięło udział 127 uczniów. Laureaci Olimpiady Matematycznej Juniorów są zwolnieni z części matematyczno-przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego na podstawie zaświadczenia stwierdzającego uzyskanie tytułu laureata. Zwolnienie ucznia z egzaminu jest równoznaczne z uzyskaniem najwyższego wyniku.

Reklama.

Piotrek został zakwalifikowany na tygodniowy Obóz Naukowy Olimpiady Matematycznej Juniorów, który odbędzie się w Szczyrku w dniach 3 - 9 czerwca 2018 roku.

Uczeń pracuje pod kierunkiem nauczycieli matematyki Doroty Kutryn i Andrzeja Zawiślaka.

/I LO im. ONZ/

Tagi: piotr łaba   olimpiada matematyczna juniorów   powiatowe gimnazjum   oświata biłgoraj

Zobacz także

Bitwa o Biłgoraj - interaktywna gra miejska przypomni nieznaną historię

Dodane: 2020-08-06 13:17 - Komentarze  (4)  czytane (667)

TAGI: gra miejska, bitwa o biłgoraj, harcerze biłgoraj, dotota woźniakKomentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.226.245.48

Adik (2018-03-28 18:02:45)

Brawo Ty.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Dwie kandydatury na dyrektora I LO im. ONZ w Biłgoraju

W odpowiedzi na ogłoszony przez Zarząd Powiatu konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju, wpłynęły dwie oferty. W najbliższy poniedziałek, ma zostać powołana komisja konkursowa. Nowego dyrektora władze powiatu muszą wyłonić do końca marca br. Z końcem tego miesiąca bowiem na emeryturę przechodzi dyrektor Marian Klecha. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia