Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Marszałek Elżbieta Witek w Biłgoraju: Postawiliśmy na równomierny rozwój (FOTO, VIDEO)

Dodał: red Data: 2020-06-17 16:44:06 (czytane: 3557)

Marszałek Sejmu RP, druga osoba w państwie odwiedziła dziś Biłgoraj. Elżbieta Witek podczas spotkania z mieszkańcami powiatu biłgorajskiego mówiła o zbliżających się wyborach prezydenckich i obecnej sytuacji społeczno - polityczno - gospodarczej w kraju.W spotkaniu, w którym uczestniczyło ponad 100 osób, w tym samorządowcy, działacze społeczni i Koła Gospody Wiejskich, odbyło się w ramach akcji #ŁączyNasPolska. Marszałek Elżbieta Witek, podczas spotkania zachęcała do głosowania na prezydenta Andrzeja Dudę, podczas rozpisanych na koniec czerwca br., wyborach prezydenckich. Dziękuję Państwu za obecność. Wiem, że pora może nie jest najtrafniejsza, tym bardziej jestem wdzięczna, że znaleźli Państwo czas by się ze mną spotkać - mówiła Marszałek Witek.

Czytaj także: Marszałek Sejmu z wizytą w Biłgoraju

Zachęcając, by oddać głos na Andrzeja Dudę, podkreślała, iż można powiedzieć, że wypełnił on swoje zobowiązania. -Prezydent przed pięciu laty przemierzał Polskę i słuchał obywateli, rozmawiał z Państwem, dyskutował o bolączkach, kłopotach i tym wszystkim, co należy zmienić, by w Polsce żyło się lepiej. Na podstawie tych rozmów powstał jego program wyborczy, na podstawie tego jako Zjednoczona prawica opracowaliśmy rozszerzenie programu, który przez ostatnie lata konsekwentnie realizujemy - mówiła Elżbieta Witek w Biłgoraju. Marszałek mówiła o programach społecznych wprowadzonych w ostatnich latach, o zmniejszeniu wieku emerytalnego czy działaniom na rzecz równomiernego rozwoju Polski.

-Przez wiele lat Polska wschodnia była zaniedbywana. Od 2015 roku, kiedy Andrzej Duda wygrał wybory, a rok później my jako Zjednoczona Prawica, zdecydowaliśmy jednoznacznie, że Polska jest jedna dla nas wszystkich, bez względu na to gdzie mieszkamy. Nasz kraj musi rozwijać się równomiernie, postaliśmy na równomierny rozwój. Ludzie mają prawo mieć marzenia i ambicje i móc je realizować w swej Ojczyźnie. By do tego doszło wszyscy musimy mieć jednakowe szanse, a państwo musi im to umożliwić. I tutaj na Lubelszczyznę w ciągu ostatnich pięciu lat przekazanych zostało prawie 48,5 mld zł z pieniędzy budżetu państwa na różnego typu inwestycje. Na samą tarczę antykryzysową około 4 mld zł. DO tego programy sportowe czy wsparcie dla sportu. Musimy nadgonić stracony i czas i pozwolić ludziom mieszkającym tutaj, powiedzieć że nie im się normalnie, tak jak naszym rodakom w innych częściach kraju - wyjaśniała Marszałek Witek.

Czytaj także: Spotkanie z posłami i przedstawicielami władz wojewódzkich (FOTO)

Gospodarzami spotkania była poseł Beata Strzałka, wicemarszałek Województwa Lubelskiego Michał Mulawa i Starosta Biłgorajski Andrzej Szarlip. Z Biłgoraja Marszałek Elżbieta Witek pojechała na spotkanie do Lubartowa. Wcześniej gościła w Tomaszowie Lubelskim.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 147

Tagi: marszałek sejmu rp   elżbieta witek   wizyta marszałka sejmu w biłgoraju   spotkanie z marszałkiem sejmu

Komentarze (16)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 35.153.39.7

(2020-06-17 19:44:15)

Na zdjęciu pan i pani w strojach sitarskich, czyli biłgorajskich.

(2020-06-17 19:39:31)

Na spotkaniu ludowe zespoły w tradycyjnych strojach, ale nie ma nikogo w stroju biłgorajskim, dlaczego? Strój biłgorajski powinien być dominujący, skoro spotkanie w Biłgoraju.

(2020-06-17 19:35:44)

Teoria o LGBT nie dla dzieci, wystarczy jak dowiedzą się w wieku odpowiednim. Byłoby najlepiej, żeby nikt w życiu płodowym nie doznał nieprawidłowości, które skutkują homoseksualizmem, niestety takie przypadki się zdarzają, na szczęście bardzo rzadko. Jest takich osób niewiele, na szczęście.

ww (2020-06-17 19:23:09)

Chyba lepsza teoria o LGBT w szkole, niż praktyka na plebanii.

(2020-06-17 18:55:13)

z foto wynika, że starosta był pierwszoplanową postacią Duuuużo ludzi ... na scenie!

(2020-06-17 18:27:22)

Dziwi hałas dot. osób homoseksualnych. Ich orientacja wynika z mankamentów w czasie płodowym, i dlatego rodzą się nieliczni nieheteroseksualni. Jest to niewielka część społeczeństwa, żyją w tzw. związkach partnerskich i dla nich to jest normalne. Natomiast bez sensu informowanie małych dzieci, że zdarzają się takie nieprawidłowości ( układ chormosomów), które mają wpływ na orientację seksualną. Do takiej informacji trzeba dorosnąć. Warto wiedzieć, że homoseksualiści nie są szkodliwi. Natomiast wielkim problemem są pedofile i tych należy eliminować dożywotnio, gdyż tego rodzaju dewiacja jest nieuleczalna, stanowi zagrożenie dla dzieci,.

Silk (2020-06-17 18:24:17)

Nie dajmy się nabrać! PiS już pokazał swoje rządy! Cały świat się z nas śmieje. Chcecie tego?

Grzegorz z Chetyna (2020-06-17 18:01:08)

Andrzej Duda = wstyd i obłuda

powiatowy Chłop (2020-06-17 17:58:08)


Sama jak się nazywają inteligencja wiejska ,chytra i pazerna .
PIS podniósł rolnikom wiek emerytalny o 5 lat a powszechnie głosi się że to robota PO i PSL
Dlaczego nie przywrócą 55 i 60 lat jak było wcześniej

m (2020-06-17 17:45:26)

Zzzz (2020-06-17 17:38:12)

Gdzie maseczki gdzie 2metry? To ten lepszy sort? Dobre

(2020-06-17 17:29:36)

Prawda jest taka,że władzy zależy na utrzymaniu władzy, a wielu ludziom na 500 plus i itp wsparciem materialnym. Prawie nikt się nie przejmuje, że niektórzy politycy czasem kompromitują się niezręcznymi wypowiedziami w kampanii wyborczej. Liczy się kasa na życie , a nie pogoda dla bogaczy.

Anna (2020-06-17 17:26:08)

Prezydent Duda musi wygrać inaczej nasze dzieci będą uczyć o LGBT w szkołach.

Rodowity Biłgorajak (2020-06-17 17:23:45)

Brawo dla obecnych i dla zwolenników naszego prezydenta Andrzeja Dudy! Brawa dla pani Marszałek!

rodowity biłgorajak (2020-06-17 17:19:39)

mój Ty Boże !!! co ta marszałek myśli sobie po takim spotkaniu z tą inteligencją !!! bo mnie jest wstyd po obejrzeniu foto relacji

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Projekt e-Geodezja realizowany od 2016 roku przez powiat biłgorajski jest już na finiszu

Dzięki sukcesywnie zwiększanym finansom na informatyzację administracji...

Ostatnie pożegnanie Wiktorii Klechowej (FOTO)

Dziś odbyły się uroczystości pogrzebowe śp. Wiktorii Klechowej,...

Jak stworzyć reprezentację seniorów? W Biłgoraju ma powstać Rada Seniorów

-Chciałyśmy aby seniorzy świadomie zadbali o swoje sprawy, dlatego...

Zakończyła się rewitalizacja Placu Wolności. Tak wygląda inwestycja z lotu ptaka (VIDEO)

Inwestycja kosztowała ponad 21,3 mln zł. Dzięki niej centrum...

Uczcili Kapelana Solidarności i kapłanów niezłomnych (FOTO, AUDIO)

Mieszkańcy Biłgoraja uczcili dziś ks. Jerzego Popiełuszkę i księży...

Jak skutecznie zapobiegać korozji metalowych elementów?

Inżynierowie projektujący obiekty przemysłowe wykorzystują w tym celu...

Ogłoszenia