Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Marcin Kamil Duszek - Twój strzał w dziesiątkę!

Dodał: red Data: 2019-05-22 07:35:25 (czytane: 1367)

Poseł Marcin Kamil Duszek - młody, energiczny polityk, który poza swoją aktywną działalnością sejmową dał się poznać mieszkańcom Lubelszczyzny jako społecznik i idealista. Obecnie prowadzi efektywną kampanię wyborczą do Parlamentu Europejskiego, opartą na komunikacji z ludnością i bezpośrednim kontakcie z mediami. Dociera do najdalszych zakątków całego Województwa. Ciągle w trasie, przemierza szlaki Ziemi Lubelskiej w drodze do swoich wyborców, którzy są najważniejsi.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajReklama.

Te wybory są być może najistotniejszymi w historii naszego członkostwa w Unii Europejskiej. Otwierają nam wszystkim drogę ku lepszej przyszłości, więc nie zmarnujmy tej szansy. Marcin Kamil Duszek - nasz najsilniejszy kandydat Prawa i Sprawiedliwości - ma dużą szansę, aby uzyskać wysoki wynik w nadchodzących wyborach, a nawet miejsce w Parlamencie Europejskim. W wyborach parlamentarnych w 2015 roku uzyskał bardzo dobry wynik - 12 783 głosów, pomimo odległego, 20 miejsca na liście. Udało się to tylko w kilku pojedynczych przypadkach w naszym kraju. Poseł Duszek wykorzystuje wszelkie formy komunikacji z wyborcą i jest otwarty zarówno na pokolenie młodszych jak i starszych Polaków. Ceni sobie zwłaszcza promowanie polskich wartości i tradycji, coraz częściej we współczesnym świecie spychanych na margines i lekceważonych. Poseł Duszek jest politykiem wpisującym się idealnie w dzisiejsze czasy. Chce budować silną Polskę w oparciu o narodową tożsamość i chrześcijańskie wartości, z szacunkiem dla tradycji.

duszek_marcin__2_.jpg

Jednocześnie wychodzi poza sztywne ramy konwencji i aktywizuje młode pokolenie, czego najlepszym przykładem jest hit "Euroduszek", stworzony wspólne z zespołem disco-polo Fortex z Międzyrzeca Podlaskiego, rodzinnego miasta Duszka. W teledysku obok Posła udział wzięły dyrektor biura poselskiego i wolontariuszki z jego sztabu. Akcja rozgrywa się na terenie miast i malowniczych wsi Lubelszczyzny. Ogromna popularność "Euroduszka" zaskoczyła samego tytułowego bohatera. Jeden dzień z życia polityka zaprezentowany w teledysku w żartobliwy sposób spotkał się z pozytywnym odbiorem wyborców i mediów. Klip puszczały stacje takie jak TVN, Polsat czy TVP.INFO oraz największe rozgłośnie radiowe w kraju. Nietypowy spot wyborczy zainspirował również inne partie do poprowadzenia kampanii "w rytmie disco-polo", niemniej prekursorem pozostaje Duszek.
-Oczywiście cieszy mnie tak duże zainteresowanie teledyskiem ze strony mediów oraz wyborców, którzy gratulują pomysłu i są pod dużym wrażeniem. Piosenka miała na celu zachęcenie - zwłaszcza młodego elektoratu do udziału w wyborach do Parlamentu, które są bardzo ważne oraz poznanie mojej osoby. Za cel postawiłem sobie także wywołanie na twarzy słuchacza uśmiechu. Oglądając teledysk, powinniśmy patrzeć z dystansem, niestety niektórzy przekaz traktują zbyt poważnie i z wyolbrzymieniem. Niemniej jestem bardzo zadowolony z sukcesu Euroduszka - powiedział Marcin Duszek.

duszek_marcin__1_.jpg

Pomyślmy o przyszłości naszych dzieci, o rodzinie i przyjaciołach. Nasze województwo potrzebuje własnych reprezentantów w Parlamencie Europejskim. Tylko dzięki nim nasze głosy będą w Brukseli słyszane, a nasze postulaty i potrzeby brane pod uwagę. Jak możemy to sprawić? Wszystko zależy od tego, na ile licznie weźmiemy udział w wyborach 26 maja. Weźmy odpowiedzialność w nasze ręce.

* Materiałsfinansowany przez KW Prao i Sprawiedliwość

Tagi: marcin duszek   wybory do parlamentu europejskiego   kampania wyborcza   euroduszek

Zobacz także

W każdym bowiem dorosłym mieszka dziecko... (FOTO)

Dodane: 2019-09-22 19:29 - Komentarze  (0)  czytane (142)

TAGI: modely kołowe, modelarstwo biłgoraj, zawody modeli kołowych, krzysztof datkiewiczKomentarze (6)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.204.2.53

Grzegorz z Chetyna (2019-05-22 17:47:27)

Na mój tym bardziej... :(

Aleksandrów (2019-05-22 17:18:55)

A co zrobiła w Chełmie Agata? wielkie NIC a 500 głosów dostała ;-))))))

ted (2019-05-22 16:55:10)

na mój głos nielicz

Yeti (2019-05-22 13:22:34)

Nagle chce głosów? A co tu zrobiłeś ?

(2019-05-22 12:25:45)

Obcy facet, co konkretnego zrobił dla Biłgoraja? Na obcych nie głosujemy.

(2019-05-22 08:30:29)

Co zrobiłeś dla Biłgoraja ? No CO ? Przyjerzdźasz tylko po głosy ? WSTYD.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Restauracje

więcej

Pizzerie

więcej

Placówki artystyczne

Konkursy

Polecamy

Wzrost płacy minimalnej. Komentarz wiceministra finansów (AUDIO)

Rząd chce wprowadzić w najbliższych latach znaczny wzrost płacy...

"Ku chwale Ojczyzny i sławie oręża" (FOTO)

W Muzeum Ziemi Biłgorajskiej w Biłgoraju, otwarto dziś wystawy...

Biłgoraj. 80. rocznica wybuchu II wojny światowej (FOTO)

W Biłgoraju odbyły się powiatowe uroczystości związane z 80. rocznicą...

PSL domyka listy wyborcze. Z naszego Powiatu kandydować mają Genowefa Tokarska i Wiesław Różyński (AUDIO)

Polskie Stronnictwo Ludowe podpisało porozumienie z Kukiz15....

Domowe bajgle w Biłgoraju

Domowe, świeże bajgle, wzorowane na dawnej kuchni żydowskiej,...

Gęsi biłgorajskie trafiły do Soli

160 sztuk piskląt gęsi biłgorajskiej w tym tygodniu trafiło do Soli...

Ogłoszenia