Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Łukowa pamięta o Janie Pawle II

Dodał: red Data: 2020-05-23 08:11:15 (czytane: 698)

Z okazji Jubileuszu 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II GOK w Łukowej wraz z parafią Łukowa ogłosili dla uczniów szkół podstawowych konkurs literacki, którego celem było napisanie odpowiedzi na list Ojca świętego skierowany do dzieci całego świata z 1994 roku. Właśnie nastąpiło rozstrzygniecie konkursu.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolReklama.

Komisja po zapoznaniu się z nadesłanymi pracami, w dwu kategoriach wiekowych, postanowiła przyznać same pierwsze miejsca. Otrzymali je:

W kategorii klasy I - III:
Jasio Grzyb, klasa I;
Nikola Jurkiewicz, klasa II;
Zuzia Kaproń, klasa I;
Maja Kraczek, klasa I;
Wiktor Sikorski, klasa I;
Maja Tworzewska, klasa I;

lukowa_jan_pawel_ii.jpg

W kategorii klasa IV - VI:
Kacper Jagucak, klasa IV;
Emilia Jurkiewczik, klasa IV.

Wszyscy uczestnicy to uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łukowej. Teksty "Listów do nieba" prezentowane są na holu w budynku GOK w Łukowej.

Z kolei 18 maja br. odbył się online konkurs historyczny „Cud nad Wisłą i „Bitwa pod Komarowem”, którego zwyciężczynią została Emilia Jurkiewicz ze Szkoły Podstawowej w Łukowej.

/GOK Łukowa/

Tagi: gmina łukowa   100-lecie urodzin jana pawła ii   konkurs   oświata biłgoraj

Zobacz także

Biłgorajskie szkoły w #GaszynChallenge dla Piotrka (VIDEO)

Dodane: 2020-06-30 17:13 - Komentarze  (0)  czytane (702)

TAGI: #GaszynChallenge, szkoła podstawowa nr 3 w biłgoraju, szkoła podstawowa nr 5 w biłgoraju, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.206.238.176

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Studniówka I LO im. ONZ (FOTO, VIDEO)

Oficjalne przemówienia i wystąpienia zaproszonych gości, dyrekcji szkoły oraz rodziców, odśpiewanie hymnu "Gaudeamus igitur" oraz tradycyjny polonez, a po nim zabawa do białego rana. To w kilku słowach opisać można bal maturalny uczniów I LO im. ONZ. Tegoroczni maturzyści bawili się w jednym z lokali w Janowie Lubelskim. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia