Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Lubelski finał Karate 2017 (FOTO)

Dodał: red Data: 2017-05-03 16:51:03 (czytane: 2842)

3 maja w Biłgoraju odbył się turniej finałowy Lubelskiej Ligi Karate. W imprezie sportowej udział bierze setka najlepszych zawodników karate tradycyjnego z Województwa Lubelskiego w kategoriach wiekowych od przedszkolaków po seniorów.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajZawodnicy poprzez zawody w Biłgoraju przygotowują się do startu w najważniejszych imprezach w I półroczu 2017 roku, tj. do Pucharu Polski Dzieci i Mistrzostw Polski Kadetów, Juniorów, Młodzieżowców i Kadetów. W akcji w Biłgoraju było można zobaczyć medalistów Mistrzostw Polski, Świata i Europy w karate tradycyjnym.

andrzej_maciejewski.JPG


-Lubelska Liga Karate to forma treningowa przygotowań najlepszych zawodników Województwa Lubelskiego przed najważniejszymi w tym roku zawodami, czyli przed Pucharem Polski Dzieci i Mistrzostwa Polski, które w Zamościu zostaną rozegrane w Zamościu. Ta liga ma już swoją tradycję, pierwsze kroki stawiali w niej znani dziś i niezwykle utytułowani zawodnicy zarówno na arenie Polski jak i Europy. W tegorocznej lidze rywalizują zawodnicy w 20 grupach w zależności od wieku i stopnia zaawansowania. Chciałbym przypomnieć, że Biłgoraj jest kolebką karate na Lubelszczyźnie. Także w tym mieście chcemy zrobić jubileuszowy ewent 40-lecia karate na Lubelszczyźnie - przyznaje Andrzej Maciejeswski wiceprezes polskiego Związku Karate Tradycyjnego.

karate_tradycyjne_bilgoraj.JPG


Turniej otworzył Burmistrz Miasta Biłgoraj Janusz Rosłan. Przy okazji okazji Turnieju odbyło spotkanie z pionierem karate na Lubelszczyźnie, twórcą sukcesu biłgorajskiego karate Andrzejem Maciejewskim, na które zaproszone zostały osoby związane z karate w Biłgoraju. Konkluzją spotkania była reaktywacja Fudokan Karate Klubu Biłgoraj - pierwszego klubu karate tradycyjnego na Lubelszczyźnie i jednego w swoim czasie z najbardziej renomowanego klubów w Polsce.

O Turnieju informowaliśmy Państwa w dziale Imprezy, wydarzenia Portalu bilgoraj.com.pl

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: karate biłgoraj   karate tradycyjne   liga karate tradycyjnego   sport biłgoraj

Zobacz także

Mistrzostwa województwa w pływaniu

Dodane: 2020-09-21 14:20 - Komentarze  (0)  czytane (744)

TAGI: mistrzostwa województwa w pływaniu, powiat biłgorajski, rwks sparta biłgoraj, sport biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.89.87.12

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Maraton MTB "Trzy Kamieniołomy" - Żelebsko 2020 (FOTO)

150 zawodników z całej Polski bierze udział w rozgrywanych w okolicach Żelebska, Ignatówki i Pulczynowa zawodach MTB. Szybkie szutry, gładkie odcinki asfaltowe i łagodne wzniesienia - tego nie ma, jest za to trasa wyciskająca siódme poty. To długie i mocne podjazdy oraz szybkie, kręte i wąskie zjazdy, a wszystko w otoczeniu Puszczy Solskiej. więcej»

Ogłoszenia