Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

LPFA otwarta w Biłgoraju (FOTO)

Dodał: red Data: 2017-04-02 15:03:36 (czytane: 4031)

Z początkiem kwietnia br. w Biłgoraju ruszyła Lech Poznań Football Academy. Na pierwszym pokazowym regionu zgromadziło się kilkadziesiąt dzieci w wieku od 4 do 8 lat. Szkolenie dzieci odbywać się będzie przy współpracy z Ładą 1945 Biłgoraj i trenerami przeszkolonymi przez LPFA w Poznaniu.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajW pierwszą niedzielę kwietnia 2017roku, na boisku głównym OSiR w Biłgoraju odbył się pierwszy trening LPFA Biłgoraj. Zaproszone zostały na niego wszystkie zapisane dzieciaki wraz z rodzicami oraz wszyscy ci, którzy chcieli zobaczyć jak trenuje się pod okiem "Kolejarza". W programie przewidziano liczne gry, zabawy i nagrody a wszystko to w sportowym duchu oraz miłej atmosferze. Pierwszy trening będzie treningiem szczególnym z uwagi na specjalnych gości. Z Poznania przyjechali Dominik Czapczyk dyrektor zarządzający Lech Poznań Football Academy oraz Błażej Czyżewski trener koordynator Lech Poznań Football Academy, który poprowadził zajęcia razem z trenerami ze Stalowej Woli i Biłgoraja.

lpfa_bilgoraj__1_.JPG


-W chwili obecnej w całej Polsce mamy szkółki piłkarskie dla dzieci w ośmiu województwa oraz w Londynie, nasza LPFA w Biłgoraju jest pierwszą na Lubelszczyźnie. Oczywiście, z racji naleciałości kibicowskich, nie we wszystkich regionach naszej Ojczyzny szkółki możemy otworzyć. Cieszę się, że udało się tego dokonać w Województwie Lubelskim w Biłgoraju. Znamy Klub Łada 1945 Biłgoraj i osoby z nim związane, to sprawdzeni partnerzy, którzy w połączeniu z naszym doświadczeniem i technikami szkolenia młodych zawodników dają gwarancję, że oddanie dzieci do LPFA będzie dobrym wyborem, który zaowocuje rozwojem ogólnosportowym trenujących dzieci - informuje w rozmowie z Portalem bilgoraj.com.pl Dominik Czapczyk dyrektor zarządzający Lech Poznań Football Academy.

lpfa_bilgoraj__2_.JPG


Czpczyk przypomina, że LPFA szkoli obecnie ponad 3 000 dzieci, a wśród celów jest zapewnienie dzieciom szkolenia na takim poziomie na jakim ćwiczą ich rówieśnicy w Poznaniu, według tej samej metodologii i techniki pracy z piłką, techniki pracy nad psychiką i w duchu zdrowej sportowej rywalizacji. -Najważniejsze dla nas są cele sportowe i wychowawcze w pracy z dziećmi, chcemy dać szansę rozwoju i wyłonić najlepszych zawodników, którzy w przyszłości tworzyć będą pierwszy zespół Lecha Poznań czy też reprezentować nasz kraj na arenie rywalizacji międzynarodowej. Tu zaczynamy prace liczą na to, że zaowocuje ona w przyszłości. Na chwilę obecną chodzi o to by dzieciom zapewnić bezpieczne treningi we własnym środowisku, podnosząc swoje umiejętności. Szkolimy trenerów w Poznaniu, dla nich i dla rodziców mamy specjalny panel administracyjny dostępny przez Internet, będziemy całościowo czuwać nad przebiegami treningów oraz ich poziomem poprzez systematyczne kontrole - dodaje dyrektor zarządzający Lech Poznań Football Academy.

Reklama.

Pierwszy otwarty trening przeprowadził z dziećmi m. in. Błażej Czyżewski trener koordynator Lech Poznań Football Academy oraz trenerzy z Biłgoraja i Stalowej Woli. -Praca i treningi z dziećmi to przede wszystkim zabawa i praca u podstaw piłki nożnej zwłaszcza u dzieci 4 - 5-letnich. Chodzi o to by treningi były przez dzieci dobrze postrzegane, jako nowe, fajne doświadczenie poprze które wprowadzone zostaną w świat piłki nożnej, sportowego trybu życia, a kolejnych etapach wdrażanie programowości, która funkcjonuje w Klubie Lecha Poznań - wyjaśnia w rozmowie z naszym redaktorem Błażej Czyżewski.

lpfa_bilgoraj__3_.JPG


Sekretarz Klubu Łada 1945 Biłgoraj Mariusz Polowy podkreśla, że otwarcie w Biłgoraju LPFA to duży krok w popularyzacji piłki nożnej jako dyscypliny sportowej, kolejne pole do wychowania dzieci w duchu zdrowej rywalizacji oraz podnoszenie umiejętności technicznych młodych piłkarzy.

/bilgoraj.com.pl/

Zdjęć w galerii: 64

Tagi: lpfa biłgoraj   łada 1945 biłgoraj   szkółka piłkarska dla dzieci   lech poznań football academy biłgoraj

Zobacz także

W Józefowie zakończyła się impreza biegowa pn. 'Ultra Roztocze'

Dodane: 2018-05-20 11:38 - Komentarze  (9)  czytane (1106)

TAGI: ultra roztocze, gmina józefów, ultra maraton, biegi przełajowe po roztoczuKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.159.94.253

do aaaaa dostałś 500 + (2017-04-03 18:01:14)

to cie stać a ja k nie dostałaś do se dorób drugie i dostaniesz . wtedy oprócz opłat za szkółkę będzie cie stać na dojazdy na stadiony i jeszcze zostanie się na piwo dla tego co ci dzieci zrobił albo na tacę dla księdza

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (2017-04-03 14:16:54)

dlaczego nie ma podnych kosztow od tego powinno sie zaczac artykół

Marcin nie zatruwaj i nie wyliczaj, tylko działaj!!!!!!!! (2017-04-03 10:21:03)

Zakładasz w końcu kolejną szkółkę, o której już mówisz od dwóch miesięcy? Przecież jesteś najleprzy we wschodniej Polsce ;-), nie bój się zainwestować 10 000 tyś. w jakość. Boisko, dzieciaki i rodzice Cię zweryfikują szybciej niż myślisz. Mam prośbę, nie oszczędzaj na sprzęcie i na dzieciach, żeby przytulić jaknajwięcej. Pokaż jak jesteś odważny, a nie ciągle jedziesz na plecach innych. Czy to nie jest dziwne, że z takimi kwalifikacjami Ty zakładasz szkółkę? To tak, jakby Profesor zatrudnił się do przedszkola.

Taka sama Agata jak niżej (2017-04-03 02:07:26)

50 zł miesięcznie od łebka idzie na Lecha.

Agata (2017-04-02 22:04:37)

Grażyna przestań! Rób swoje, rozwijaj szkółkę najlepiej jak potrafisz i daj w spokoju żyć innym.

(2017-04-02 20:59:20)

Proszę podać nazwiska trenerów którzy będą pracować z dzieciakami?

pewnie "gol" gdyby zapewnił to co szkółka (2017-04-02 18:03:45)

to miesięcznie trzeba by było płacić ze 250 zł

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Zdzisław Żołopa sędziuje najleszym w Europie

97. Mistrzostwa Europy w Podnoszeniu Ciężarów odbywają się w dniach od 26 marca do 1 kwietnia 2018 w Bukareszcie (Rumunia). Są to równocześnie 31. Mistrzostwa Europy Kobiet w podnoszeniu ciężarów. Sędziuje na nich biłgorajanin, prezes LKS "ZNICZ" Biłgoraj Zdzisław Żołopa. więcej»

Bal sportowca 2018 (FOTO)

10 lutego br. już po raz XVIII odbył się - zorganizowany przez biłgorajskie środowisko sportowe - bal sportowca. Gala Mistrzów Sportu zgromadziła w jednym z lokali w Biłgoraju sportowców, trenerów i działaczy sportowych. Była to okazja do podsumowania 2017 roku w sporcie oraz do wyróżnienia sportowców i osób wspierających sport. więcej»

Ogłoszenia