Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Losy absolwentów Technikum Usług Fryzjerskich w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju

Dodał: red Data: 2021-03-04 08:06:14 (czytane: 3609)

Technikum jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą uzyskać kwalifikacje zawodowe, zdobyć wykształcenie średnie a po ukończeniu szkoły podjąć pracę jako specjaliści w swoim zawodzie. Ważne, by w życiu robić to, co przynosi satysfakcję, a gdy jest to opłacalne zajęcie, można mówić o sukcesie.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajReklama.

Profesjonalny fryzjer to zawód przyszłości. Nigdy nie zabraknie osób, które będą chciały skrócić włosy, zrobić sobie loki czy zaprezentować oryginalną fryzurę podczas ważnej uroczystości. Osoby, które z pasją podchodzą do wykonywanego zawodu są szczęśliwsze i łatwiej odnoszą sukcesy w tym, czym się zajmują.

Każdy  młody człowiek po ukończeniu edukacji musi się zmierzyć  z problemem  odnalezienia się na rynku pracy i zaplanowania swojej ścieżki zawodowej. W jaki sposób poradzili sobie nasi absolwenci technikum usług fryzjerskich, którzy postanowili związać swoją przyszłość z fryzjerstwem. Z informacji zebranych od naszych absolwentów dowiedzieliśmy się, że niektórzy z nich już prowadzą własne salony fryzjerskie, inni pracują u pracodawców fryzjerów, a jeszcze inni  zdobywają doświadczenie zawodowe na stażach.

Oto sylwetki niektórych z nich:

Absolwentki, które ukończyły szkołę w roku szkolnym 2017/2018
aleksandra_wierzbowska.jpgAleksandra Wierzbowska: -Bezpośrednio po zakończeniu szkoły rozpoczęłam 3 miesięczny staż w salonie fryzjerskim w Rzeszowie. Zostałam tam zatrudniona i pracowałam 2 lata. Z czasem pracując na zatrudnieniu zobaczyłam, że klientom  podoba się to jak wykonuje usługi i że wracają do mnie. Zdobyłam tam wiele doświadczenia,  korzystałam ze szkoleń , kursów fryzjerskich oferowanych przez salon i nie tylko. Chciałam się doskonalić w tym co najbardziej lubię robić i co sprawia mi przyjemność. Od początku marzyłam o własnej działalności, po dwóch latach postanowiłam wrócić do miejscowości w której mieszkam i spróbować pracować na własną rękę. W październiku 2020 roku otworzyłam własny salon fryzjerski w miejscowości Łukowa "Salon Fryzjerski Ola”. Teraz wiem, że decyzja była jak najbardziej trafna. Idę do pracy z wielką przyjemnością, satysfakcją i wiem, że robię to co naprawdę lubię. Wiem także, że w tej branży trzeba się ciągle doskonalić i wyłapywać ciekawe nowości.

wioleta_swist_m_margol.jpgWioleta Świst Margol: -Po zakończeniu szkoły rozpoczęłam pracę w salonie fryzjerskim w Obszy. Tam doskonaliłam swój warsztat pracy 2 lata. Jeździłam na szkolenia, byłam nawet na szkoleniu u Andrzeja Wierzbickiego we Wrocławiu. Staram się kilka razy do roku uczestniczyć w jakimś ciekawym szkoleniu związanym z branżą fryzjerską, która ciągle się rozwija i trzeba być na bieżąco z obowiązującymi trendami. We wrześniu 2020 roku postanowiłam otworzyć swój salon fryzjersko - kosmetyczny „Słowianki - salon urody” w miejscowości Zamch. Bardzo lubię swoją pracę, a najbardziej strzyżenia i upięcia. A to zdjęcie jej salonu fryzjerskiego i link do Facebooka: https://www.facebook.com/Słowianki-Salon-urody-111700104004880/

anna_draczuk_charkot.jpgAnna Draczuk Charkot: -Po ukończeniu  nauki w szkole w ZSZiO w Biłgoraju rozpoczęłam pracę w Rzeszowie w salonie fryzjerskim, miał być to półtoraroczny staż. Po 3 miesiącach zmieniłam zdanie i zrezygnowałam. Szkoliłam się na kursach i szkoleniach by uzyskać tytuł kolorysty. Chciałam pochłaniać coraz więcej umiejętności i wiedzy. Zatrudniłam się  w gabinecie fryzjersko kosmetycznym Ewa Kowal w Rzeszowie. Pracuje tam już 2 lata”. Tak opowiadała Ania o swojej pracy po ukończeniu szkoły.
Absolwenci kończący technikum usług fryzjerskich w roku szkolnym 2018/2019

adam_wlaz.jpgWlaź Adam: -Po ukończeniu szkoły zacząłem prace w salonie fryzjerskim w Tarnogrodzie. Pracowałem tam krótko, ze względów na obecny stan epidemiologiczny salon został zamknięty, ale to mnie nie zniechęciło do dalszej pracy. Obecnie zdobywam doświadczenie zawodowe, pracując w salonie fryzjerskim swojej siostry, także w Tarnogrodzie. Dodatkowo pasjonuję i  interesuje się wizażem, wykonując makijaże na różne okazję.
alicja_moskal.jpgMoskal Alicja: -Zawsze wiązałam swoją przyszłość z zawodem fryzjera, chciałam iść dalej w to co sprawia mi przyjemność. Od niedawna  rozpoczęłam staż w salonie Hair Pola w Nowym Dworze Mazowieckim, bo tam się przeprowadziłam. W salonie pracuję z właścicielką, ona jest kolorystą, więc większość zabiegów to koloryzacje.  Mimo tego, że pracuję od niedawna, wykonuję już koloryzacje i wszystko z tym związane, robimy nanoplastię, modeluje włosy. Nie żałuję swojej decyzji, jak na razie jestem bardzo zadowolona i widzę, że dużo się tutaj nauczę.Absolwenci  kończący technikum usług fryzjerskich w roku szkolnym 2019/2020
iza_lipinska.jpgIza Lipińska: -Jestem asystentką fryzjera w salonie Duda Hair Desing w Warszawie, dostałam pracę pod koniec września 2020 roku. Na co dzień najwięcej pracuję z szefową zazwyczaj mamy dwie klientki w ciągu jednej godziny zazwyczaj przyjmujemy 5-6 klientek dziennie na kolor albo balayage, a gdy szefowa ma wole albo ma jakieś sesje, to pracuje z innymi fryzjerami.  Przyjmuje   już klientki na  pielęgnacje lub modelowanie włosów oraz wykonuje  zabieg nanoplasti. Praca daje mi duże możliwości rozwoju już teraz widzę jakie robię postępy i jak moja wiedza się poszerzyła po tych kilku miesiącach pracy. Chodzę do niej z wielką przyjemnością, mam także możliwość pracy ze sławnymi osobami min. (Anna Lewandowska, Katarzyna Zielińska, Małgorzata , Joanna Koroniewska, Ilona Ostrowska). Jestem bardzo zadowolona z tej pracy, mamy bardzo fajny zespół i od razu przyjęli mnie bardzo miło.

To zaangażowanie i ciężka praca pomogą Ci osiągnąć sukces, nawet jeśli skończysz tylko szkołę średnią. Zdobywanie doświadczenia i odpowiednie kursy oraz solidne przykładanie się do własnego rozwoju to dobry sposób na sukces zawodowy.

/red./

Tagi: techniku fryzjerskie   zszio w biłgoraju   zespół szkół zawodowych i ogólnokształcących w bił   oświata biłgoraj

Zobacz także

Konferencja o niemieckiej akcji przeciwpartyzanckiej Sturmwind i Bitwie pod Osuchami

Dodane: 2021-09-22 15:11 - Komentarze  (1)  czytane (992)

TAGI: konferencja historyczna, akcja przeciw partyzancka, bitwa pod osuchami, muzeum ziemi biłgorajskiej w biłgorajuKomentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.215.177.171

Oki (2021-03-04 18:47:47)

super i to jest to Pasja

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia