Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Kuba Nizio - z każdą nową piosenką odkrywa siebie

Dodał: red Data: 2021-12-01 08:17:12 (czytane: 1315)

30 listopada na światło dziennie wyszedł najnowszy singiel młodego wokalisty z Biłgoraja - Kuby Nizio. „Edit nie myślę” - tak zatytułowany najnowszy autorski utwór Kuby. Obecnie Kuba mieszka w Warszawie, jest studentem Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna.



Od wielu lat związany był z Młodzieżowym Domem Kultury oraz Biłgorajskim Centrum Kultury w Biłgoraju. Dał się poznać publiczności występując na licznych imprezach okolicznościowych na terenie powiatu i województwa. Jest laureatem wielu konkursów i festiwali o zasięgu ogólnopolskim oraz międzynarodowym, dwukrotnym laureatem stypendium „WyModeluj swoje marzenia” oraz nagrody burmistrza miasta Biłgoraj za liczne osiągnięcia wokalne i artystyczne.

„Edit nie myślę” - czas w życiu każdego człowieka odgrywa znaczącą rolę. To nie tylko tykające wskazówki zegara, to zbiór doświadczeń, które kształtują światopogląd danego człowieka. Młodość to czas, w którym szukamy swojej drogi, poznajemy samego siebie, dorastamy do wielu rzeczy, popełniamy większe, bądź mniejsze błędy, ale przede wszystkim sami podejmujemy racjonalne decyzje. Człowiek często ulega pożądaniu emocjom, zdając sobie sprawę, że dane relacje mogą okazać się zgubne i tak brniemy w to dalej, ponieważ jesteśmy nienasyceni miłością. Jak to  mówi pewne powiedzenie „Lepiej gonić króliczka, niż go złapać”.

kuba_nizio.jpg

-Przez jakiś czas było mnie trochę mniej w social mediach, zrezygnowałem też z wszelakich konkursów. Postanowiłem skupić się w pełni na tworzeniu autorskiego materiału. Ostatnie miesiące okazały się być bardzo sprzyjające mojemu muzycznemu rozwojowi, powstało bardzo dużo materiałów część z nich dostępna jest już na moich mediach społecznościowych takich jak Youtube, czy chociażby na serwisach streamingowych Spotify, Tidal, Itunes. Z tego miejsca serdecznie zapraszam do wysłuchania!  Mam wrażenie, że z każdą kolejną wydaną piosenką odkrywam nową cząstkę siebie, to jest piękne! - mówi Kuba Nizio.

Singiel „Edit nie myślę” powstał przy współpracy z Lindą Świątczak. Natomiast zdjęcia do teledysku odbyły się w połowie listopada w Be Happy Muzeum w Poznaniu. Link do teledysku: https://www.youtube.com/watch?v=sliYUNsAMqk

/red./

Reklama.

Tagi: kuba nizio   muzyka   biłgoraj   teledysk

Zobacz także

Gorajskie kolędowanie 2022 (FOTO)

Dodane: 2022-01-17 13:34 - Komentarze  (0)  czytane (604)

TAGI: gok goraj, gorajskie kolędowanie, koncert kolęd, gmina goraj



Komentarze (5)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.230.9.187

(2021-12-01 13:07:35)

zima idzie więc niech się nie odkrywa bo się przeziębi

(2021-12-01 11:19:43)

Gratulacje dla Kuby.

(2021-12-01 11:18:37)

Głos zawiści się odezwał , zawiść paskudna cecha, zawiść zawistnika zatruwa.

(2021-12-01 11:14:24)

Jest "dwukrotnym laureatem stypendium „WyModeluj swoje marzenia” oraz nagrody burmistrza miasta Biłgoraj". Więć Wielkim Artystą Jest.

(2021-12-01 11:11:55)

Ten teledysk nijak nie współgra z treścią (trochę zresztą "pogmatwaną") "utworu". Wyraźnie zadowolony spiewa " zdając sobie sprawę, że dane relacje mogą okazać się zgubne i tak brniemy w to dalej, ponieważ jesteśmy nienasyceni miłością". To cytat z powyższej notki.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Korzystne zmiany w rentach socjalnych

Maciej Miecznikowski na Kolędowaniu z Janem Pawłem II

Koncert kolęd Zespołu Communico

Gorajskie diabełki

Jest wstępny plan zagospodarowania Autodromu. Odbyły się też konsultacje

Spotkanie opłatkowe Rady Miasta Biłgoraja

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zasiłek opiekuńczy, gdy koronawirus zamknął klasę

Kiedy rodzice dzieci poniżej 8 lat mogą skorzystać z zasiłku opiekuńczego? Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej wydało nowe...