Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Krewki piłkarz, czyli piknik sportowy i akcja poboru krwi (FOTO)

Dodał: red Data: 2019-06-29 18:00:48 (czytane: 1754)

Ideą - przygotowanego przez Uczniowski Klub Sportowy Football Academy Biłgoraj i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie -wydarzenia było połączenie zmagań sportowych dzieci i młodzieży z akcją poboru krwi. Wszystko w atmosferze rodzinnego pikniku.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajImpreza to zakończenie sezonu piłkarskiego młodych zawodników, połączona z akcją krwiodawstwa skierowana do rodziców. -Chodzi nam o to, by osoby dorosłe, rodzice i dziadkowie naszych zawodników uczestnicząc w zajedziach sportowych dzieci mogli wziąć udział w tworzeniu dobra, w oddaniu krwi, która zwłaszcza w okresie wakacji jest szczególnie ważna - mówi współorganizator wydarzenia, Marcin Mura.

krewki_pilkarz.JPG

W imprezie z synem i żoną uczestniczył Jacek Grabek. -Syn kocha piłkę nożną, gra w grupie wiekowej U-7. Jesteśmy tu by on mógł rozwijać swoje hobby, ale także by dać mu przykład w takiej inicjatywie jak oddawanie krwi. To nauka bezinteresownej pomocy, wrażliwości na potrzeby innych oraz odpowiedzialności. Mam nadzieję, że w ten sposób, swoim przykładem, zachęcę go do tego, że  gdy dosięgnie pełnoletność sam będzie krew oddawał - dodaje.

Reklama.

-Przygotowaliśmy szereg sportowych atrakcji. Są zawody dla dzieci, rozgrywki z udziałem rodziców, mecze rodzice kontra trenerzy oraz mini zawody najmłodszych zawodników - dodaje Dariusz bednarz, prezes zarządu Football Academy Biłgoraj. Piknik zakończył się wspólnym poczęstunkiem, który wsparli Masarnia Wasąg i Piekarnia Józefa Borowca.

/bilgoraj.com.pl/

Zdjęć w galerii: 45

Tagi: krewki piłkarz   piłka nożna   pobór krwi   football academy biłgoraj

Zobacz także

Biłgorajskie szkoły w #GaszynChallenge dla Piotrka (VIDEO)

Dodane: 2020-06-30 17:13 - Komentarze  (0)  czytane (604)

TAGI: #GaszynChallenge, szkoła podstawowa nr 3 w biłgoraju, szkoła podstawowa nr 5 w biłgoraju, oświata biłgorajKomentarze (2)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.236.108.61

Quarz (2019-06-29 21:09:57)

Super pomysł i szczytny cel !!!

(2019-06-29 21:08:20)

Super pomysł i szczytny cel !

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Studniówka I LO im. ONZ (FOTO, VIDEO)

Oficjalne przemówienia i wystąpienia zaproszonych gości, dyrekcji szkoły oraz rodziców, odśpiewanie hymnu "Gaudeamus igitur" oraz tradycyjny polonez, a po nim zabawa do białego rana. To w kilku słowach opisać można bal maturalny uczniów I LO im. ONZ. Tegoroczni maturzyści bawili się w jednym z lokali w Janowie Lubelskim. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia