Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Kredyt gotówkowy 50 tys. złotych

Dodał: red Data: 2020-10-26 17:06:36 (czytane: 727)

Wzięcie kredytu bądź pożyczki nigdy nie stanowi prostej decyzji. Choć nikt nie lubi brać zobowiązań, są sytuacje, kiedy jest to konieczne. Wtedy też szukamy rozwiązań, które będą dla nas jak najkorzystniejsze.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajJeśli potrzebujemy pełnej kwoty kredytu od razu, a jednocześnie spłatę chcemy rozciągnąć w czasie, najlepiej jest wybrać kredyt gotówkowy. Bez problemowo zdołamy uzyskać taki kredyt, jeśli tylko spełnimy określone wymagania. Co więcej, znalezienie najlepszej oferty nie jest już żadnym problemem. Wszystko to dzięki analizie dokonywanej przez kompetentnych i znających tematykę bankową specjalistów.

Kredyt gotówkowy 50 tys. złotych - dlaczego warto po niego sięgnąć?
Kiedy potrzebny jest nam kredyt gotówkowy do 50 tys. złotych, oczywiste jest to, że kwota taka nie jest raczej mała. Choć w większości banków bezproblemowo uzyskamy tego typu kredyt, pamiętać musimy o tym, że podstawą jego udzielenia i tak będzie przedstawienie pewnych określonych dokumentów. Jako klienci, powinniśmy posiadać konto w polskim banku, a najlepszą sytuacją będzie taka, w której jesteśmy już od jakiegoś czasu klientami tego banku, w którym zaciągamy zobowiązanie. To jednak nie jest konieczne, ponieważ mając konto również w innym banku, bezproblemowo możemy wykazać naszą zdolność kredytową. Przedstawiając swoją umowę o pracę lub inny dokument, który zaświadczać będzie posiadanie tej pracy, będziemy w stanie udowodnić, że jesteśmy w stanie spłacać raty kredytu. Ostatnim, choć najbardziej podstawowym wymogiem jest wiek. Jako klient banku powinniśmy mieć osiągniętą pełnoletniość, choć w części banków spotkać się można ze stawianym wymogiem, w ramach którego kredyt gotówkowy będzie mogła otrzymać osoba, która skończyła 21. rok życia. Co więcej, nie musimy nawet informować banku o tym, w jakim celu potrzebujemy tego kredytu. Wiedząc to, możemy śmiało przejść do kwestii raty kredytowej.

Kredyt gotówkowy 50 tys. - jaka rata nas czeka?
Decyzja o kredycie gotówkowym opiera się na potrzebie otrzymania jak najszybszego zastrzyku pieniężnego. Jednocześnie godzimy się na to, że konieczne będzie spłacenie tego kredytu w wyższej kwocie niż był on otrzymany. Nie powinno to nikogo dziwić, wszakże banki również muszą jakoś zarabiać. Często w takiej sytuacji zastanawiamy się nad kwestią: biorąc kredyt gotówkowy 50 tys. – jak rata czeka mnie do spłacenia?  Naszym celem jest dobranie takiej oferty, która sprawi, że będziemy w stanie spłacać miesięczną ratę kredytu, a jednocześnie będziemy mogli normalnie funkcjonować. W tym celu najlepiej jest skorzystać z kalkulatora kredytu gotówkowego, dzięki któremu będziemy mogli w pełni zweryfikować, który bank będzie miał dla nas najlepszą ofertę. Co więcej, będziemy mogli również określić to, czy bardziej opłaca się nam wziąć kredyt gotówkowy 50 tys. na 5 lat, czy też lepszą opcją będzie zmniejszenie miesięcznej raty, ale zwiększenie ostatecznej wysokości spłaty kredytu poprzez zdecydowanie się na kredyt gotówkowy 50 tys. na 10 lat. Kalkulator pozwala na łatwe określenie długości spłaty kredytu, wysokości kredytu oraz tego, ile wyniesie ostatecznie nasze zobowiązanie.  Podane jest również RRSO, które określa faktyczną wysokość stopy oprocentowania.

kredyt.jpg

Kredyt gotówkowy 50 tys. na 10 lat
Kalkulator obejmuje kredyt gotówkowy 50 tys. na 10 lat i jest to górna granica czasu spłaty zobowiązania. Decydując się na taki kredyt gotówkowy, uzyskamy maksymalnie niską ratę kredytu, porównując np. do 5 czy 6 lat. Jednocześnie jednak należy pamiętać o tym, że końcowa wysokość spłaty kredytu będzie większa niż w przypadku krótszego czasu. Korzystając z kalkulatora, w październiku 2020 i decydując się na kredyt gotówkowy 50 tys., otrzymamy oferty czterech banków, które umożliwiają w ogóle wzięcie kredytu na tak długi czas. Oto lista tych ofert od najlepszej poczynając.
1. Santander Bank Polska
- Rata: 622,74 zł
- Całkowita Kwota do spłaty: 74 728,37 zł
- RRSO: 8,95%

2. Alior Bank – Pożyczka Internetowa
- Rata: 635,21 zł
- Całkowita Kwota do spłaty: 76 225,38 zł
- RRSO:  9,45%

3. ING Bank Śląski – kredyt gotówkowy
- Rata: 638,36 zł
- Całkowita Kwota do spłaty: 76 603,39 zł
- RRSO: 9,58%

4. BNP Paribas kredyt gotówkowy
- Rata: 761,42 zł
- Całkowita Kwota do spłaty: 91 370,22 zł
- RRSO: 14,37%
 
Kredyt gotówkowy 50 tys. na 5 lat
Jak zatem przedstawia się sytuacja wzięcia kredytu gotówkowego do 50 tys. na 5 lat? Przy takim czasie spłaty będziemy mieć większe raty niż przy kredycie na 10 lat, ale jednocześnie będziemy mieli zdecydowanie niższą całkowitą kwotę do spłaty. Jeśli więc możemy pozwolić sobie na płacenie wyższych rat miesięcznych, kredyt gotówkowy 50 tys. na 5 lat będzie lepszym rozwiązaniem. Oto 4 najkorzystniejsze oferty:

1. Citi Handlowy – Pożyczka gotówkowa online dla Nowych Klientów
-  Rata: 1 034,33 zł
- Całkowita Kwota do spłaty: 62 059,54 zł
- RRSO: 9,22%

2. Alior Bank – Pożyczka Internetowa
- Rata: 1 039,30 zł
- Całkowita Kwota do spłaty: 62 357,91 zł
- RRSO: 9,44%

3. Santander Bank Polska
- Rata: 1 058,54 zł
- Całkowita Kwota do spłaty: 63 512,28 zł
- RRSO: 10,30%

4. ING Bank Śląski kredyt gotówkowy
- Rata: 1 084,21 zł
- Całkowita Kwota do spłaty: 65 052,57 zł
- RRSO: 11,44%

* Artykuł sponsorowany

Reklama.

Tagi: kredyt gotówkowy   biłgoraj   bank   pożyczka

Zobacz także

Poseł z wyborcami spotyka się na targowisku

Dodane: 2020-12-03 11:17 - Komentarze  (14)  czytane (478)

TAGI: poseł beata strzałka, biłgoraj, spotkania z wyborcami, kalendarzeKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.238.107.166

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Dzienny Dom Pomocy dla Seniorów w Biłgoraju

Dodatkowy zasiłek na opiekę nad dziećmi w listopadzie

Starosta biłgorajski o sytuacji w DPS w Teodorówce

Zakończyła się rewitalizacja Placu Wolności. Tak wygląda inwestycja z lotu ptaka

Uroczystość Wszystkich Świętych

Strajk kobiet. Ulicami Biłgoraja przeszedł protest przeciw orzeczeniu TK

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Dane dotyczące koronawirusa na koniec października br.

Najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemicznej, związanej z koronawirusem w województwie lubelskim i na Ziemi Biłgorajskiej. Codziennie...