Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Kosiniak - Kamysz nie przyjechał. Byli za to inni liderzy PSL-u (FOTO, AUDIO)

Dodał: red Data: 2017-09-16 18:06:59 (czytane: 3688)

Na sobotnie popołudnie, 16 września br., w Smólsku Dużym zapowiadano spotkanie z prezesem Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysławem Kosiniakiem - Kamyszem. Niestety prezes PSL-u do Smólska nie przyjechał, zwyciężyła choroba i wysoka gorączka. Reprezentował go europoseł Krzysztof Hetman.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolSpotkanie rozpoczęło się tuż po godzinie 15:00, w remizie w Smólsku Dużym, z liderami Polskiego Stronnictwa Ludowego przybyło spotkać się ponad 100 osób - członków lub sympatyków PSL-u. Władze Stronnictwa reprezentowali poseł Genowefa Tokarska, europoseł Krzysztof Hetman, rzecznik prasowy Polskiego Stronnictwa Ludowego i jego klubu parlamentarnego Jakub Stefaniak i były podsekretarz stanu w resortach związanych z rozwojem Marceli Niezgoda, Kazimierz Paterak i Wiesław Różyński.

psl_bilgoraj.JPG

-Szanowni Państwo, szereg rozmów z Wami kończyło się konkluzją, że ugrupowanie, które reprezentuje jest niewidoczne w terenie, nie ma spotkań, domagaliście się informacji ze szczytu Powiatu, województwa i kraju. Stąd zaproszeni dziś goście, a spotkanie ma charakter otwarty, zaproszeni zostali na niego wszyscy, którzy o tym co się na Ziemi Biłgorajskiej, w województwie i kraju dzieje. Witam, gości przedstawicieli władz Polskiego Stronnictwa Ludowego i wszystkich naszych członków, sympatyków i tych, którzy zechcieli nasze zaproszenie przyjąć - mówił Wójt Gminy Biłgoraj Wiesław Różyński.

wieslaw_rozynski_krzysztof_hetman.JPG

W spotkaniu miał uczestniczyć Władysław Kosiniak - Kamysz. Jednak prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego z Zamościa już na Ziemię Biłgorajską nie przyjechał. "Zmorzyła" go choroba, w Smólsku reprezentował go Krzysztof Hetman wiceprezes Stronnictwa i poseł do Parlamentu Europejskiego. -Muszę Państwa przeprosić za nieobecność Władysława Kosiniaka - Kamysza, który miał być na tym spotkaniu. Prezes od wczoraj był na terenie Województwa Lubelskiego, mieliśmy m. in. spotkanie z sadownikami w Gminie Wilków. Prezes przyjechał już do nas z wysoką gorączką, siła woli uczestniczył jeszcze dziś w uroczystościach ku czci Stanisława Mikołajczyka. W jego imieniu za absencję przepraszam i informuję, że wróci w tę część Polski w najbliższym dogodnym czasie - podkreślał Krzysztof Hetman.

spotkanie_psl_bilgoraj.JPG

Europoseł wyjaśnił także ideę spotkania. Mówił: -Takie spotkania są dla nas bardzo ważne, ponieważ stwarzają możliwość nie tylko poznania liderów PSL, ale przede wszystkim dają okazję do rozmowy, do posłuchania państwa uwag i podpowiedzi. Przyjechaliśmy tu bowiem by z Państwem podyskutować, byśmy mogli usłyszeć Państwa opinie i sądy na wiele tematów. Często spotykamy się w Polsce z opinią, że PSL-u nie słychać i nie widać, pytacie czy jesteśmy? Jesteśmy, nie ma nas w TV i radio, ale jesteśmy tam gdzie uważamy, że jesteśmy potrzebni najbardziej, wśród mieszkańców poszczególnych Regionów Polski, wśród Polek i Polaków. To, że nie ma nas w mediach to nie nasz wybór, tyko wybór tych, którzy dziś tymi mediami rządzą. Hetman podkreślał, że nie będzie wielkiej krytyki tego, co robi dzisiejsza większość parlamentarna. -My chcemy mówić o sobie i naszych pomysłach, a nie tylko ograniczać się - jak to często bywa w przypadku pozostałej części opozycji - do totalnej krytyki. My tym się różnimy od innych, że potrafimy pochwalić to co dobre, a zganić to co złe. Co prawda powodów do chwalenia nie mamy, ale z nadmierną krytyką nie przesadzamy - przyznał Hetman. Jednak w spotkaniu, w kierunku rządzącej koalicji i jej liderów wypowiedzianych zostało wiele cierpkich słów zarówno ze strony europosła jak i posłanki.

krzysztof_hetman.JPG

Hetman w swym ponad dwudziestko minutowym wystąpieniu odniósł się do sondaży preferencji wyborczych Polaków, reformie sądów i oświaty. Odnośnie sondaży mówił, że są jednym wielkim oszustwem. Krytycznie także odnosił się do prowadzonej przez rząd i większość parlamentarną reformy sądownictwa. Recenzował także reformę i kwestie związane z obniżeniem wieku emerytalnego. -My jak tutaj siedzimy zgadzamy się, nawet sędziowie się zgadzają, że wymiar sprawiedliwości trzeba reformować. Co do tego nie ma ma najmniejszej wątpliwości, że te sądy nie działają do końca tak jak powinny. PiS mówił w kampanii wyborczej, że będzie reformował wymiar sprawiedliwości, dobrze realizują swoją obietnicę wyborczą. Trzeba zadać sobie jedno pytanie, zaczęli od Sądu Najwyższego, Krajowej Rady Sądowniczej. Po co - jeśli mówi się o reformie wymiaru sprawiedliwości - zaczyna się od tych instytucji, które faktycznie w takim naszym życiu codziennym nie maja na to, życie wpływu. Nie zaczyna się od samej góry trzeba od dołu - podkreślał Hetman. Zdaniem europosła wprowadzone zmiany w wymiarze sprawiedliwości mają dać możliwość Ministrowi Sprawiedliwości wskazywać prezesa sądu. Posłuchaj wystąpienia Krzysztofa Hetmana:

Reklama.

O bieżącej polityce z ław sejmowych mówiła poseł Genowefa Tokarska, ona także nie szczędziła krytyki rządowi, mówiła o rozwoju gospodarczy, ulgach dla przedsiębiorców nowych regulacjach prawnych oraz jakości stanowionego przez Sejm RP prawa, zaznaczając, że wstyd jej jest za przyjmowane przez większość sejmową - pisane na kolanach - ustawy.

genowefa_tokarska.JPG

-Dla większości rządzącej dziś Polską liczy się tylko głosowanie. Rząd na szybko coś podejmie, następnie - by pominąć konsultowanie tych rozwiązań - zgłaszane są one przez grupę posłów i w ciągu 2 - 3 dni - bez większej refleksji przyjmowane. Wszystko zmierza do maksymalnej centralizacji, czego przykładem może być kwestia organizacji pozarządowych i Narodowego Instytutu Wolności - Narodowego Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego - mówiła posłanka Tokarska, apelowała także by nie oglądać mediów publicznych.

bilgoraj_spotkanie_psl.JPG

-Pani poseł dotknęła kwestii mediów. Ja mam obawy, że dojdziemy do takiego poziomu absurdy, że TVP poda w wiadomościach taką informację, że PSL razem z marsjanami chce napaść na Polskę, bo marsjanie też są zieloni. te absurdy się namnażają i myślę, że warto po prostu tego nie oglądać. My jesteśmy po, żeby mówić wam jak jest i jak to na prawdę wygląda i będziemy to robić - zaznaczał Jakub Stefaniak. Posłuchaj wystąpienia rzecznika prasowego PSL-u:

Podczas dyskusji rozmawiano o sprawach bieżących, poruszano także kwestie stanu dróg wojewódzkich na terenie Powiatu Biłgorajskiego.

/bilgoraj.com.pl/

Zdjęć w galerii: 40

Tagi: psl biłgoraj   krzysztof hetman   wiesław różyński   genowefa tokarska

Zobacz także

Wzrost płacy minimalnej. Komentarz wiceministra fiansnsów (AUDIO)

Dodane: 2019-09-19 14:55 - Komentarze  (0)  czytane (15)

TAGI: leszek skiba, wiceminister finansów, płaca minimalna, komentarzKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.93.75.30

Avito321Ged (2017-10-21 13:52:42)

[b]Ďîďîëĺíčĺ áŕëŕíńŕ Ŕâčňî (Avito) çŕ 50%[/b] | [b]Ňĺëĺăđŕěě @a1garant[/b]

[b]Ďđčâĺňńňâóţ âŕń, äîđîăčĺ äđóçü˙![/b]

Đŕäű ďđĺäîńňŕâčňü Âńĺě âŕě ńĺđâčń ďî ďîďîëíĺíčţ áŕëŕíńŕ íŕ äĺéńňâóţůčĺ ŕęňčâíűĺ ŕęęŕóíňű Avito (ŕ ňŕęćĺ, ŕáńîëţňíî íîâűĺ). Ĺńëč Âŕě íĺîáőîäčěű îďđĺäĺëĺííűĺ áŕëŕíńű - ďčřčňĺ, áóäĺě đĺřŕňü. Ďîňđŕňčňü ěîćíî íŕ ňóđáî ďđîäŕćč, ëţáűĺ ďëŕňíűĺ óńëóăč Ŕâčňî (Avito).

[b]Ŕęęŕóíňű íĺ Áđóň. Ćčâóň äîëăî.[/b]

Ďđîöĺíň ďîďîëíĺíč˙ â íŕřó ńňîđîíó č ńňîčěîńňü ăîňîâűő ŕęęŕóíňîâ: [b]50% îň áŕëŕíńŕ íŕ ŕęęŕóíňĺ.[/b]
Ĺńëč íóćĺí çŕëčâ íŕ âŕř ŕęęŕóíň, â ýňîě ńëó÷ŕĺ ňđĺáóţňń˙ ëîăčí č ďŕđîëü Âŕřĺăî ŕęęŕ äë˙ äîńňóďŕ ę ôîđěĺ îďëŕňű, ďîďîëíĺíč˙ áŕëŕíńŕ.
Äë˙ ďîńňî˙ííűő ęëčĺíňîâ ăčáęŕ˙ ńčńňĺěŕ áîíóńîâ č ńęčäîę!

[b]Ăŕđŕíňč˙: [/b]

[b]Č, ęîíĺ÷íî ćĺ íč÷ňî íĺ óęđĺďë˙ĺň äîâĺđčĺ, ęŕę - Ďîńňîďëŕňŕ!!![/b] Âďĺđĺä äĺíĺă íĺ ďđîńčě...

Đŕäű ńîňđóäíč÷ĺńňâó!

[b]Çŕëčâű íŕ áŕëŕíńű Ŕâčňî[/b]
________

ôóđëŕ ęîřĺëüęč ęóďčňü íŕ ŕâčňî
îřčáęŕ íîěĺđ ďîäňâĺđćäĺí â ŕęęŕóíňĺ ŕâčňî ÷ňî äĺëŕňü
ŕâčňî ÷ĺë˙áčíńęĺ çŕ äĺíüăč
ęŕę íŕ ŕâčňî óäŕëčňü ŕęęŕóíň ĺńëč ĺăî çŕáëîęčđîâŕëč
ęŕę âîńńňŕíîâčňü ŕęęŕóíň ŕâčňî ĺńëč çŕáűë ďî÷ňó

Dol77larChub (2017-10-15 20:40:33)

Áűëč çŕďëŕ÷ĺíű äĺíüăč 6000 çŕ ďîęóďęó áŕçű äŕííűő č ďđîńňî řâűđíóë. ń äđóăîăî ŕęęŕóíňŕ ę íĺěó îáđŕňčëčńü, óćĺ ńďĺöčŕëüíî íŕ 100đ áűëŕ ńäĺëęŕ íŕ âűáîđęó č ňîćĺ řâűđíóë.

íĺďîđ˙äî÷íűé ăŕíäîí. ęčíĺň 100đ%

Ňĺëĺăđŕě @japoshka ęčäŕëüíŕ˙ äĺřĺâęŕ

Avito321Ged (2017-09-28 20:29:12)

[b]Ďîďîëĺíčĺ áŕëŕíńŕ Ŕâčňî (Avito) çŕ 50%[/b] | [b]Ňĺëĺăđŕěě @a1garant[/b]

[b]Ěîĺ ďî÷ňĺíčĺ, äîđîăčĺ äđóçü˙![/b]

Áóäĺě đŕäű ďđĺäîńňŕâčňü Âńĺě âŕě óńëóăč ďî ďîďîëíĺíčţ áŕëŕíńŕ íŕ äĺéńňâóţůčĺ ŕęňčâíűĺ ŕęęŕóíňű Avito (ŕ ňŕęćĺ, ŕáńîëţňíî íîâűĺ). Ĺńëč Âŕě íĺîáőîäčěű ęîíęđĺňíűĺ áŕëŕíńű - ďčřčňĺ, áóäĺě đĺřŕňü. Ďîňđŕňčňü ěîćíî íŕ ňóđáî ďđîäŕćč, ëţáűĺ ďëŕňíűĺ óńëóăč Ŕâčňî (Avito).

[b]Ŕęęŕóíňű íĺ Áđóň. Ćčâóň äîëăî.[/b]

Ďđîöĺíň ďîďîëíĺíč˙ â íŕřó ńňîđîíó č ńňîčěîńňü ăîňîâűő ŕęęŕóíňîâ: [b]50% îň áŕëŕíńŕ íŕ ŕęęŕóíňĺ.[/b]
Ĺńëč íĺîáőîäčě çŕëčâ íŕ âŕř ŕęęŕóíň, â ýňîě ńëó÷ŕĺ ňđĺáóţňń˙ ëîăčí č ďŕđîëü Âŕřĺăî ŕęęŕ äë˙ äîńňóďŕ ę ôîđěĺ îďëŕňű, ďîďîëíĺíč˙ áŕëŕíńŕ.
Äë˙ ďîńňî˙ííűő çŕęŕç÷čęîâ ăčáęŕ˙ ńčńňĺěŕ áîíóńîâ č ńęčäîę!

[b]Ăŕđŕíňč˙: [/b]

[b]Č, ęîíĺ÷íî ćĺ íč÷ňî íĺ óęđĺďë˙ĺň äîâĺđčĺ, ęŕę - Ďîńňîďëŕňŕ!!![/b] Âďĺđĺä äĺíĺă íĺ ďđîńčě...

Đŕäű ńîňđóäíč÷ĺńňâó!

[b]Çŕëčâű íŕ áŕëŕíńű Ŕâčňî[/b]
________

ęŕę îďëŕňčňü îáú˙âëĺíčĺ íŕ ŕâčňî čç ęîřĺëüęŕ íŕ ŕâčňî
ŕâčňî ňĺëĺôîí ďîäňâĺđćä¸í â äđóăîě ŕęęŕóíňĺ
ęóďčňü ęđîńńîâęč íüţ áŕëŕíń ěóćńęčĺ íŕ ŕâčňî
íŕó÷čńü çŕđŕáŕňűâŕňü äĺíüăč íŕ avito 2016 ňđĺíčíă
ęŕę âîńńňŕíîâčňü ŕęęŕóíň íŕ ŕâčňî ń ďîěîůüţ íîěĺđŕ

janka (2017-09-19 10:08:05)

Tokarski oddał szpital Arionowi w dzierżawę i giena w tym pomagała ,bo chciał sobie spokojnie być starostą i to mu się udało , a my teraz cierpimy przez głupka,jedno to dobre ,że wywieżli go i się ukrywa ze wstydu.

zx (2017-09-18 21:39:06)

Do Adama, obywatelu jeżeli nie znasz lub nie chcesz znać faktów dotyczących oddania w użytkowanie szpitala Arionowi, to wiedz o tym, że głównymi propagatorami tego rozwiązania byli Tokarscy, gdyby nie zabiegi Tokarskiej to nigdy nie doszło by do dzierżawy szpitala przez Arion.

(2017-09-17 21:57:41)

Do silnej pozycji PiS w sondażach odniósł się w "Faktach po Faktach" prof. Grzegorz Kołodko. - Prawo i Sprawiedliwość jednak coś zrobiło, jeśli chodzi o politykę społeczną i gospodarczą - zauważył były wicepremier. - Prowadzi politykę, która podtrzymuje wysokie tempo wzrostu, na czym korzysta przytłaczająca większość polskich rodzin. Podniosło raz - pomimo protestów pewnych kręgów neoliberalnych, źle myślących niektórych lobby - płace minimalne, renty i emerytury - dzielił się swymi opiniami ekonomista.

Hipokryzja (2017-09-17 14:43:10)

Nauczyciele przestańcie zajmować się polityką, szkoły mają być apolityczne a nie wieszanie plakatów na płotach szkoły w tejże miejscowości.

rolnik (2017-09-17 12:58:48)

Adam nie ośmieszaj się. Psl powinno zniknąć z sejmu jak SLD.

adam (2017-09-17 12:56:38)

Jakoś mnie dziwią te wszystkie obraźliwe komentarze w stosunku do PSL. Nie jestem ich zwolennikiem ale trudno sobie wyobrazić, że partia mająca od 5 do 7 procentowe poparcie obwiniana jest za całe zło w tym kraju. Chyba jednak właściwa propaganda chce z nimi zrobić to samo co kiedyś zrobiono z Samoobroną, czyli oczyszcza się przedpole dla PIS na wsi. Myślę, że rolnicy mogą obudzić się z tzw. ręką w nocniku, bo niestety co by nie mówić to PSL jest jedyną partią znającą wieś, mającą tam korzenie i o nią na swój sposób walczącą. Może autorzy komentarzy zwrócili by uwagę co robią obecnie rządzący, jak partyjniactwo wraca do wszystkich dziedzin życia, jak hasło mierny ale wierny znowu ma swoje odzwierciedlenie, i co tak naprawdę jest dla PIS-u ważniejsze partia czy Polska. No i jeszcze wracając na lokalne podwórko to chciałbym przypomnieć, że szpital biłgorajski został wykończony za rządów PIS w Starostwie. To Pan Onyszkiewicz, Schodziński, Niespodziewański i spólka doprowadzili do przekazania go Arionowi na chorych warunkach i są tak naprawdę odpowiedzialni za jego obecny stan. Warto by pamiętać o takich szczegółach zanim zacznie się pisać jakieś komentarze.

Ruch Narodowy (2017-09-17 10:59:16)

My nie musimy ludzi kupować!!!! !Większość przybyłych to miernota intelektualna ,sprzedała by samych siebie za czapkę gruszek...

,t (2017-09-17 08:57:26)

Sprzedaliście Polskę Brukseli za dopłaty tak jak wydawaliście za ruble powstańców carowi

Albert (2017-09-17 08:43:30)

PSL to oszustwo polityczne w strone lewicy. Tak było przy okrągłym Stole z Wałesą wy psubraty. Teraz rozkradane państwo do cna przez wasze rządy

emeryt (2017-09-17 08:26:42)

Zaprosić na spotkanie do Biłgoraja Donalda Tuska i Gronkiewicz Walc to będzie się wtedy działo. Będzie ciekawie!!!!

Patriota (2017-09-17 07:52:33)

Spotkanie było na bardzo niskim poziomie. Żadnych konkretów, tragedia. Jak oni się nie wstydzą spotykać z ludźmi, szkoda było czasu. Żenada,żenada Tokarska jeszcze się kompromituje na stare lata. Więcej na takie spotkanie nie przyjdę. Nie mogą się pogodzić ,że przegrali wybory i nie są przy korycie. Konkretnie proszę sobie przypomnieć co wydarzyło się przez ostatnie 8 lat koalicji Platforma -PSL, teraz to wszystko wychodzi na jaw. Proszę wszystkich wyborców pamiętajcie o tym przy najbliższych wyborach!!! Czas dla nich się kończy, czas najwyższy.

Silk (2017-09-17 07:47:56)

Jakoś mnie nie dziwi nieobecność lidera PSL-u. Swego czasu miał przyjechać min. Szyszko i też go nie było. Mówiąc inaczej mają gdzieś takie zadupie jak Biłgoraj i okolice... :(

xxx (2017-09-17 07:05:54)

ale nie ma co więcej ludzi niż na spotkaniu w Jacni z oślanką borowcową boli pisuarów co

Panie Hetman (2017-09-17 06:52:51)

Na początku spotkania zaznaczył Pan, że będziecie merytorycznie pokazywać co chcielibyście wprowadzić dla "dobra Polaków" w swoim programie partyjnym. Tymczasem dyskusja została sprowadzona do totalnej krytyki rządzących ! Pokażcie program i co dobrego zrobiliście dla Polski za rządów Waszego Towarzysza Premiera Pawlaka i koalicji PO-PSL? Odpowiedź jest prosta nic dobrego, bo u Was na pierwszym miejscu jest Wasza Towarzysze partia i zaspokajanie potrzeb Waszych działaczy partyjnych a na końcu OJCZYZNA !!! Sztandar wyprowadzić...

CzAd (2017-09-17 02:55:07)

Takich styp bedzie w przyszlosci wiecej I wiecej...
Z prostej przyczyny, dzialacze P(Z)SLu maja tyle samo wspolnego z Ruchem Ludowym co ze wspomnianymi Marsjanam, czyli nic. Drogi Panie Stefaniuk, nawet kolorem sie roznicie, gdyz Wy jestescie czerwoni, a idee Ruchu Ludowego zawlaszczyliscie jak pospolity zlodzej.

Byłem tam (2017-09-16 22:35:45)

Tyle obraźliwych komentarzy ,co złego to PSL winien widać że większość propagandy pisowskiej słucha nic po za tym nie wiedzą jak jest na prawdę ale na otwarte spotkanie ciężko przyjść zadać pytanie ludziom którzy znają i wiedzą co tak naprawdę nasza niby dobra zmiana z nami wyprawia.

j 64 (2017-09-16 22:35:03)

Co istotne - w 2010 roku instrukcje Tuska do gazowych negocjacji z Rosją rząd uznał za tajemnicę służbową opatrzoną klauzulą "zastrzeżone". Zgodnie z obowiązującymi wówczas przepisami dostęp do dokumentów z taką klauzulą był zastrzeżony jedynie przez przez dwa lata. W między czasie posłowie PO-PSL zmienili jednak prawo (nowelizacja ustawy o ochronie informacji niejawnych z 2011 roku). Wprowadzono wówczas regułę, zgodnie z którą dostęp do tego typu dokumentów "decyzją kierownika jednostki organizacyjnej" może być zastrzeżony na czas nieokreślony. Rząd Tuska skrzętnie to wykorzystał i utajnił instrukcje negocjacyjne na czas nieokreślony.
Powstaje pytanie - czego obawiali się Donald Tusk z Waldemarem Pawlakiem, że podjęli decyzję o utajnieniu instrukcji negocjacyjnych? Dlaczego o ich treści nie mogli się dowiedzieć wyborcy/podatnicy, którzy decyzjami ówczesnej elity rządowej zostali skazani na płacenie znacznie wyższych rachunków za gaz, a polska gospodarka musiała z tego tytułu ponosić dodatkowe, liczone w miliardach złotych koszta?

j 64 (2017-09-16 22:28:15)

Rządy PO-PSL charakteryzowały się wyprzedażą majątku narodowego na masową skalę. W latach 2008-2014 ówczesne władze naszego kraju sprzedawały m.in. banki, kopalnie czy zakłady produkcyjne. Łącznie pozbyto się majątku za kwotę 58,615 mld zł. Po przejęciu władzy przez PiS proces ten został niemal całkowicie zatrzymany. W ciągu 2 lat rządów Beaty Szydło sprywatyzowano majątek o wartości zaledwie 0,057 mld zł.

j64 (2017-09-16 22:24:06)

Tak PiS niszczy gospodarkę: Od początku roku w całej UE przybyło 354 tys. miejsc pracy w przemyśle. Z tego 223 tys. w Polsce
Przejęcie władzy przez PiS miało spowodować niewyobrażalną katastrofę w polskiej gospodarce, wzrost bezrobocia i skok deficytu budżetowego do niewidzianych nigdy wcześniej rozmiarów. Tymczasem w drugim roku rządów partii Kaczyńskiego tempo rozwoju naszej gospodarki jest jednym z najwyższych w Europie, stopa bezrobocia rekordowo niska, a budżet kraju po sierpniu wciąż notuje nadwyżkę zamiast deficytu. Powyższe dane potwierdza unijny Eurostat, a zagraniczne agencje ratingowe podnoszą wszystkie swoje prognozy co do Polski. Oto jak PiS zniszczył gospodarkę.

(2017-09-16 20:32:07)

Sami opłaceni .

(2017-09-16 20:16:29)

Ludzie zmobilizujcie się na wybory i zmieńcie Różynskiego i pogońcie psl ze starostwa za szpital. Pokażcie im i niech idą do pracy w firmach zobaczymy kto ich zatrudni.

(2017-09-16 20:03:38)

dyrektorzy szkol i pracownicy gminy

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

80. rocznica sowieckiej agresji na Polskę (FOTO, AUDIO)

Dziś przypada 80. rocznica sowieckiej agresji na Polskę. To zbrojna...

80. rocznica bitwy o Biłgoraj (FOTO, AUDIO)

Dziś, przed południem odbyły się uroczystości patriotyczno - religijne,...

III Biłgorajski Festiwal Smaków (FOTO)

W niedzielę 15 września już po raz trzeci, odbył się biłgorajskie...

Biłgoraj. 80. rocznica wybuchu II wojny światowej (FOTO)

W Biłgoraju odbyły się powiatowe uroczystości związane z 80. rocznicą...

PSL domyka listy wyborcze. Z naszego Powiatu kandydować mają Genowefa Tokarska i Wiesław Różyński (AUDIO)

Polskie Stronnictwo Ludowe podpisało porozumienie z Kukiz15....

Domowe bajgle w Biłgoraju

Domowe, świeże bajgle, wzorowane na dawnej kuchni żydowskiej,...

Ogłoszenia