Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Konsultacje w sprawie planu rządu tzw. Nowej Piątki PiS

Dodał: red Data: 2019-04-04 13:39:15 (czytane: 1040)

Dziś północ naszego Powiatu odwiedzili przedstawiciele Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie. Z mieszkańcami Biłgoraja i Gmin Frapol, Goraj i Turobin rozmawiali o tzw. Nowej Piątce PiS. Dotyczy ona m. in. "500 +" na pierwsze dziecko, "Emerytury +", zniesienia podatku PIT dla pracowników do 26. roku życia oraz przywrócenia połączeń komunikacyjnych.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolPrzypomnijmy, w marcu br., premier Mateusz Morawiecki zainicjował akcję informacyjną w odpowiedzi na pytania obywateli, z którymi szef rządu spotyka się jeżdżąc po Polsce. Szef Rządu zapewnił, że propozycje z Nowej Piątki nie będą wymagały rozbudowania biurokracji.

turobin.jpg

Informujmy, w związku z inauguracją nowego planu rządu, tzw. „Nowej Piątki" przedstawiają przedstawiciele Wojewody Lubelskiego Przemysława Czarnka. Spotkania są także okazją do konsultacji z mieszkańcami oraz wyboru najlepszych rozwiązań dla planowanych przez rząd działań. Rząd przygotował m. in. zmiany dla podatników. Zmniejszona ma zostać stawka PIT z 18 do 17%t. Zwiększony zostanie za to koszt uzyskania przychodu. Łącznie da to kilkanaście/kilkadziesiąt złotych miesięcznie więcej w naszym portfelu.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: nowa piątka pis   prawo i sprawiedliwość   wojewoda lubelski   konsultacje społeczne pis

Zobacz także

Świąteczne śniadanie - dopełnienie radości Zmartwychwstania (AUDIO)

Dodane: 2019-04-21 09:20 - Komentarze  (2)  czytane (510)

TAGI: wielkanoc, koszy wielkanocny, śniadanie wielkanocne, biłgorajKomentarze (10)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.230.84.215

łacek (2019-04-05 16:08:35)

starosta do propagandy potrzebuje aż 2 osoby , właśnie ogłosili konkurs ,robią redakcje tak jak w gazecie aby tłumić nic nie robienie w powiecie , propagować mazurek ,co nie z naszego terenu i pózniej mulawę też osiadł z drugiej strony lublina, bo do sejmu wybierają się , ale zdolni,takich jeszcze nie było , propaganda i pijar wybija na pierwsze miejsce , oj narobią , dobrali się .

Emeryt (2019-04-04 22:35:34)

Psl i po jak rzą dzili to nic nie dali ani dzieciom ani emerytom tylko afery caly czas byly a teraz az milo.

(2019-04-04 17:47:42)

ale ściema. WSzkoda, że Pis przytulał się z PSL wyśmiali poseł Agatę Borowiec

Do iwony koniczyny (2019-04-04 17:22:27)

Tak szpitalem sie wlasnie PIS zajmuje i cale szczęscie bo PSL wszyscy widza doczegodoprowadził przez wiele lat rządów w powiecie.

iwona (2019-04-04 17:17:01)

KUPUJĄ WYBORCÓW ZA ZŁOTÓWKI KTÓRYCH NIE MA POKRYCIA ,JESZCZE TROSZKE I BUM ZADŁUZENIOWY,ALE DZIAŁAJĄ,TO MA KRÓTKIE NOGI PANOWIE Z PIS A SZPITALEM TO CZEMU SIE NIE ZAJMUJECIE,TYLKO MAZUREK PROMUJECIE?

wilk (2019-04-04 15:39:31)

Siedzieli w GMINIE BILGORAJ

60 mld minus (2019-04-04 14:48:15)

Nie ma to jak za pożyczone pieniądze kupować głosy przed wyborami, bardzo odpowiedzialny rząd.

WSPANIAŁY WRĘCZ!!!

(2019-04-04 14:35:08)

Cieszą się emeryci, niejeden będzie mógł wreszcie wykupić recepty. W ogóle cała piątka na plus. Z nadzieją na przyrost demograficzny i poprawę jakości życia rodzin. Byłoby mega super, gdyby udało jeszcze znaleźć trochę więcej kasy i zmienić piątkę plus na szóstkę plus, mam tu na myśli podwyżki płac dla nauczycieli. A następnie, może za jakiś czas siódemka plus - tzn. pozostałe podwyżki w budżetówce ( zaniedbanej w ostatnich latach) . Może to się uda (czego życzymy) , m.in.. w wyniku wykrycia kolejnych afer vatowskich i innych przekrętów kosztem budżetu państwa. I oby nie sprawdziło się straszenie , że te wydatki doprowadzą do totalnego kryzysu jak w Grecji. Skoro obecnie są dobre wyniki gospodarcze w naszym kraju, to miejmy nadzieję, że nic złego nie nastąpi. Dla przeciętnego Polaka liczy się to, czy ma za co żyć coraz lepiej.

mieszkaniec (2019-04-04 14:05:50)

A gdzie oni rozmawiali, bo nigdzie na słupach ogłoszeniowych nie było informacji o spotkaniu. Chyba że to były spotkania dla wybranych. Ten jarkobus to niezła bryka.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Meble, kuchnie, zabudowy

ZPHU FOREST - sklepbrw.pl

ul. Gen. T. Bora Komorowskiego 23, 23-400 Biłgoraj

więcej

Usługi budowlane i remontowe

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK

Szozdy 11, 23-407 Tereszpol

F.H.U. DETIM S.C. Zdzisław Hułas, Bożena Hułas

Aleksandrów 710a, 23-408 Aleksandrów

więcej

Zarezerwuj nocleg

Biłgoraj. Mieszkańcy zapłacą więcej za śmieci (AUDIO)

Z 1 stycznia 2019 roku mieszkańcy Biłgoraja zapłacą więcej za śmieci. Radni dziś - podjęli uchwałę w tej sprawie. W porównaniu z dotychczasowymi cenami, ceny wzrosły o ponad 10%. Dotyczy to zarówno odpadów zbieranych i odbieranych w sposób selektywny, jak i tych tzw. "niesegregowanych". -System musi się sam finansować - mówi Burmistrz Rosłan. więcej»

Biłgoraj. Mieszkańcy zapłacą więcej za śmieci (AUDIO)

Z 1 stycznia 2019 roku mieszkańcy Biłgoraja zapłacą więcej za śmieci. Radni dziś - podjęli uchwałę w tej sprawie. W porównaniu z dotychczasowymi cenami, ceny wzrosły o ponad 10%. Dotyczy to zarówno odpadów zbieranych i odbieranych w sposób selektywny, jak i tych tzw. "niesegregowanych". -System musi się sam finansować - mówi Burmistrz Rosłan. więcej»

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Zmartwychwstał Pan i żyje dziś! (FOTO)

Chrystus Zmartwychwstał! Prawdziwie Zmartwychwstał! Tak dziś...

Poświęcenie pokarmów na stół wielkanocny (FOTO, AUDIO)

W Kościele katolickim dziś Wielka Sobota. To dzień wyciszenia...

Misterium Męki Pańskiej (VIDEO)

Już po raz siódmy w Biłgoraju odtworzone zostały sceny ostatnich...

Dwie reprezentantki Ziemi Biłgorajskiej w finale Oueen of Poland Województwa Lubelskiego w ramach ogólnopolskiego Konkursu Queen of Poland 2019

Do wojewódzkiego finału zakwalifikowały się Bernadetta Kowal...

Siatkówka, kiermasz i otwarte serca dla Kubusia Pawęzki (FOTO)

W Biłgoraju odbył się turniej "siatkówki" połączony z piknikiem...

79. rocznica zbrodni katyńskiej (FOTO, VIDEO)

Mieszkańcy Biłgoraja i Powiatu Biłgorajskiego oddali cześć ofiarom...

Ogłoszenia