Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Konsultacje B.21

Dodał: red Data: 2018-10-01 15:32:20 (czytane: 2899)

Spotkania KWW B.21 z mieszkańcami Biłgoraja nabierają tempa. Po kilkudniowych konsultacjach z przedsiębiorcami, 28 września, w piątek, w siedzibie KWW B.21 mieszczącej się przy ul. Singera 9, odbyło się spotkanie podsumowujące. Przedsiębiorcy zgłosili szereg zagadnień.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolTo bardzo istotne z punktu widzenia funkcjonowania Miasta postulaty - uważa rzecznik prasowy B.21 Mariusz Mirecki. Przedsiębiorcy zgłaszali m.in. brak wizji rozwoju miasta, brak terenów inwestycyjnych, brak działań zmierzających do przyciągania inwestorów, powołanie Rady Biznesu jako organu doradczo - konsultacyjnego, partnerstwo publiczno - prywatne czy zmiana Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

konsultacje_b_21__2_.jpg

Z koli, w niedzielę 30 września br., przed budynkiem Urzędu Miasta, z inicjatywy miłośników sportów motorowych reprezentujących lokalne stowarzyszenia, a także grupy nie zrzeszone, odbyło się spotkanie poświęcone biłgorajskiemu Autodromowi. Głównym celem spotkania było szukanie rozwiązań by uratowac obiekt przed jego likwidacją lub sprzedażą i przywrócenie dawnej świetności toru kartingowego. W rozmowie poruszono różne tematy stanu prawnego obiektu, bieżącą sytuację i dostęp do obiektu oraz oczekiwania różnych grup w organizacji różnych dyscyplin i imprez.

konsultacje_b_21__1_.JPG

Fakt uruchomienia filii WORD daje wszystkim zainteresowanym nadzieję, że ten obiekt dalej będzie służył następnym pokoleniom jako "ośrodek sportów motorowych" i będzie miał wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego. Przedstawiciele B.21 są umówieni na kolejne spotkania.

/red./

Reklama.

Zobacz także

Gmina Księżpol przekazała komputery do szkół

Dodane: 2020-04-06 12:38 - Komentarze  (0)  czytane (176)

TAGI: gmina ksieżpol, zdalne nauczanie, komputery dla szkół, oświata biłgorajKomentarze (29)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.233.220.21

do poniżej (2018-10-03 16:57:44)

Chętnie przytoczę. To ten poseł, co swego czasu sprzedawał jajka. Gdy wybuchła afera w starostwie z lewymi prawami jazdy, to pan poseł ni cholery nie mógł sobie przypomnieć, gdzie zdawał na prawko.To tylko niektóre z jego "dokonań".

(2018-10-03 16:15:51)

Ktoś przytoczył nazwisko posła Olszówki. Nie znam gościa, ale też nie mogę znaleźć choćby kszty wyników pozytywnego działania na rzecz miasta, powiatu, województwa. Może ktoś potrafi przytoczyć jego sukcesy, wtedy zmienię zdanie. Przypominam, kadencja się kończy!

borys (2018-10-02 22:28:58)

Furlepa? Hahaha, to kumpel Szeligi, no cóż, dobrali się, za chwilę jeden z drugim odejdą w niebyt

To Wy nie wiecie (2018-10-02 20:26:41)

Że czołowi działacze PiS nie tylko wiedzą o przekrętach Furlepy ale nawet je wspierają. Sponsorują jego działalność - kolejny przekręt na boisku gromadzkim....

PAWEŁ BIERNAT US (2018-10-02 17:37:39)

Nie tylko Jacek Piskorski ale Pokarowski chce być radnym! CZY TO NIE JEST NADUŻYWANIE STANOWISKA PRACY!
PROSZĘ MI PODAĆ ILU JESZCZE Z URZĘDU POWIATU CHCĘ BYĆ DODATKOWO RADNYM MIASTA???
APELUJĘ DO ZARZĄDU I DO PIS! CZY NIE POWINNO SIĘ TYCH LUDZI ROZLICZYĆ Z PRACY ZA POLITYKIERSTWO I WALKI O STOŁKI. POKAROWSKI TO PSL JAK JACEK PISKORSKI SLD.
TO JEST NADUŻYWANIE STANOWISK PRACY.
PRACOWNICY SĄDÓW, STRAŻY. MUNDUROWI JAK I POLICJA I PRACOWNICY ZUS NIE STARTUJĄ BO TO JEST NADUŻYWANIE STANOWISKA PRACY W CELU POLITYKIERSTWA!!! PIS CZAS NA PORZĄDEK W URZEDACH Z STANOWISKAMI PRACY!

wstyd Jacku (2018-10-02 17:30:37)

Jacek Piskorski Wiele lat pełnił społecznie funkcję w zarządzie BKS "Łada" jako prezes i wiceprezes klubu. Co zrobiłeś dla Łady?

Do ABC... (2018-10-02 17:05:07)

Idąc zaproponowaną drogą wszystkie instytucje należą do społeczeństwa, tylko ktoś komuś wydał pozwolenie na prowadzenie i korzystanie. Więc, trzeba zwrócić się do tego kogoś o rozwiązanie problemu własności. Tylko kim jest ten ktoś ? Mam wrażenie, iż kolejni politycy i urzędnicy w starostwie myślą że problem sam się rozwiąże, .... a tymczasem obiekt niszczeje...

Do Do "observera" (2018-10-02 16:51:42)

Po pierwsze... nie jestem konkurencją wyborczą, ponieważ nie startowałem, nie startuję i nie zamierzam startować. Po drugie terenem autodromu "włada" starostwo, a więc domniemam iż ono jest właścicielem lub ma najwięcej do "powiedzenia". Faktem jest, iż przez kilka ostatnich lat temat jest wałkowany w mediach, a kolejni wybrańcy narodu w starostwie nie są w stanie rozwiązać problemu własności. Po trzecie... dziwnym zbiegiem okoliczności przed wyborami znowu temat wypływa. Jakby w trakcie kolejnych kilku kadencji w starostwie nie można było tematu rozwiązać. Wniosek: ktoś lub jakaś patria chce zbić kapitał polityczny na problemie, a po wyborach wszystko wróci do normy...

oszust oszusta wspiera (2018-10-02 14:29:41)

Widocznie jaki OLSZÓWKA Poseł taki FURLEPA i cały ten bajzer w PiS. Zawiślak udaje, że nie widzi bo taki bazer jemu pasuje .

Trefny kandydat (2018-10-02 14:22:38)

Michała Furlepa kandydat do Rady Powiatu z listy biłgorajskiego PiS wcześniej był w Platformie Obywatelskiej bardzo aktywnym członkiem tzw "młodzieżówki". Za swoją aktywność w działaniu przeciw PiS np. podczas kampanii wyborczych otrzymał o prominentnych działaczy PO (m.in. J. Palikota) rekomendacje na stanowisko Kierownika KRUS w Hrubieszowie, następnie "wygrał" przy wsparciu lokalnych struktur PO konkurs na dyrektora OSiR. Obecnie w stosunku do Michała Furlepy są postawione zarzuty w sprawie nadużyć finansowych za okres dyrektorowania w OSiR w Biłgoraju. Czy czołowi działacze biłgorajskiego PiS-u nie mają wiedzy co do profilu etyczno - moralnego kandydatów wystawianych na swoich listach wyborczych !?

Do "observera" (2018-10-02 14:20:59)

Szanowna konkurencjo wyborcza do B.21 przyjm do wiadomości, że: problem własności terenu pod autodromem uniemożliwiał wszelkie działania -w tym modernizacji obiektu. Nie ważne kto i kiedy ten problem chciałby w tym czasie rozwiązywać!? -O tym było w lokalnych mediach ! Pewnie to można zrozumieć ?!

(2018-10-02 13:13:41)

dokładnie TAK

(2018-10-02 11:53:31)

Michał Dec nie powinien startowac ponieważ jest pracownikiem UM , zastepcą burmistrza i emerytem.

Lewica nie popiera Jacka Piskorskiego. Tylko Rosłan (2018-10-02 09:53:44)

Jacek Piskorski nie powinien startować ponieważ jest pracownikiem Starostwa.
Będąc w starostwie i startując do Miasta - to jest bardzo nielubiane przez mieszkańców.
Jest to zachłanność na stanowiska.
Kto zna Jacka osobiście wie jaki to charakter. Dlatego J. Rosłan wydalił go z SLD

Pani kochana (2018-10-02 04:47:45)

Furlepa nie ma jaj. Wszyscy to wiedzą. Nie zagłosuje na niego tak jak nie głosowałem 4 lata temu. I nie dlatego, że ma dużo za uszami tylko dlatego że ma podły charakter i każdego wcześniej czy później oszuka. Na PiS też nie zagłosuje. Zagłosuje na Jacka i kogoś z jego drużyny.

Anna Domini (2018-10-01 22:58:12)

Dzień dobry!
Przyznaję się bez bicia jestem osobą wierzącą i jeszcze nie widziałam filmu KLER. Obiecuję obejrzeć film by wyrobić sobie o nim zdanie. Po obejrzeniu zapowiedzi filmu i przeczytaniu już sporej ilości recenzji, dochodzę do wniosku, że znowu sztuka i kultura zamiast łączyć dzieli. Moje zdanie jest takie: Powinno się karać każdego bez wyjątku, jeśli popełnił przestępstwo, nie ważne czy to papież, prezydent, biskup, kapłan, prawnik, sedzia, prokulator czy przysłowiowy Kowalski. Jestem Zbulwersowana a głosowałam na Michała Furlepę. Dlaczego startuje z PiS jak ma DUŻO ZA USZAMI ... GŁOSOWAŁAM NA NIEGO I RADZĘ TERAZ ABY NIE POPERAĆ TAKICH LUDZI ... Każdy bez wyjatku powinien ponieść kare i konsekwencje swojego działania. Kapłani jak każda inna grupa zawodowa są tylko ludzmi i jak w każdej grupie są pracownicy, którzy oddają serce i swoje życie podporządkowują jej. Są też tacy, co odpracują swoje godziny, zbytnio nie przemęczając się, którym nie zależy. Od kałanów wymaga się świętości! Fakt powinni "błyszczeć", dawać dobry przykład, ale to TEŻ SĄ LUDZIE. Uważam, że właśnie dlatego nie powinno się "wrzucać ludzi do jednego worka". I tak samo mnie bulwersuje, gdy sprawa gwałtu jest "zamiatana pod dywan"! To jest złe i powinno ponosić się karę i konsekwencje takiego działania. Popełniłem/popełniłam przestepstwo zostałem/zostałam złapany/złapana przyznaję się, ponoszę konsekwencje, odbywam karę. To nie odbierze mi godności, wręcz przeciwnie. Będzie przykładem jak trzeba i wypada zachować się. "Miej odwagę i jaja" ponieść konsekwencje swojego zachowania, uczynku, jak miałeś/miałaś w momencie, gdy popełniłeś/popełniłaś przestepstwo.
Pozdrawiam

Jacek nie ma zadnych szans. (2018-10-01 22:30:14)

Dzery (2018-10-01 22:28:24)

Jacek Piskorski nie ma pojęcia o sportach motorowych . Jako pracownik starostwa chce tylko być Radnym miasta KOSZTEM innych... jako kolejny dochód. .. to populista i marzyciel. Przepraszam Jacku ale w moich oczach jesteś osobą nieodpowiedzialną politycznie ... brak zauwania i kadzisz!!!!!!!!!!!!!!!!! kadzisz i ZERO KONKRETÓW sorry

dobre teksty ..... Przedsiębiorcy zgłaszali m.in. brak wizji rozwoju miasta,..... (2018-10-01 22:10:57)

a mieszkańcy zgłaszają niskie zarobki u tych przedsiębiorców. To XXI to jakaś popelina wyborcza. Ciekawe kto u tych przedsiębiorców będzie pracował za 1800 zł chyba ukrainiec i to na czarno.

Onserver (2018-10-01 21:44:42)

A dlaczego przez ostanie 4 lata biłgoraj XXI nic nie robił w kierunku ratowania autorom? Dlaczego nagle teraz taki problem? Osmieszacie się!

ABC... (2018-10-01 21:36:48)

Do tych "wszystko wiedzących" lub krytykujących w czambuł jak idzie:
-po pierwsze obiekt autodromu nie należy do RCEZ - tylko do społeczeństwa ! -Ta placówka otrzymała pozwolenie na jego prowadzenie i korzystanie. Po drugie - to dobrze, że młodzi ludzie regularnie upominają się o możliwość korzystania z obiektu i interesują się jego stanem.
Fakt, że powstało stowarzyszenie do "ratowania" tego obiektu dobitnie dowodzi szerokiego zainteresowania społecznego. Mogą to robić różne grupy (formalne i nie formalne) i każda pora jest dobra. To wyłącznie kwestia zainteresowań a tych nikt nikomu nie może narzucać !!!

Ania (2018-10-01 21:25:42)

Mysle,że nie niektórym zależy żeby ,autodrom został w całości,60 lat był ugorem, nie były włascicielav,teraz się znalazł ciekawe !!!!!!

(2018-10-01 18:07:55)

Żenada , ludzie obudzili się klika dni przed wyborami . Brak konkretów , tylko bicie piany.
Po wyborach zapomną o spotkaniu , Jak wcześniej trafnie ktoś zauważył nie ten urząd jest właścicielem toru .

Syfon (2018-10-01 17:48:15)

Zgadzam się.To jest prawdziwa kampania. Fajna inicjatywa Panowie. Widać na zdjęciach kilka osób mocno związanych z torem w Biłgoraju.

T (2018-10-01 17:46:02)

Ręce opadają! Panowie oderwali się od rzeczywistości.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Gorzkie żale - część II

Wojska Obrony Terytorialnej w służbie podczas epidemii koronawirusa

Pomoc dla Ekwadoru. Siostra z Biłgoraja prosi o pomoc

Monika Pawłowska o wyborach prezydenckich zaplanowanych na 10 maja 2020 roku

Rewitalizacja Placu Wolności i termomodernizacja Urzędu Miasta

Przemysław Czarnek o wyborach prezydenckie zaplanowanych na 10 maja 2020 roku

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Złóż życzenia świąteczne za pośrednictwem bilgoraj.com.pl

2020-03-31 - 2020-04-13

Wiosenna PROMOCJA w bilgoraj.com.pl: BANERY 30% taniej!

2020-04-01 - 2020-05-31

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Projekt 'Mała książka - Wielki człowiek' w Aleksandrowie

Trzylatki z Aleksandrowa we wrześniu br. otrzymały Wyprawki Czytelnicze. Zadziało się to dzięki temu, że Gminna Biblioteka Publiczna...