Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Konkurs Wiedzy Historycznej 'Konfederacja Tarnogrodzka'

Dodał: red Data: 2015-11-26 15:10:33 (czytane: 2181)

W czwartek 26 listopada w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury odbył się Konkurs Wiedzy Historycznej "Konfederacja Tarnogrodzka" dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjum z terenu Gminy Tarnogród.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpoltok_tarnogrod.jpg


Przed konkursem publiczność zgromadzona w sali widowiskowej obejrzała inscenizację "Karta z historii Tarnogrodu" w wykonaniu Publicznego Gimnazjum w Tarnogrodzie. Po widowisku odbyła się prezentacja pieczęci okolicznościowej wykonanej z okazji 300. rocznicy zawiązania Konfederacji Tarnogrodzkiej, chętni otrzymywali koperty ze stemplem. Pieczęć będzie dostępna do końca bieżącego roku w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury i każdy chętny będzie mógł otrzymać pamiątkowy stempel.

konkurs_wiedzy_historycznej_tarnogrod.jpg


Po prezentacji pieczęci w sali klubowej Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury 51 uczestników rozwiązywało test wiedzy o Tarnogrodzie. Komisja w składzie: Renata Ćwik dyrektor Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury, Joanna Puchacz dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnogrodzie, Iwona Sereda pracownik Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury po wyznaczonym czasie zebrała testy i oceniała poprawność zaznaczonych odpowiedzi.

Reklama.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w niedzielę 29 listopada 2015 r., kiedy to odbędzie się otwarte dla wszystkich chętnych widowisko "Karta z historii Tarnogrodu" w wykonaniu Publicznego Gimnazjum w Tarnogrodzie. Tego dnia laureaci konkursu otrzymają dyplomy i nagrody.

/red./

Tagi: tok tarnogród   konkurs historyczny   gmina tarnogród   karta z historii tarnogrodu

Zobacz także

"Ferie z kulturą" w Tarnogrodzie (FOTO)

Dodane: 2020-01-20 15:03 - Komentarze  (0)  czytane (257)

TAGI: ferie z kulturą, ferie 2020, tarnogrodzki ośrodek kultury, gmina tarnogródKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.227.2.246

awertyn (2015-11-26 19:05:57)

Szkoda, że tak doniosłe wydarzenie w sumie o ogólnopolskim zasięgu, ma tylko biedny gminny wydźwięk.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Minister zdrowia z wizytą w Medycznym Studium Zawodowym w Biłgoraju (FOTO)

Szkołę Policealną - Medyczne Studium Zawodowe w Biłgoraju odwiedził wczoraj minister zdrowia, Łukasz Szumowski. Spotkał się z kadrą pedagogiczną i słuchaczami placówki oraz zwiedził pracownie szkoły. Była to także okazja do dyskusji nad stanem kształćenia zawodowego w branżach ochrony zdrowia oraz nad sytuacją opieki zdrowia w Polsce i planowanymi działaniami w tym sektorze. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia