Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Konkurs plastyczny pt. Mój Przyjaciel Miś, rozstrzygnięty

Dodał: red Data: 2021-12-07 17:27:00 (czytane: 1234)

„Miś ma uszy do targania – po to misiem jest, żeby mieć coś do kochania i otarcia łez”... Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia Gminna Biblioteka Publiczna w Biłgoraju z/s w Soli zorganizowała konkurs plastyczny dla grup przedszkolnych i kl.”0”. Konkurs polegał na wykonaniu dowolną techniką postać ulubionego Misia – bohatera literatury dziecięcej.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajDzieci pokazały jak wiele mają pomysłów i wykonały wiele przepięknych  prac  plastycznych: były misie z papieru, brokatowe, kolorowe, tęczowe, wyklejane z bibuły, plasteliny, wydzieranki malowanki a także prace przestrzenne. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci literaturą o misiach, zachęcenie do wypożyczenia i przeczytania książek oraz rozwijanie wyobraźni twórczej i zdolności plastycznych. W konkursie udział wzięło 12 przedszkoli  z terenu Gminy Biłgoraj, na który  wpłynęło 116 przepięknych prac. Podsumowanie konkursu odbyło się 6 grudnia br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Biłgoraju z/s w Soli.

Oceny prac dokonała komisja w składzie: Irmina Ziętek – instruktor Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju, Jerzy Odrzywolski - instruktor Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju, Zofia Nizio  - dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Biłgoraju z/s w Soli. Każda praca była  wyjątkowa i piękna , więc  komisja miała bardzo dużo pracy aby wybrać te najpiękniejsze  wyłonić zwycięzców. Po obejrzeniu wszystkich prac zgodnie z założeniami konkursu, biorąc pod uwagę dobór technik plastycznych i poziom artystyczny poszczególnych grup wiekowych komisja przyznała nagrody i wyróżnienia:

Kategoria 3 - 4 lat
I miejsce ex aequo  : Mikołaj Syta- przedszkole w Dereźni Solskiej, Hanna Szuper- przedszkole w Gromadzie, Maria Naklicka- przedszkole w Smólsku Dużym, Milena Adamek- przedszkole- w Korczowie;
II miejsce ex aequo: Kornelia Kawalec - przedszkole w Dereźni Solskiej, Aleksandra Burdzań - przedszkole w Bukowej;
III miejsce ex aequo: Michalina Rak – przedszkole w Soli, Oliwia Sokal – przedszkole w Smólsku Dużym, Jakub Zwolak, Karol Zwolak - przedszkole w Korytkowie Dużym.
Wyróżnienie: Kamil Marzec - przedszkole w Dąbrowicy , Lena Tutka – przedszkole w Ciosmach, Barbara Jagiełło - przedszkole w Hedwiżynie, Nadia Kobel - przedszkole w Hedwiżynie, Oliwia Waluda - przedszkole w Starym Bidaczowie.

pluszowy_mis.jpg

Kategoria 5 - 6 lat:
I miejsce ex aequo : Kinga Sobień - przedszkole w Starym Bidaczowie, Maksymilian Myszak- przedszkole w Bukowej;
II miejsce ex aequo:  Jan Róg- przedszkole w Smólsku Dużym, Emila Różańska- przedszkole w Korytkowie Dużym, Mikołaj Rapa - przedszkole w Dereźni Solskiej;
III miejsce ex aequo: Kaja Skubis - przedszkole w Gromadzie, Nina Nowacka - przedszkole w Woli Dereźniańskiej, Lena Zdybel - przedszkole w Woli Dereźniańskiej.
Wyróżnienie: Oliwia Paszko - przedszkole w Dąbrowicy, Lena Perek- przedszkole w Soli, Bianka Harasiuk - przedszkole w Hedwiżynie, Katarzyna Hołyst- przedszkole w Korczowie, Oliwia Gaca – przedszkole w Woli Dereźniańskiej.

Prace przestrzenne:
I miejsce ex aequo: Artur Jan Schab, przedszkole w Woli Dereźniańskiej, Michał Bednarz- przedszkole w Woli Dereźniańskiej;
II miejsce ex aequo: Adrianna Kamińska - przedszkole w Dąbrowicy, Eryk Szymczak- przedszkole w Woli Dereźniańskiej;
III miejsce ex aequo: Fabian Surma - przedszkole w Dereźni Solskiej, Jakub Bednarczyk- przedszkole w Woli Dereźniańskiej, Zuzanna Odrzywolska- przedszkole w Gromadzie.

Wyróżnienie: Rita Małek- przedszkole w Ciosmach, Tymon Łukaszczyk - przedszkole w Bukowej, Wojciech Szpot- przedszkole w Korytkowie Dużym, Wiktoria Adamczuk - przedszkole w Starym Bidaczowie.

Wszystkim przyjaciołom pluszowego misia, serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy pomysłowości i kreatywności oraz życzymy grona samych wiernych przyjaciół wokół siebie. Należy jeszcze dodać, że w tym konkursie nie ma przegranych - każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom i drobny upominek.

/Zofia Nizio/

Reklama.

Tagi: konkurs plastyczny   biblioteka w soli   pluszowy mis   gmina biłgoraj

Zobacz także

Kurs stewardesy i stewarda linii lotniczych w ZSZiO

Dodane: 2022-01-22 11:00 - Komentarze  (0)  czytane (521)

TAGI: kurs stewardes, kurs stewarda, zszio biłgoraj, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 35.153.100.128

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia