Strona startowa

Wiadomości - Sport

Koniec dobrej passy. Szóstka straciła seta

Dodał: red Data: 2011-11-14 11:39:35 (czytane: 2967)

Wszystkie dotychczasowe spotkanie siatkarki BKS Szóstka Biłgoraj wygrywały 3:0. W Tarnowie tamtejsza Jedynka urwała zawodniczkom z Biłgoraja jednego seta. Spotkanie 12 listopada br., w dziesiątej kolejce, zakończyło się wynikiem 1:3 dla Szóstki.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

Początek spotkania pewnie wygrany przez zespół z Biłgoraja do 13, zdawał się wróżyć łatwy mecz, które podopieczne Pawła Wrzeszcza wygrają 'tradycyjnie" już do 0. Początek drugiego seta zdawał się to potwierdzać. Szóstak pewnie prowadziła grając spokojnie, aż do stanu z połowy seta, przy wyniku 16:10 dla biłgorajanek, coś w grze się posypało. Nie funkcjonował blok, złe przyjęcie skutkowało niemożliwością wyprowadzenia, pewnego punktowego ataku. Zespół z Tarnowa wykorzystał to i mimo zrywu zawodniczek Szóstki, druga odsłona zakończyła się wynikiem 29:27 dla gospodyń.

szostka_bilgoraj_siatkowka_kobiet.JPG

Dwa kolejne sety to zdecydowana dominacja BKS-u. Siatkarki Szóstki trzeciego i czwartego seta wygrywają odpowiednio do 16 i 13, a całe spotkanie 3:1.

W chwili obecnje siatkarki z Biłgoraja zakończyły pierwszą część rundy zasadniczej z kompletem zwycięstw.