Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Kolejny sukces Medycznego Studium Zawodowego w Biłgoraju

Dodał: red Data: 2017-04-28 12:40:21 (czytane: 5021)

Joanna Rak uczennica I roku kierunku Technik Usług Kosmetycznych Medycznego Studium Zawodowego w Biłgoraju zdobyła pierwsze miejsce w konkursie wizażu. Jej modelką była Klaudia Cielica uczennica II roku Technik Usług Kosmetycznych.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj

SASS - usługi i materiały budowlane
www.sass-bilgoraj.pl,sass, usługi budowlane, materialy budowalne, kompleksowe usługi budowlane, roboty ziemne, odwodnienia terenu, transport samochodowy, usługi ślusarsko spawalnicze

ul. Zamojska 88. 23-400, Biłgoraj26 kwietnia 2017 roku odbył się Konkurs Wizażu "Shine like a diamonds - makijaż sparkling glamour" w ramach III Konferencji Kosmetycznej zorganizowanej przez Medyczne Studium Zawodowe im. PCK  w Puławach. W konkursie udział wzięły zespoły uczniów szkół z całego Województwa Lubelskiego, które prowadzą kształcenie w zawodzie Technik Usług Kosmetycznych. Rywalizowały one ze sobą zarówno w części teoretycznej,  jak i praktycznej. Przedmiotem konkursu było stworzenie całościowej stylizacji - kobiecej elegancji pełnej blasku w świetle fleszy.

medyk_bilgoraj.JPG


Joanna Rak przygotowała modelkę Klaudię Cielica do stylizacji zgodnie z tematem konkursu. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne. Jury po naradzie ogłosiło, że najlepszą stylizację odznaczającą się szczególną pomysłowością przygotowała uczennica  z Medycznego Studium Zawodowego w Biłgoraju. Podczas oceny zwracano uwagę na poziom aktywności twórczej, umiejętność łączenia ze sobą różnych technik makijażu, oryginalne ujęcie tematu, całościową formę i ilość włożonej pracy. Należy podkreślić, że Asia zdobyła najwięcej punktów w części teoretycznej zdobywając 39 punktów na możliwych 40.

Reklama.

To już kolejny sukces kształcenia na kierunku Technik Usług Kosmetycznych. W I edycji Konkursu Wizażu nasza szkoła zajęła II miejsce. Te osiągnięcia są wynikiem wielkiego nakładu pracy i zaangażowania doświadczonych nauczycieli Ewy Gadaj - Pałaszczuk i Renaty Jargieło - Wójcik, oraz dużej determinacji uczennic do zdobywania jak największych umiejętności. Kształcenie na kierunku Technik Usług Kosmetycznych to bardzo ciekawa propozycja i interesujące rozwiązanie dla wielu dziewczyn i kobiet chcących zdobywać wiedzę i umiejętności z dziedziny kosmetologii i wizażu oraz dające szerokie perspektywy pracy zawodowej w przyszłości i możliwości sukcesywnego rozwoju swoich pasji i zainteresowań.

Należy podkreślić że w bieżącym roku również rozpoczął się już nabór na kierunek Technik Usług Kosmetycznych na rok szkolny 2017/2018. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszej szkoły Medycznego Studium Zawodowego w Biłgoraju. Dostępne będą różne formy kształcenia.

/red./

Tagi: medyczne studium zawodowe w biłgoraju   medyk biłgoraj   technik usług kosmetycznych   oświata biłgoraj

Zobacz także

45-lecie biłgorajskiej 'Czwórki' (FOTO)

Dodane: 2017-11-22 16:48 - Komentarze  (8)  czytane (576)

TAGI: szkoła podstawowa nr 4 w biłgoraju, czwórka biłgoraj, jubileusz czwórki, 45-lecie szkoły podstawowej nr 4Komentarze (5)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.156.92.243

(2017-05-01 19:16:29)

Ale nie tacy jak ty, z sieczką w łepetynie.

08 (2017-05-01 07:14:28)

Tylko młodzi mogą zmienić to miasto komuchów i emerytów , powinni jeszcze zainteresować się polityką , żeby wykopać tych cwaniaków z urzędów , gratulacje sukcesu

Ela (2017-04-28 17:51:29)

A ty jaki masz zawód cwaniaku, murarz, tynkarz, akrobata, czy jeszcze jakiś inny niepowtarzalny? Zamiast się cieszyć z czyjegoś sukcesu to tylko wyśmiewać potrafisz? Tyle cię nauczyli w czasie całej twojej edukacji? Żałosne!!! Ale widać w każdej społeczności taki element się musi trafić.
Co do konkursu to super, gratulacje, tak trzymać dziewczyny i nie oglądać się na żadnych palantów!!!

(2017-04-28 16:37:24)

nie długo w Biłgoraju i okolicy będzie można płoty grodzić kosmetyczkami tak jak kilka lat wstecz informatykami

ania (2017-04-28 14:48:50)

super siostra!!! duma mnie rozpiera,trzymaj tak dalej;-)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

Święto Sportu Szkolnego w RCEZ

21 września br. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju odbyło się Święto Sportu Szkolnego. Po zbiórce uczniów i nauczycieli, oficjalnego otwarcia wydarzenia dokonał dyrektor szkoły Jerzy Buczko. W programie przewidziano sprawozdanie z działalności sportowej i nagrodzenie najlepszych sportowców oraz podziękowania dla sponsorów. więcej»

Wyniki egzaminu maturalnego w ZSBiO pozytywnie zaskoczyły

Z nieoficjalnych informacji wynika, że biłgorajska "Budowlanka" będzie mogła poszczycić się nawet 100% zdawalnością tegorocznej matury. Na chwilę obecna wyniki młodzieży ZSBiO są zdecydowanie wyższe niż średnia krajowa czy wojewódzka. A ci, którym potknęła się w maju noga mają szansę na poprawce. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia