Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Kolejne dobre informacje z ciężarowych pomostów. Zawodniczy ZNICZa zdobyli medale

Dodał: red Data: 2020-11-21 18:42:02 (czytane: 1041)

Dziś odbył się Wojewódzki Turniej Ziemi Puławskiej w Podnoszeniu Ciężarów. Do Puław pojechała mocna reprezentacja Ludowego Klubu Sportowego ZNICZ Biłgoraj, z sekcji podnoszenia ciężarów. Zawodnicy nie zawieźli. Dla Biłgoraja zdobyli kilkanaście medali.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

W zawodach wystartowali:
Nikola Pałubska zajęła II miejsce w kategorii 49 kg, uzyskując w dwuboju 98 kg (45 kg/ 53kg) oraz zajmując II miejsce w punktacji Sinclera do lat 15;
Natalia Nowacka zajęła I miejsce w kategorii +87 kg, uzyskując w dwuboju 173 kg (75 kg/98 kg) oraz zajmując I miejsce w punktacji Sinclera OPEN;
Maciej Szczygielski zajął I miejsce miejsce w kategorii 55 kg, uzyskując w dwuboju 70 kg (30 kg/40 kg);
Huert Pochwatka zajął III miejsce w kategorii 61 kg, zaliczając swój debiut w zawodach uzyskując w dwuboju 87 kg (39 kg/48 kg);
Mateusz Maksim zajął I miejsce w kategorii 67 kg, uzyskując w dwuboju 132 kg (57 kg/75 kg);
Jakub Sankiewicz zajął II miejsce  w kategorii 67 kg, uzyskując w dwuboju 94kg (40 kg/54 kg);
Adrian Grygiel zajął I miejsce w kategorii +102 kg, uzyskując w dwuboju 171kg (75 kg/96 kg);
Michał Bielak zajął I miejsce w kategorii 81 kg, uzyskując w dwuboju 263kg (121 kg/142 kg) oraz II miejsce w punktacji Sinclera do lat 20;

Maciej Cios zajął II miejsce w kategorii 96 kg, uzyskując w dwuboju 228kg (95 kg/133 kg) oraz VI miejsce w punktacji Sinclera do lat 20;
Maciej Dziwura zajął III miejsce w kategorii 96 kg, uzyskując w dwuboju 195 kg (90 kg/105 kg)
Piotr Patryka zajął II miejsce w kategorii +109 kg, uzyskując w dwuboju 280 kg (130 kg/150 kg) oraz II miejsce w punktacji Sinclera OPEN;
Cezary Portka zajął I miejsce w kategorii +109 kg, uzyskując w dwuboju 265 kg (115 kg/150 kg) oraz V miejsce w punktacji Sinclera do lat 20.

Wystartowała również zawodnicza szkolona w OSSM Biłgoraj Patrycja Powroźnik zajęła I miejsce w kategorii 55kg uzyskując w dwuboju 136 kg (60 kg/76 kg) oraz zajęła II miejsce w punktacji Sinclera do lat 20.

/LSK ZNICZ Biłgoraj/

Tagi: zawody sportowe   podnoszenie ciężarów   znicz biłgoraj   sport biłgoraj

Dodane: 2020-09-21 14:20 - Komentarze  (0)  czytane (972)

TAGI: mistrzostwa województwa w pływaniu, powiat biłgorajski, rwks sparta biłgoraj, sport biłgoraj