Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Kolejna odsłona 'Sportowych weekendów w Hedwiżynie'

Dodał: red Data: 2014-10-13 11:46:34 (czytane: 2962)

W ramach „Sportowych weekendów w Hedwiżynie” zorganizowano turniej piłki siatkowej. Mecze zostały rozegrane w minioną sobotę na boisku szkolnym w Hedwiżynie. „Sportowe weekendy w Hedwiżynie” to jeden projektów dofinansowanych z FIO. Projekt „Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO” dofinansowany jest ze środków MPiPS w ramach Programu - Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajZawodników turnieju dopingowała licznie zgromadzona publiczność, za co gorąco dziękujemy. Dziękujemy także zawodnikom za emocjonujące spotkania. Organizatorzy nagrodzili zawodników medalami. Wśród wszystkich uczestników turnieju rozlosowano także atrakcyjne nagrody. Nagrody i medale zwycięskim drużynom wręczał Krzysztof Pardo.

sportowe_weekendy_hedwizyn.jpg

Tydzień wcześniej najmłodsi mieszkańcy Hedwiżyna uczestniczyli w zajęciach Zumba Kids. Nieco starsi uczestniczyli w zajęciach nornic walking. Instruktor nornic walking Marcin Sirko opowiedział o zaletach nordic, pokazał jakie ćwiczenia można wykonywać z kijkami. Następnie wszyscy wyruszyli na trasę, by praktycznie przyswoić zdobytą wiedzę.

Reklama.

Grupa nieformalna  realizująca projekt pragnie w tym miejscu podziękować Dyrekcji Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Hedwiżynie  za udostępnienie hali  i boiska oraz wszystkim, którzy czynnie pomagają  przy organizacji  projektu.

W najbliższy weekend serdecznie zapraszamy wszystkie  Panie z okolic Hedwiżyna na zajęcia aerobiku.

patronat_medialny_bilgorajcompl.jpg

Tagi: sportowe weekendy w hedwiżynie   gmina biłgoraj   turniej piłki siatkowej   sport biłgoraj

Zobacz także

Spotkanie z mistrzem i zajęcia karate w ramach programu

Dodane: 2019-10-11 17:17 - Komentarze  (0)  czytane (960)

TAGI: karate, zajecia dla dzieci, andrzej maciejewski, sportowy talentKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.231.228.109

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Derby Łada 1945 Biłgoraj - Hetman Zamość. Goście wygrali 2:0 (FOTO)

Ponad tysiąc kibiców oglądało dzisiejszy mecz Łady 1945 Biłgoraj i Hetmana Zamość. Derbowe spotkanie odbyło się na stadionie przy ulicy Targowej. Mecz był kategorii podwyższonego ryzyka, stąd dodatkowe siły Policji. Ostatecznie jednak się okazało, że żaden z kibiców Hetmana na stadion nie wszedł. Kibicować swej drużynie chciało więcej osób niż biletów było dla klubu z Zamościa przewidziane. więcej»

Ogłoszenia