Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Kolędowanie w Centrum Integracji Społecznej w Teodorówce

Dodał: red Data: 2020-01-13 14:30:05 (czytane: 1150)

10 stycznia 2020 roku w Centrum Integracji Społecznej w Teodorówce odbył się IX Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda...”. Konkurs zwyczajem ubiegłych lat został zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. św. Stanisława Kostki w Teodorówce przy współpracy z zespołem muzycznym Roxait.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajW tym roku w organizację imprezy włączyło się również Stowarzyszenie "Szansa" w Teodorówce. W konkursie brali udział uczniowie z Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu, Szkoły Podstawowej w Radzięcinie, Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Woli Radzięckiej i Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Teodorówce.

38 uczestników  wystąpiło w trzech kategoriach wiekowych. Wszyscy zebrani wysłuchali kolęd i pastorałek zaprezentowanych przez uczestników konkursu, a także Jakuba Nizio, który również gościnnie zaśpiewał kolędy, a także był członkiem jury w konkursie.

koledy_teodorowka.jpg

Występy dzieci zgromadziły na sali liczną publiczność, która ze wzruszeniem wsłuchiwała się w piękne wykonania utworów. Wśród tegorocznych zwycięzców znaleźli się:
Nagrody kategoria I (klasy 0 – II):
I miejsce - Marcelina Brzozowska –SP  im. Jana Pawła II w Woli Radzięckiej;
II miejsce - Bartosz Jamroży - Szkoła Podstawowa w Radzięcinie;
III miejsce - Weronika Bielak - SP im. Jana Pawła II w Woli Radzięckiej.
Wyróżnienie: Gabriela Grabowska  - Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu i Wiktoria Bielak - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Radzięckiej.

Nagrody kategoria II (klasy III - V):
I miejsce - Martyna Alterman - Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu;
II miejsce - Zuzanna Futyma  - Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu;
III miejsce - Julia Leśniewska - SP im. Jana Pawła II w Woli Radzięckiej.
Wyróżnienie: Weronika Kapica - Szkoła Podstawowa w Radzięcinie; i Szymon Malinowski - Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Teodorówce.

Nagrody kategoria III (klasy VI – VII):
I miejsce - Monika Brytan - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Radzięckiej;
II miejsce - Katarzyna Kapica - Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Teodorówce;
III miejsce - Amelia Socha - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Radzięckiej.
Wyróżnienie: Emilia Sosnowa - Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Teodorówce i Karolina Komada - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Radzięckiej.

/Halina Wasil/

Reklama.

Tagi: kolędowanie gmina frampol   teodorówka   kolędy i pastorałki   koncert kolęd

Zobacz także

Dyrektor I LO im. ONZ, Marian Klecha przechodzi na emeryturę. Zarząd Powiatu szuka jego następcy

Dodane: 2020-02-21 12:37 - Komentarze  (4)  czytane (972)

TAGI: i lo im. onz, maria klecha, dyrektor onz, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.234.245.121

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Minister zdrowia z wizytą w Medycznym Studium Zawodowym w Biłgoraju (FOTO)

Szkołę Policealną - Medyczne Studium Zawodowe w Biłgoraju odwiedził wczoraj minister zdrowia, Łukasz Szumowski. Spotkał się z kadrą pedagogiczną i słuchaczami placówki oraz zwiedził pracownie szkoły. Była to także okazja do dyskusji nad stanem kształćenia zawodowego w branżach ochrony zdrowia oraz nad sytuacją opieki zdrowia w Polsce i planowanymi działaniami w tym sektorze. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia