Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Kolędnicy w Starostwie

Dodał: red Data: 2018-01-05 14:48:13 (czytane: 1808)

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju odwiedziła grupa młodzieży w barwnych strojach. Kolędnicy z Gimnazjum Nr 2 im Stefana Batorego w Biłgoraju kultywując tradycję razem z członkami Zarządu Powiatu zaśpiewali piękne polskie kolędy, a następnie w poetycki sposób przedstawili ideę swojej wizyty.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgorajkolednicy__1_.JPG

Członkowie szkolnego koła krajoznawczego Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego zbierają w ten sposób środki na dofinansowanie wycieczek w góry. Organizatorem zbiórki jest Rada Rodziców.

kolednicy__2_.JPG

W skład grupy kolędników weszli uczniowie: Szymon Bujak, Antoni Bujak, Julia Mydlak, Sandra Wójcik, Aleksandra Sarecki, Karol Krucoń, Dwid Róg, Patrycja, Szymaniak, Agnieszka Cieślak. Do Starostwa przybyli wraz z opiekunem dyrektor Aldoną Kozak.

/red./

Reklama.

Tagi: kolędnicy w starostwie   starostwo powiatowe w biłgoraju   powiat biłgorajski   kolędowanie

Zobacz także

Plac zabaw od Mikołaja

Dodane: 2018-12-10 13:36 - Komentarze  (0)  czytane (168)

TAGI: plac zabaw, smólsko, gmina biłgoraj, otwarte strefy aktywnościKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.167.15.6

do poniżej (2018-01-07 12:59:02)

Nie interesuj się, bo kociej mordy dostaniesz

(2018-01-06 10:07:31)

Dlaczego uczniowie gimnazjum dla którego organem prowadzącym jest Burmistrz Miasta Biłgoraj nie zostali przez dyrekcję skierowani do złożenia takiej wizyty w pierwszej kolejności do Urzędu miasta ?

(2018-01-06 08:12:47)

Dyrektor gimnazjum szuka pracy w starostwie ?

(2018-01-06 08:07:48)

Zlikwidować te gimnazja jak najszybciej !

olek (2018-01-05 20:25:45)

ta obecność była mocno przygotowana,kolędowanie im lepiej wychodzi w starostwie jak co innego , no i imprezy , rozdawnie publikacji już gorzej z pozostałą większoscią,a szpital to położyli,zmarnowali czyjś dorobek,szkoda tego Pateraka ,bo na poczatku chciał niby działać,ale szybko zapał i powietrze uszło i celebracje , degustacje ,demonstracje wzięły całkowicie górę,zdominowały całość , no bo taki jest tam zwyczaj,

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

Badają skorupę ziemską. Te badania odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic

Wstrząs, jaki w nocy z 11 na 12 września br. odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic nie tylko ich zaniepokoił, ale także zaciekawił. My już rano informowaliśmy, że nie było to żadne tąpnięcie, czy trzęsienie ziemi, a skutek prac sejsmicznych. Prowadzą je specjaliści na zlecenie Polskiej Akademii Nauk. więcej»

Rekordowy XVII Dzień Jesiennego Liścia (FOTO, VIDEO)

Ponad 95 tys. zł zebrali organizatorzy XVII edycji imprezy charytatywnej pn. "Dzień Jesiennego Liścia", która odbyła się dziś w Szkole Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju. W tym roku głównym celem wydarzenia była pomoc niepełnosprawnemu Jakubowi Brodziakowi. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia