Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Kolędnicy w Starostwie

Dodał: red Data: 2018-01-05 14:48:13 (czytane: 1492)

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju odwiedziła grupa młodzieży w barwnych strojach. Kolędnicy z Gimnazjum Nr 2 im Stefana Batorego w Biłgoraju kultywując tradycję razem z członkami Zarządu Powiatu zaśpiewali piękne polskie kolędy, a następnie w poetycki sposób przedstawili ideę swojej wizyty.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, Biłgorajkolednicy__1_.JPG

Członkowie szkolnego koła krajoznawczego Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego zbierają w ten sposób środki na dofinansowanie wycieczek w góry. Organizatorem zbiórki jest Rada Rodziców.

kolednicy__2_.JPG

W skład grupy kolędników weszli uczniowie: Szymon Bujak, Antoni Bujak, Julia Mydlak, Sandra Wójcik, Aleksandra Sarecki, Karol Krucoń, Dwid Róg, Patrycja, Szymaniak, Agnieszka Cieślak. Do Starostwa przybyli wraz z opiekunem dyrektor Aldoną Kozak.

/red./

Reklama.

Tagi: kolędnicy w starostwie   starostwo powiatowe w biłgoraju   powiat biłgorajski   kolędowanie

Zobacz także

Miliony na ZSZiO

Dodane: 2018-06-19 11:06 - Komentarze  (0)  czytane (315)

TAGI: zszio biłgoraj, termomodernizacja, inwestycje w oświatę, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.162.165.158

do poniżej (2018-01-07 12:59:02)

Nie interesuj się, bo kociej mordy dostaniesz

(2018-01-06 10:07:31)

Dlaczego uczniowie gimnazjum dla którego organem prowadzącym jest Burmistrz Miasta Biłgoraj nie zostali przez dyrekcję skierowani do złożenia takiej wizyty w pierwszej kolejności do Urzędu miasta ?

(2018-01-06 08:12:47)

Dyrektor gimnazjum szuka pracy w starostwie ?

(2018-01-06 08:07:48)

Zlikwidować te gimnazja jak najszybciej !

olek (2018-01-05 20:25:45)

ta obecność była mocno przygotowana,kolędowanie im lepiej wychodzi w starostwie jak co innego , no i imprezy , rozdawnie publikacji już gorzej z pozostałą większoscią,a szpital to położyli,zmarnowali czyjś dorobek,szkoda tego Pateraka ,bo na poczatku chciał niby działać,ale szybko zapał i powietrze uszło i celebracje , degustacje ,demonstracje wzięły całkowicie górę,zdominowały całość , no bo taki jest tam zwyczaj,

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

'Wiosna młodych artystów', czyli jubileusz w MDK (FOTO)

Pracownia plastyczna prowadzona przez Irenę Oręziak - Kupczak obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia swej działalności. Z tej okazji 11 marca br. w MDK odbyły się jubileuszowe uroczystości. W programie znalazła się prezentacja prac plastycznych, występy artystyczne oraz aukcje obrazów. więcej»

Studniówka ZSBiO 2018 (FOTO, VIDEO)

Uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju bawili się w Janowie Lubelskim na balu studniówkowym. Był polonez, przemówienia i podziękowania oraz zabawa przy przy przebojach muzyki rozrywkowej. -Dziś odrzućcie troski i bawcie się, za sto dni matura - mówił Starosta Biłgorajski. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia