Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Klasa o profilu wielozawodowym pod patronatem Black Red White

Dodał: red Data: 2018-04-20 13:37:26 (czytane: 3635)

W ZSZiO w Biłgoraju powstanie pierwsza klasa o profilu wielozawodowym, którą swoim patronatem objęła firma Black Red White. Dzięki zapoczątkowanej współpracy uczniowie będą mieli okazję zdobyć niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz kwalifikacje potrzebne do wykonywania pracy w jednej z największych firm meblarskich w Polsce.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajReklama.

W przyszłym roku szkolnym 2018/2019 ZSZiO w Biłgoraju we współpracy z Black Red White otworzy klasę wielozawodową, w której uczniowie będą mogli szkolić się w zawodach takich jak tapicer, pracownik szwalni, lakiernik, elektromechanik czy operator maszyn. Oficjalne podpisanie umowy o współpracę miało miejsce w drugiej połowie kwietnia w siedzibie szkoły. Markę Black Red White reprezentowali Prezes Bogusław Bartczak, Jan Gozdek dyrektor ds. Zarządzania Produkcją oraz Dominika Zaczek – Chrzanowska, Starszy Menedżer ds. Projektów Strategicznych i Rekrutacji. Z ramienia szkoły swój podpis złożył Dyrektor Adam Balicki.

-Zdecydowaliśmy się na objęcie patronatu nad klasą wielozawodową, w ramach której uczniowie będą mogli poznać tajniki zawodów tak bardzo potrzebnych i poszukiwanych w branży meblarskiej. Z jednej strony jest to chęć wspierania lokalnej społeczności oraz Miasta, z którym jesteśmy związani od początków istnienia firmy, z drugiej pozyskania wykwalifikowanej kadry, która w przyszłości będzie zasilać szeregi Black Red White. Mamy szczerą nadzieję na to, że w najbliższym czasie ten szczególny projekt spotka się z zainteresowaniem rodziców i uczniów - mówi Dominika Zaczek-Chrzanowska, Starszy Menedżer ds. Projektów Strategicznych i Rekrutacji w firmie Black Red White.

klasa_patronacka_brw.jpg

Klasa wielozawodowa w ZSZiO umożliwia nabycie umiejętności niezbędnych do zdobycia stabilnej posady i wykonywania zawodu w największej firmie meblarskiej w Polsce, u jednego z największych pracodawców w regionie. Uczniowie przygotowując się do wykonywania zawodu będą łączyć praktyki zawodowe z nauką teoretyczną w szkole w systemie 3 dni w tygodniu (klasa pierwsza) lub 2 dni (klasa druga i trzecia). Nauka zawodu trwa nie dłużej niż 36 miesięcy. W ramach praktyk Black Red White zapewnia umowę, wynagrodzenie oraz składki na ubezpieczenie społeczne. Okres nauki w klasie o profilu wielozawodowym wlicza się do stażu pracy, z którego wynikają uprawnienia emerytalne.

Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży. Już od ponad 25 lat Black Red White proponuje najbardziej rozbudowaną ofertę wyposażenia wnętrz dostępną na rynku - wysokiej jakości meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane oraz stoły i krzesła. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki - tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie czy jadalni. W skład Grupy Kapitałowej wchodzi BLACK RED WHITE SA i 21 spółek zależnych, w tym 11 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji, Węgrzech, w Rosji oraz Bośni i Hercegowinie. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 21 zakładach produkcyjnych w Polsce i za granicą.

Źródło: Biuro prasowe BRW

Tagi: zszio biłgoraj   klasa patronacka   klasa o profilu wielozadaniowym   brw biłgoraj

Zobacz także

Biblioteka w Tarnogrodzie z dostępem do Cyfrowej Wypożyczalni Książek i Czasopism Naukowych

Dodane: 2019-02-19 16:29 - Komentarze  (0)  czytane (225)

TAGI: biblioteka w tarnogrodzie, księgozbiór, zasoby biblioteczne, projekt academicaKomentarze (8)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 52.91.176.251

Adam (2018-04-22 07:51:11)

Czyżby BRW ma już problemy z pracownikami?

GRZEGORZ (2018-04-22 00:58:23)

oxford w mediach nie sochodzi z pierwszych stron. Młody dr. dorwał się posady i chce udowodnić jak bardzo mu zależy. Udowodnił Pan i już nie trzeba więcej jest Pan najlepszy w Biłgoraju. Otóż taka pochwała nie wystarczy drodzy państwo, plan sięga pozycji Burmistrza i dlatego jest taki gaz i bicie piany. Pewnie myślicie co to jakiś idiota wygaduje na forach, gdzie dyrektor, gdzie burmistrz, wójt czy starosta. Plan jest grubo ustalony na lata a młody dyrektor ma czas. Pojawia się tu i tam jako fachowiec i autorytet, niewinnie każdy go dopuszcza bo zawsze ma coś do powiedzenia. Pani dyrektor zatrudniła byłego ucznia. I co się stało? Oczywiście w przenośni Pani dyrektor musiała się pakować .
Tutaj proponuję staroście założyć kaganiec bo się młody wilczek wyrwie.

(2018-04-21 10:27:21)

bardzo dobrze szkolonych (2018-04-21 10:23:46)

przez BRW z pocałowaniem ręki przyjmie IKEA .Tylko czy po ukończeniu takiej klasy trzeba zapisać się do jechowych żeby w BRW zarabiać godziwe pieniądze

podatnik (2018-04-20 17:49:12)

Cciałem być bardziej " plityczny" modne teraz. Ale jak zwał tak zwał

na przekór hejterom (2018-04-20 17:44:52)

Brawa dla szkoły i dla BRW za nawiązanie współpracy

do poniżej (2018-04-20 17:01:11)

Chciałeś powiedzieć niewolnika... :(

podatnik (2018-04-20 16:00:16)

Najleiej to wychować pracownika. W USA też rodzice uczyli jak zbierać bawełne

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia