Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

'Karta piłkarza' – nowy projekt Łady 1945 Biłgoraj

Dodał: red Data: 2017-10-09 11:45:33 (czytane: 4536)

Od początku października wszyscy juniorzy Łady 1945 Biłgoraj biorą udział w nowym projekcie „Karta Piłkarza Łady 1945 Biłgoraj”. Dzięki współpracy klubu z biłgorajskimi przedsiębiorcami, młodzi zawodnicy Łady korzystają ze zniżek i rabatów w gabinecie dentystycznym, pizzerii, sklepie sportowym, zakładzie fryzjerskim, a także ośrodku szkolenia kierowców.

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, BiłgorajKlub sportowy Łada 1945 Biłgoraj aktywnie działa na rzecz promocji piłki nożnej w mieście i regionie. W ostatnim czasie z inicjatywy stowarzyszenia udało się wdrożyć wiele nowoczesnych pomysłów promujących wśród dzieci i młodzież podejmowanie aktywności fizycznej i regularne uprawianie sportu. Były to m.in. obozy piłkarskie „Łada Junior Camp”,  turnieje „Mundial Dziecięcy” i „Liga Mistrzów Przedszkolaka”, konferencja „Piłkarska Lubelszczyzna - perspektywy rozwoju”, a także spotkania z arbitrami piłkarskimi, zachęcające do podjęcia wyzwania sędziowania meczów.

-Mamy w Biłgoraju bardzo zdolną młodzież, dlatego staramy się stworzyć im jak najlepsze warunki do trenowania. Ich zaangażowanie przynosi efekty. Nasze zespoły młodzieżowe regularnie trenują i z powodzeniem grają w I lidze wojewódzkiej. Doceniając starania młodych piłkarzy przygotowaliśmy dla nich specjalną niespodziankę - mówił podczas wręczania zawodnikom „Karty Piłkarza” prezes Łady, Winicjusz Oleszczak.

karta_pilkarza_lada_1945_bilgoraj.jpg

„Karta Piłkarza Łady 1945 Biłgoraj” to pionierski projekt, dzięki któremu młodzi zawodnicy klubu uzyskają prawo do atrakcyjnych zniżek i rabatów u cenionych biłgorajskich przedsiębiorców. Dzięki karcie juniorzy Łady bezpłatnie będą objęci specjalnym programem Oral B w klinice dentystycznej „Genesis”. Ponadto skorzystają ze zniżek w pizzerii „Country”, zakładzie fryzjerskim „Viva”, sklepie sportowym „MAAW Sport”. Kilkuset złotową zniżkę na kurs prawa jazdy przygotował też Adrian Hajduk - członek zarządu Łady, właściciel ośrodka szkolenia „Hajdi”.

Wszystkie te zniżki spowodują znaczące oszczędności w portfelach młodych piłkarzy - uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Działania te mają także na celu promowanie przedsiębiorców inwestujących w sport i zachęcenie do współpracy kolejnych. Z pożytkiem dla wszystkich dyscyplin sportowych w naszym mieście.

/Łada 1945 Biłgoraj/

Reklama.

Tagi: karta piłkarza   łada 1945 biłgoraj   piłka nożna   sport biłgoraj

Zobacz także

Zmarł Dariusz Buczek, działacz sportowy, fotoreporter, miłośnik piłki nożnej

Dodane: 2019-01-23 16:11 - Komentarze  (0)  czytane (1449)

TAGI: dariusz buczek, biłgoraj, sport, zmarł dariusz buczekKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.234.75.144

Piotr (2017-10-11 09:28:59)

ŁADA powinna być zdeklasowana i zacznijcie wszystko od początku. To wina Rosłana i Agaty Borowiec. Obiecała wsparcie pani poseł i dała nam tylko piłki najtansze

narzekacze i pieniacze (2017-10-10 13:31:35)

Proszę Państwa, ten artykuł dotyczy wyróżnień klubu dla juniorów Łady. Kłótnie między wami przenieście sobie do własnych domów. Jak ktoś coś robi to chwała mu za to, a jak nie robi to jego problem.

Sponsor Olendra jest już pewnie szczęśliwy ze spadku ;-) (2017-10-10 11:53:57)

Łada to prestiż, jakość, standard i jeśli chcesz być przy Ładzie takimi cechami musisz się charakteryzować. Kluby seniorskie w Biłgoraju padają jak muchy, chyba Łada została jako ostatni Klub, który jeszcze funkcjonuje i jak widać radzi sobie nieźle.

Mirku a ściślej mówiąc Piotrze, zabawny wpis. (2017-10-10 11:06:04)

Diagnoza pseudo chętnych:
- opinie i krytykę wypowiadają tysiące,
- setki podsuwają pomysły, propozycje,
- dziesiątki deklaruje pomoc w organizacji tego czy tamtego.
- na koniec nie ma już nikogo, kto w praktyce wcielałby to wszystko w życie.
Jaka jest RZECZYWISTOŚĆ?
Zawsze pozostaje kilkunastu starych, dobrze znanych działaczy, którzy z klubem są na dobre i na złe i ich przedstawiać nie trzeba.
Ci, którzy są blisko Klubu, niejednokrotnie widywali napaleńców o słomianym zapale i niejasnych motywach. Ale czas zweryfikuje każdego Panowie.
Zakładam, że klub jest otwarty szeroko i każdy kto chce pomóc może pomóc.

Mirek (2017-10-09 23:08:26)

Nie przesadzajcie bo dużo lepiej może być w Ładzie i z organizacją i w zarządzaniu. Nie na pokaz tylko systematyczna praca ale tu na miejscu nie w Anglii.

Flower (2017-10-09 20:04:59)

Gdyby klub miał zatrudnić menadżera do poszukiwania sponsorów to pół budżetu poszłoby na jego pensję, a reszta na marketing. Proponuję docenić to co ludzie robią w wolnym czasie, bezinteresownie dla Łady. Mało który klub tak dobrze funkcjonuje dzięki bezinteresownej pracy pasjonatów. A jak chcemy żeby było lepiej, to trzeba się do tego przyczynić swoim działaniem :)

refleksja Lucjana (2017-10-09 18:30:22)Nędza Panowie, aż w oczy kłuje. Irek jak nie dajesz rady to miej przynajmniej odwagę się przyznać. Formacja obrony jedna z lepszych w lidze, ale to już tylko nazwiska patrząc na statystyki bramek straconych. Ktoś mówi o pieniądzach. Przepraszam, ale za co tu płacić.
Sponsor? Chcecie menadżera, żeby pozyskiwał sponsorów, czy wy macie sponsorów za idiotów? A ten menago to co niby miałby robić sprzedawać gu..no w złotym papierku i uśmiechać się, że wszystko jest wporządku?

świetny tekst ......Przydałby się dobry menedżer do poszukiwania sponsorów. (2017-10-09 18:27:09)

i widzisz Arturek trza sie było uczyć byłbyś manager szukał byś sponsorów a tak co......pisać nauczyli i piszę nie wiem o czym ale czego nauczyli z tego trzeba korzystać

Lucjan do Grzegorza (2017-10-09 17:14:06)

Zmiany są konieczne a przede wszystkim w formacji obronnej. Każdy potwierdzi, że gra się inaczej, pewniej kiedy za plecami ma się odpowiedzialnych zawodników. Łada ma jedną z najbradziej doświadczonych formacji obronnych w IV lidze a jednak nie wystarcza to na szybkich, rzutkich napastników nawet z drużyn z dołu tabeli. Ktoś pisze, że Łada potrzebuje menadżera a ja pytam co ten menadżer miał by sprzedawać bo jedyne co sponsor może kupić to wyniki i to właśnie przyciąga sponsora. Uw menadżer na dzisiaj musiał by zawinąć gu.no w złoty papierek i wciskać, że jest to czekolada.
Perin szukał trzecioligowego klubu w okienku letnim i nikt nie zaprzeczy, że jest utalentowanym zawodnikiem, tylko, że na tle beniaminka z Adamowa nie było widać różnicy.
Przejdę może do trenera, drogi Irku znamy się od wielu wielu lat jako zawodnik byłeś bez konkurencyjny i dlatego dostąpiłeś zaszczytu bycia na okładce Albumu o Ładzie Biłgoraj wydanego przez Pana Marka. Hmm kiedy rozważam Cię jako trenera sam nie wiem co tu rzec. Może zapytam wprost, czy nie chciałbyś odpocząć?

OOo sir (2017-10-09 16:25:03)

Ale ich rodzice płacą podatki, żebyś mógł siedzieć w pracy przed kompem i te bzdury wypisywać pod każdym newsem.

gg (2017-10-09 15:58:50)

Wam Ładziaki to i złota rybka nie pomoże. Menadżer, sponsor chyba śnicie, że ktokolwiek zechce na was wykładać kapuche patałachy.

j23 (2017-10-09 14:49:09)

Ale tylko dla juniorów młodszych, bo starsi dostają bęcki co mecz

Artur (2017-10-09 14:43:39)

Słabe wyniki Łady ostatnio. Trzeba szybko pomyśleć o zmianach. Za mało ma Łada sponsorów i za mało pieniędzy. Przydałby się dobry menedżer do poszukiwania sponsorów.

Łada grać (2017-10-09 12:30:00)

Jeszcze żeby seniorzy lepiej grali bo żal na to patrzeć. Ale dla juniorow za zniżki szacunek.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Co dalej z biłgorajskim sportem? (FOTO)

Na to pytanie próbowano odpowiedzieć podczas spotkania, które z inicjatywy władz Biłgoraja odbyło się dziś przed południem w sali konferencyjnej Urzędu Miasta. Obok Burmistrza Janusza Rosłana, Wiceburmistrza Jarosława Bondyry i inspektor ds. społecznych i kultury fizycznej Lidii Marczak - Milewskiej dyrektorzy szkół i przedstawiciele klubów sportowych. więcej»

Milena Pawlos wicemistrzynią Polski do lat 15!

Przez trzy dni w Hali Sportowej im. Ireneusza Palińskiego w Ciechanowie o medale Mistrzostw Polski rywalizowało ponad 200 młodziczek i młodzików. Zawodniczka Klubu Sportowego "Pasja" w Biłgoraju, Milena Pawlos odniosła swój kolejny sukces. Na zawodach zdobyła w wadze do 53 kg, trzy srebrne medale - w rwaniu, podrzucie i dwuboju. więcej»

Ogłoszenia