Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Kandydaci z naszego Powiatu powalczą o głosy do Sejmu

Dodał: red Data: 2015-09-16 11:06:33 (czytane: 3634)

Państwowa Komisja Wyborcza wczoraj o północy zakończyła rejestracje list wyborczych. W naszym okręgu zarejestrowano listy siedmiu komitetów, w których jest 159 kandydatów, z tego 94 mężczyzn i 65 kobiet. Średni wiek kandydatów to 41 lat.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpolpkw_wybory_parlamentarne.jpg

Swe listy zarejestrowali: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Komitet Wyborczy Partia Razem, Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Komitet Wyborczy KORWiN, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni, Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15". Reprezentanci Powiatu Biłgorajskiego nie znaleźli się na listach Partii Razem i Platformy Obywatelskiej.

Reklama.

Bez wątpienia liderem jest startująca z pierwszego miejsca listy PSL poseł Genowefa Tokarska. Na jedenastym miejscu listy ludowców jest Wójt Gminy Biłgoraj Wiesław Różyński. Z partii KORWiN startuje z pozycji dziewiątej Grzegorz Buczek monter instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych z Biłgoraj. Nie należy on do partii politycznej. Z listy Prawa i Sprawiedliwości odpowiednio z numeru osiem i dziewięć do Sejmu startują Piotr Olszówka pedagog ze Starego Bidaczowa członek partii Prawo i Sprawiedliwość oraz pochodząca z Aleksandrowa Czwartego Agata Borowiec, przedsiębiorca, członek partii Prawo i Sprawiedliwość. Z Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni o poselski fotel ubiegać się będą nie należy do partii politycznej Józef Łaba prawnik z Biłgoraj (pozycja piata na liście) oraz Tomasz Bednarz historyk Biłgoraj członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej (pozycja jedenasta na liście). Artur Dobrowolski przedsiębiorca z Biłgoraj będzie kandydował z listy Kukiz'15 z miejsca drugiego - nie należy do partii politycznej.

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: wybory parlamentarne 2015   kandydaci do sejmu   komitety wyborcze   biłgoraj

Zobacz także

Pomóż wygrać maszt i flagę dla Biłgoraja i pozostałych gmin

Dodane: 2020-09-08 09:37 - Komentarze  (11)  czytane (1742)

TAGI: pomóz wygrac maszt i flagę, 100-lecie cudu nad wisłą, flaga polski, biało-czerwonaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.237.71.23

Daisy (2015-09-30 13:45:12)

Może czas dać dojść do głosu tym jak twierdzi wielu 'zapomnianym i nie mającym siły przebicia", od wielu lat pierwsze miejsca na listach to standard i zmian na lepsze jak nie było tak nie ma, może czas na jakąś odmianę. Partia KORWiN i Lechosław Nyzak - więcej na nyzak.pl.

Witold (2015-09-20 15:26:05)

Ja głosuję na Grzegorza Buczka przynajmniej swojak i mieszka na stałe w Biłgoraju

Łukaszek (2015-09-17 07:47:34)

Nie daleko Pada Jabłko od Jabłoni drodzy Biłgorajanie
Jaki brat taka SIOSTRA

(2015-09-17 05:49:05)

Agata damy rade

Bilgoraj.sram.pl (2015-09-16 22:48:51)

Many was w dupir debile

Pis (2015-09-16 21:52:25)

Tylko Agata Borowiec a reszta to plankton, Agata wygra

Agnieszka (2015-09-16 17:05:51)

Płomień ' 43. Czekamy z niecierpliwością na całość filmu! Pozdrawiam i życzę powodzenia pani Agacie Borowiec. Nie przejmuj się komentarzami tych psycholi! Oni się powinni leczyć!

(2015-09-16 15:55:54)

Adolf Hitler z Zastawi powiedział ze musi zniszczyć Agatę Borowiec i dobrze to robi ale ludzie Ado-rzeja dobrze znają i wiedzą jak jest. ostatnio pognali go z wójta i z rady powiatu.

(2015-09-16 14:59:53)

Andrzej szarlip ktoś dobrze napisal o tobie porównując cie do niemieckiego kanclerza.

Mac (2015-09-16 14:43:30)

Dobrze ze jest kandydat z Biłgoraja na listach Korwin.
Zgadzam sie z przedmówcami, wszyscy tylko nie Borowce.

(2015-09-16 13:52:41)

Ale słabo, z tego towarzystwa to albo Wiesiek Różyński albo Olszówka.

wyborca (2015-09-16 13:18:17)

NGB wymyśliła sobie prawybory za pomocą smsów aby chyba zgarnąć kasę na finansowanie kampanii wyborczej A.B. Chwilę jak tylko zaczęły pojawiać się głosy krytyki oraz niewygodne pytania czy kandydaci do koryta na wiejskiej zrzekną się uposażenia poselskiego i beda pracować za najniższą krajową zadziałała cenzura rodem z PRL. Nie w smak jest jest kandydatom, że ktos może być z nich niezadowoly i niezadowolony ze stronniczej politycznej działalności NGB. To nie ulega wątpliwości gdzie zdanie wyborców mają kandydaci. Agata pytana o rezultaty swych apelacji i postulatów nie odpowiada a w zamian za to usuwa te pytania. Wstyd i żenada. Zagłosuję ka kogokolwiek ale nie na Borowiec. Nikt nie będzie zamykał mi ust tylko dlatego, że mówię co myślę o politykach !!!!!!

Biłgoraj (2015-09-16 12:27:05)

Dlaczego w art wymieniona jest A.Borowiec jako kandydatka z naszego powiatu? Przecież ona od lat mieszka w Warszawie!!! NIE GŁOSUJEMY NA OBCYCH

Zniechęcony do Borowców (2015-09-16 12:17:19)

Borowce przeczytali kilka słów krytycznej prawdy na swój temat, więc usunęli komentarze i zablokowali możliwość komentowania. Cenzura jak w czasach PRL. Niestety, ani Łukasz Borowiec, ani Agata Borowiec, ani usługujący im redaktor naczelny tej gazety nie powstrzymają krytyki. Nie ma takiej możliwości. Ja nawet nie mam pretensji do Borowców, bo walczą jak świnie o dostęp do koryta. Ale redaktor naczelny powinien się wstydzić! Zaprzedał się i kupczy polityką. Wstyd, redaktorze naczelny. Gdzie Twój honor, gdzie poczucie etyki? Czy choć raz przeczytałeś kodeks etyki dziennikarskiej i kodeks dobrych praktyk wydawców prasy? Powinieneś służyć społeczeństwu, a nie politykom, którzy żerują na społeczeństwie. Gdybyś miał klasę, to już po pierwszej presji politycznej Borowców podałbyś się do dymisji. Zostałeś na straży Borowców i tworzysz gazetę jak w czasach PRL, gdy gazety służyły jednej „słusznej” opcji, czyli PZPR.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

"Piątka" realizuje międzynarodowy projekt wspólnie ze szkołą we Lwowie

W Szkole Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju trwa realizacja międzynarodowego...

Miliony na kształcenie zawodowe w powiecie biłgorajskim

Wicestarosta biłgorajski, Tomasz Rogala odebrał z rak Marszałka...

Konferencja naukowa

W sali konferencyjnej przy parafii św. Jana Pawła II w Biłgoraju,...

Jubileusz 100-lecia parafii w Lipinach Górnych (FOTO)

Parafię erygował bp Marian Fulman tuż po odzyskaniu przez Polskę...

Biłgoraj uczcił ofiary sowieckiej agresji na Polskę (FOTO, VIDEO)

Pod Krzyżem Katyńskim, na cmentarzu przy ulicy Lubelskiej w Biłgoraju...

Wynajem maszyn czyszczących - oto co powinniśmy wiedzieć

Przemyślana ekspozycja, intuicyjna strona internetowa, wyszkoleni...

Ogłoszenia