Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Józefowski słowik

Dodał: red Data: 2019-06-04 08:05:15 (czytane: 515)

Bardzo wysoki i wyrównany poziom reprezentowali uczestnicy tegorocznego Małego Festiwalu Piosenki Dziecięcej o "Józefowskiego słowika". W efekcie, po przesłuchaniach, które odbyły się podczas festynu Rodzinnego w niedzielę 2 czerwca w Szkole Podstawowej w Józefowie, jury postanowiło przyznać Grand Prix, kilkanaście nagród i kilka wyróżnień.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajReklama.

Grand Prix zdobyła Daria Podpora z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju, która występowała w kategorii uczniów klas IV - VIII. W tej samej grupie wykonawców jurorzy przyznali po trzy pierwsze i drugie nagrody oraz dwie trzecie. Na pierwsze zasłużyli - Aleksandra Wójtowicz z Centrum Muzycznego "Tryton" w Tomaszowie Lubelskim, Martyna Gil z Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu i Natalia Szkałuba ze Szkoły Podstawowej w Józefowie. Dwie miejsca zajęli - Kornelia Szponar i zespół "Animato" z SP Józefów oraz Aleksandra Barańska ze Studia Muzyki Rozrywkowej w Lublinie. Trzecie nagrody trafiły do Bartłomieja Sobania i Emilii Stefańskiej z GOK w Nieliszu.

Spośród wykonawców z klas I - III najlepiej wypadła Karina Greszta ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Nepryskim, drugą nagrodę odebrała Łucja Podpora z MDK Biłgoraj, a trzecią - Hanna Giełczyk z SP Józefów. Jedynego "słowika" dla zespołu otrzymały "Promyczki" z SP Majdan Nepryski. W tej grupie wykonawców jury przyznało również dwa wyróżnienia dla Gabrieli Surmacz z SP Józefów i Martyny Dudek z GOK Nielisz.

jozefowski_slowik.jpg

W najmłodszej kategorii, w której występowały dzieci w wieku od 3 do 6 lat, jurorom najbardziej spodobał się występ Mai Wójtowicz z CM "Trytin" Tomaszów Lubelski. Na drugą nagrodę zasłużył Bartosz Chołota reprezentujący SMR Lublin, a na trzecią - Jasmina Mostafa z Samorządowego Przedszkola nr 3 w Biłgoraju. "Słowiki" otrzymały również - grupa 5-latków z tej placówki oraz "Motylki" ze Szkoły Podstawowej w miejscowości Tereszpol-Kukiełki.

Uczestników tegorocznego festiwalu oceniali - muzyk i instrumentalista Michał Dudziński z Teatru "Permormer" w Zamościu oraz nauczycielka muzyki z Zamościa Beata Nowak.

Tegoroczne prezentacje na "Scenie pod sosnami" przy Szkole Podstawowej w Józefowie były jednym z elementów tradycyjnego Festynu Rodzinnego. Oprócz popisów wokalnych jego uczestnicy mogli obejrzeć pokaz sprzętu strażackiego OSP Józefów, skosztować lokalnych smakołyków i pokibicować piłkarzom. Na boisku uczniowie miejscowej szkoły zmierzyli się z reprezentacją nauczycieli, rodziców i przyjaciół józefowskiej placówki. Nauczyciele, rodzice i pracownicy szkoły podczas niedzielnego festynu obsługiwali także stoiska, w których odbywało się malowanie twarzy, modelowanie balonowych postaci i układanie dekoracyjnych fryzur. Był także kramik "wędrujących książek" i kiermasz sadzonek ozdobnych kwiatów. Nie brakowało chętnych do udziału w grach, konkursach i zabawach na dmuchanych zjeżdżalniach oraz łasuchów oblegających stoiska kulinarne z goframi, frytkami, ciastami i owocami w czekoladzie.

/UM Józefów/

Tagi: józefowski słowik   gmina józefów   mok józefów   festiwal piosenki dla dzieci

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.238.189.171

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Restauracje

więcej

Pizzerie

więcej

Placówki artystyczne

Konkursy

Polecamy

Dożynki w Gminie Tarnogród. Rolnicy świętowali w Luchowie Górnym (FOTO)

Tradycyjne święto plonów, dziękczynienie za Boże błogosławieństwo,...

Sanepid ostrzega, "nowe narkotyki" to śmiertelne niebezpieczeństwo (AUDIO)

W ostatnim czasie został wydany Raport Głównego Inspektora Sanitarnego...

Areszt dla 42-latka z Gminy Potok Górny za atak na policjantów (AUDIO)

Przesłuchanie, przedstawienie zarzutów i tymczasowy areszt. Dziś...

Budżet obywatelski. Wpłynęło 12 wniosków na ponad 1,9 mln zł

Zakończył się właśnie nabór wniosków do przyszłorocznego budżetu...

PSL domyka listy wyborcze. Z naszego Powiatu kandydować mają Genowefa Tokarska i Wiesław Różyński (AUDIO)

Polskie Stronnictwo Ludowe podpisało porozumienie z Kukiz15....

Domowe bajgle w Biłgoraju

Domowe, świeże bajgle, wzorowane na dawnej kuchni żydowskiej,...

Ogłoszenia