Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Jakie opinie zbiera broker Fortissio?

Dodał: red Data: 2019-09-27 18:15:51 (czytane: 2454)

Największy na świecie rynek wymiany walut Forex codziennie przyciąga nowych inwestorów. Szybkość realizacji zleceń, duża płynność oraz korzystna dźwignia finansowa to powody dla których rynek posiada już miliony użytkowników. Duże zyski osiągają jednak jedynie nieliczni. Kluczem do sukcesu jest znalezienie brokera, który odpowie na Twoje indywidualne potrzeby. Jeśli jesteś początkującym graczem musisz dokładnie przeanalizować dostępne oferty.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolJakie wytyczne są kluczowe przy wyborze brokera?
Pierwszym kryterium przy wyborze usług brokerskich jest bezpieczeństwo. Upewnij się, że broker posiada ważną licencję, podlega regulacjom ze strony właściwych urzędów oraz zapewnia odpowiednią ochronę danych i środków klientów. Jeśli broker jest godny zaufania można przystąpić do analizy oferty. Wybierz zaawansowaną platformę transakcyjną. Broker powinien posiadać konta dopasowane do różnych potrzeb oraz zapewnić profesjonalną obsługę klienta. Jeśli jesteś początkującym traderem zwróć uwagę na dostęp do konta demo oraz pakiet narzędzi edukacyjnych. Duże znaczenie ma również wysokość kosztów. Jednocześnie musisz pamiętać, że wysoki standard usług nie może być darmowy.

Dlaczego warto wybrać ofertę Fortissio?

Bogaty wybór firm brokerskich może przyprawić o zawrót głowy. Właśnie dlatego polecamy Ci wybór spółki, która dba o dobro klienta i posiada jasne zasady współpracy. Takim brokerem jest Fortissio.

1. Bezpieczna współpraca

Fortissio to broker, który działa zgodnie z przepisami, dba o prawa klientów i podlega odpowiednim organom nadzoru. W tym przypadku funkcjonowanie spółki kontroluje Grecka Komisja Rynku Kapitałowego. Fortissio posiada ważną licencję oraz odpowiednie zezwolenia na prowadzenie działalności. Wybierając tego brokera nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo przekazywanych środków oraz poufn ość danych. Środki klientów trafiają na osobne konta, a dodatkowo firma wprowadziła odpowiednie zabezpieczenia chroniące środki.

Fortissio cieszy się dobrą reputacją oraz coraz większą popularnością. W czasie kiedy wiele nowych firm powstaje i szybko upada, platforma Fortissio wciąż zyskuje nowych zwolenników. Broker rozpoczął działalność w 2011 roku, a obecnie jest jednym z liderów jeśli chodzi o inwestowanie online.

2. Zaawansowana platforma Tick Tech
Jeśli szukasz wygodnej, łatwej w obsłudze platformy handlowej, to Fortissio ma rozwiązanie idealne dla Ciebie. Wiele zaawansowanych platform działa niezrozumiale dla użytkowników. Traderzy muszą pobierać oprogramowanie na komputer oraz przeprowadzać długotrwałe aktualizacje. W przypadku Fortissio możesz działać szybko, a wszystkie dane są ukazane w przejrzysty sposób. Możesz swobodnie handlować niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Jedyne czego potrzebujesz to komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.

broker.jpg

Dużą zaletą platformy jest opracowanie graficzne, które pozwala na dostęp do danych oraz szybkie przeprowadzanie działań inwestycyjnych. Możesz korzystać z różnych wykresów i dostrzec wszystkie detale, które dotyczą Twoich transakcji. Fortissio daje Ci pewność, że nie przegapisz żadnych informacji, nawet jeśli działasz w biegu. Dodatkowym plusem jest możliwość swobodnego przełączania z konta na urządzeniu mobilnym na komputer i odwrotnie.

Klienci Fortissio cenią platformę Tick Tech głównie za wysokiej klasy narzędzia handlowe. Każdy użytkownik otrzymuje bieżące informacje, wykresy, a także informacje o aktualnych trendach. Fortissio daje dostęp do ponad 100 aktywów bazowych oraz dźwigni finansowej na poziomie 1:200.

Firma Fortissio dostosowała ofertę do potrzeb początkujących oraz zaawansowanych inwestorów. Jeśli podczas korzystania z usług brokera pojawią się pytania, możesz skorzystać ze wsparcia dostępnego z poziomu platformy. Broker Fortissio zadbał również o Akademię obejmującą samouczki i lekcje dostosowane do poziomu wiedzy inwestorów. Oprócz tego użytkownicy mogą korzystać z różnych metod zarządzania ryzykiem oraz strategii handlowych.

3. Bogata oferta kont detalicznych i profesjonalnych

broker_1.jpg

Traderzy, którzy zaczynają współpracę z Fortissio mają do wyboru 6 kont detalicznych. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, na początek otrzymujesz 10 chronionych transakcji. Dzięki temu możesz przetestować działanie platformy oraz własne umiejętności traderskie. Jeśli transakcje okażą się stratne, zainwestowane środki powrócą na Twoje konto. Wszystkie opcje dają dostęp do darmowych treningów oraz ebooków. Ponadto możesz korzystać z usługi Trading jednego kliknięcia oraz Trading Insider. Dużym udogodnieniem jest również Osobisty Manager konta oraz Wiadomości Pop Up. Pierwsze konto detaliczne otworzymy po wpłacie 200 euro. Kolejne konta zapewniają następujące udogodnienia:

Konto Discovery (dostępne od 2 000 euro):
●      pozycja pokrycia straty 20%,
●      zniżka ceny oraz opłat roll over 5%.

Konto Silver (dostępne od 5 000 euro):
●      usługa Trading Central przez 1 miesiąc,
●      pozycja pokrycia straty 25%,
●      zniżki na poziomie 10%.

Konto Gold (dostępne od 10 000 euro):
●      dostęp do Trading Central na 2 miesiące,
●      pozycja pokrycia straty 30%,
●      zniżki o wysokości 15%.

Konto Diamond (dostępne od 15 000 euro):
●      Trading Central przez 3 miesiące,
●      Osobisty Agent Obsługi Klienta,
●      pozycja pokrycia straty 35%,
●      zniżki na poziomie 20%.

Konto VIP (dostępne od 30 000 euro):
●      Trading Central przez 4 miesiące,
●      Osobisty Agent Obsługi Klienta,
●      zniżki o wysokości 25%,
●      pozycja pokrycia straty 40%.

Konta profesjonalne w Fortissio są przeznaczone dla inwestorów, którym zależy na preferencyjnych warunkach. Osoby, które posiadają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie mogą korzystać z wyższej dźwigni oraz margin close-out na poziomie 0%. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem, musisz być gotowy na rezygnację z niektórych środków ochrony. Broker wymaga od klientów profesjonalnych świadomości ryzyka oraz zdolności podejmowania odpowiedzialnych decyzji. Powinieneś spełnić conajmniej dwa z poniższych kryteriów:
●      minimum roczne doświadczenie zawodowe w sektorze finansowym,
●      portfel instrumentów finansowych o wartości przekraczającej 500 000 euro,
●      transakcje przeprowadzane z częstotliwością minimum 10 na kwartał.

Inwestorzy mogą aplikować o konto profesjonalne poprzez platformę lub wypełniając formularz zamieszczony na stronie. Szczegółowe informacje można odnaleźć na witrynie brokera w Polityce Kategoryzacji Klientów.

4. Narzędzia rynkowe
Tak jak już wspomnieliśmy wcześniej, platforma Fortissio daje dostęp do zaawansowanych narzędzi handlowych. Warto sprawdzić, co dokładnie obejmują. Jako inwestor Fortissio każdego dnia otrzymasz SMS z wiadomościami o aktualnym rozwoju rynku oraz możliwych zmianach cen. Informacja o najważniejszych wydarzeniach oraz kalendarz gospodarczy pomogą Ci w szybkim podejmowaniu korzystnych decyzji oraz uniknięciu strat finansowych.

Kolejnym z przydatnych narzędzi są wykresy. Dzięki nim inwestorzy otrzymują aktualne informacje o danych parach walutowych, akcjach, indeksach oraz innych produktach. To pomaga w bieżącym modyfikowaniu strategii handlowej i czerpaniu zysków z inwestycji. Informacje z wykresów są uzupełnianie poprzez wiadomości finansowe dostępne na platformie.

Każdy użytkownik platformy może obserwować trendy panujące wśród inwestorów dzięki usłudze Trading Insider. Warto pamiętać, że dane przekazywane od osób trzecich nie podlegają weryfikacji. Każdy inwestor powinien interpretować je samodzielnie i na tej podstawie podejmować najlepsze decyzje handlowe.

Bardziej precyzyjnych informacji dostarcza narzędzie Trading Central dostępne dla posiadaczy konta Silver. W tym przypadku dane podlegają weryfikacji i szczegółowej analizie. Wszystkie treści są opierane na wskaźnikach zweryfikowanych w czasie. Trading Central dostarczy Ci danych, które są łatwe do przyswojenia i wdrożenia we własnej strategii handlowej.

5. Produkty
Fortissio zyskuje wielu zwolenników dzięki szerokiej gamie produktów. Uzyskujesz dostęp do najpopularniejszych walut dzięki kontraktom CFD. Oprócz tego możesz inwestować w akcje największych firm na świecie, takich jak Amazon, Apple czy eBay. Ciekawą alternatywą są również indeksy, które reprezentują wartość określonego sektora rynku. Ta opcja również opiera się na wykorzystaniu instrumentów pochodnych. Jeśli szukasz ciekawych produktów rozważ także handel surowcami. Dzięki Fortissio możesz inwestować w naturalne zasoby energetyczne, metale szlachetne oraz towary rolne. To świetne rozwiązanie, jeśli na innych rynkach panuje niepewność.

broker_2.jpg

Fortissio umożliwia inwestowanie w kontrakty CFD. To rozwiązanie daje szanse na potencjalnie wyższy zysk, ale niesie również proporcjonalnie duże ryzyko. Zanim wybierzesz ten typ inwestowania pamiętaj o następujących kwestiach:
- Inwestując w kontrakty CFD nie stajesz się właścicielem waluty, a ewentualne zyski czerpiesz, jeśli cena zmieni się w preferowanym kierunku.
- Inwestowanie w CFD wiąże się z dużym ryzykiem, dlatego przeznaczaj na ten cel tylko ograniczone środki.
- Zanim rozpoczniesz handel zdobądź jak największą wiedzę na temat kontraktów CFD.
- Zanim przeprowadzisz pierwsze transakcje dobrze zapoznaj się z funkcjonowaniem platformy.

* Artykuł sponsorowany

Tagi: broker      

Zobacz także

Koronawirus: Raport z Lubelszczyzny

Dodane: 2020-08-08 13:30 - Komentarze  (12)  czytane (10349)

TAGI: koronawirus, biłgoraj, covid-19, epidemiaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 75.101.173.236

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Ruszył "Festiwal kultur"

Ostatnie przygotowania do wdrożenia bonu turystycznego

Minister Ziobro w Biłgoraju. Mówił o Funduszu Sprawiedliwości i wyborach prezydenckich

Osuchy 1944. Droga Krzyżowa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Osuchach

Program chodnikowy powiatu biłgorajskiego

Wsparcie dla samorządów powiatu biłgorajskiego z tarczy antykryzysowej 4.0

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Bogdan Kiełbasa - bezpartyjny kandydat do Sejmu RP z ramienia KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Bogdan Kiełbasa ubiega się o poselski mandat w najbliższych wyborach parlamentarnych w naszym okręgu wyborczym uzyskując poparcie...