Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

IV Rajd Rowerowy Osiedla Ogrody (FOTO)

Dodał: red Data: 2019-08-31 17:16:05 (czytane: 2205)

Z parkingu przy Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, wyruszył dziś IV Rajd Rowerowy Osiedla Ogrody. Kilkudziesięciu cyklistów ruszyło na jedną z dwóch tras. Trudniejszą i bardziej wymagającą oraz na trasę rodzinną, gdzie bez problemu poradzić mogą sobie małe dzieci.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolTegoroczna edycja wydarzenia była już czwartą, jaką zorganizowała Rada Osiedla Ogrody. -Cele jest integracja, propagowanie zdrowego stylu życia, poznawanie walorów turystyczno - krajobrazowych okolic Biłgoraja, zachęta do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz promocja jazdy na rowerze. Naszym celem jest także integracja mieszkańców Osiedla Ogrody i całego Miasta - przyznaje współorganizator wydarzenia, Bogdan Buczkowski.

Tradycyjnie przygotowano dwie trasy, dłuższą i bardziej wymagającą dla tych którzy na leśnych ścieżkach Puszczy Solskiej chcą sprawdzić swą kondycję i umiejętności oraz rodzinną. -Obie trasy prowadzą pięknymi i malowniczymi zakątkami lasów otaczających Biłgoraj, podziwiać można przyrodę, widoki i odpocząć od miejskiego zgiełku. To też promocja szlaków turystycznych, z których uczestnicy będą mogli skorzystać już indywidualnie podczas rodzinnych wycieczek - dodaje Przewodniczący Rady Osiedla Ogrody, Piotr Buliński.

rajd_osiedla_ogrody.JPG

Wśród uczestników znalazły się całe rodziny. -Ja jadę z mężem i synem. To dla nas okazja do zacieśniania więzi, aktywności fizycznej oraz odciągnięcia syna od komputera. Kładziemy duży nacisk na zdrowy tryb życia, a rower jest jego ważnym elementem. Stąd nasza obecność - przyznaje Alicja Tutka. Z córką i mężem na rajd ruszyła także Monika Dominik. -Lubimy taki sposób spędzania wolnego czasu. Jest miła atmosfera, piękno przyrody, wspaniała pogoda. To wszystko wprost zachęca by wyjść z domu i zażywać aktywności fizycznej. Staramy się wychowywać nasze dzieci by zdrowo spędzały czas, wierzę, że to dobrze zaowocuje na przyszłość - dodaje.

Zwieńczeniem rowerowej eskapady jest ognisko turystyczne w miejscowości Brodziaki. Tam przygotowany jest wspólny posiłek i atrakcje dla dzieci, konkursy oraz pogadanki o tematyce regionalnej i turystycznej.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 37

Tagi: rajd rowerowy   rodzinny rajd rowerowy   biłgoraj   turystyka rowerowa

Zobacz także

Święto pieczonego ziemniaka

Dodane: 2021-09-25 21:23 - Komentarze  (0)  

TAGI: święto pieczonego ziemniaka, osiedle sitarska kępy, bilgoraj, jesieńKomentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.215.177.171

(2019-09-02 13:54:56)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Restauracje

więcej

Pizzerie

więcej

Placówki artystyczne

Zmarł ks. kanonik Bogusław Wojtasiuk

Dziś, w wieku 85 lat, ks. kanonik Bogusław Wojtasiuk. Kapłan zasłużony dla Biłgoraja, wieloletni dziekan Dekanatu Biłgoraj Północ i proboszcz w parafii Trójcy Przenajświętszej Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Biłgoraju. Urodził się 7 czerwca 1936 roku w Podwysokiem, parafia Lipsko koło Zamościa. Święcenia kapłańskie otrzymał z rąk biskupa Piotra Kałwy w katedrze lubelskiej - 18 kwietnia 1960 roku. więcej»

Konkursy

Polecamy

Wystawa dzieł sztuki Stefan Knapp 1921 - 2021 już otwarta

By uczcić 100. rocznicę urodzin artysty Stefana Knappa dział...

Wicemarszałek zapewnia: -Chcemy wyremontować W858 i wybudować obwodnice Biłgoraja i Tarnogrodu

Podczas wizyty w Biłgoraju, wicemarszałek województwa lubelskiego...

Gdzie jest telefon? Jak namierzyć urządzenie?

Z telefonów komórkowych korzystają dziś niemal wszyscy - rozwój...

Deratyzacja to ważna rzecz

Solidne odszczurzanie to konieczność. Szczególnie w dużych miastach...

Jak dbać o włosy przetłuszczające się?

Masz włosy tłuste, które się świecą i pokryte są tłustą warstwą...

Naprawa telefonów Warszawa tylko w miejscu godnym zaufania

Jest wiele powodów, które zmuszają nas do oddania smartfonu do serwisu....

Ogłoszenia