Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Inspiracje studniówkowe w ZSZiO w Biłgoraju, czyli jak podkreślić kobiece piękno (FOTO, VIDEO)

Dodał: red Data: 2017-02-16 13:35:37 (czytane: 5707)

Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie, w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca - miejsca gdzie mieszka miłość, mawiał Audrey Hepburn, a święty Tomasz z Akwinu powiedział, że piękno polega na właściwej proporcji i blasku.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj16 lutego br. w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju odbyły się "Inspiracje studniówkowe" przygotowane przez uczennice Technikum Usług Fryzjerskich i Technikum Przemysłu Mody pod kierunkiem nauczycieli przedmiotów zawodowych. Dopełnieniem szkolnych stylizacji było wykonanie profesjonalnego makijażu przez studentki kosmetologii, które na zaproszenie dyrektora Adama Balickiego przyjechały z lubelskiej Wyższej Szkoły Nauk Społecznych.

studniowkowe_inspiracje__2_.JPG


Wiadomym jest, że studniówka to wyjątkowe wydarzenie, które na długie lata pozostaje w pamięci maturzystów. To właśnie okres studniówkowy był inspiracją do pokazu mody i stylizacji, który odbył się w ZSZiO w Biłgoraju.


-Młodzież miała okazję dowiedzieć się jak dbać o swoją urodę, zobaczyć jak doskonale dopasować makijaż do stroju, rangi imprezy i indywidualnej urody. Były także porady i zajęcia praktyczne z zakresu wykonywania fryzur wieczorowych  i dopasowanie ich do stroju. Łącznie zaangażowanych w przygotowanie pokazu było około 30 uczniów, w tym nasze uczennice wykonały fryzury, przygotowały modelki oraz kreacje, z których część pochodzi z pracowni krawieckiej naszej szkoły - Danuta Demucha nauczyciel w Technikum Usług Fryzjerskich ZSZiO w Biłgoraju.

Reklama.

Za pokaz odpowiedzialny był Zespół Odzieżowy Przedmiotowy Odzieżowo - Fryzjerski ZSZiO w Biłgoraju. -Cześć stroi zostało przygotowane w szkole, część to sukienki własne uczennic, cała jednak stylizacja przygotowywała w szkole przez uczennice pod opieką nauczycieli zawodu i dobierane były indywidualnie dla każdej modelki biorąc pod uwagę dobór fasonu i koloru do typu urody. Potrzebna więc była nabyta w szkole wiedza oraz inwencja twórcza, wszystko było wspólnie koordynowane - przyznaje w rozmowie z Portalem bilgoraj.com.pl Joanna Gałczyńska przedmioty zawodowych w ZSZiO w Biłgoraju.

studniowkowe_inspiracje__3_.JPG


W pokazie uczestniczyły uczennice ZSZiO oraz przedstawiciele Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie. Organizatorzy "Inspiracji studniówkowych" podkreślali, że z jednej strony to szansa dla uczennic pokazania nabytej na zajęciach wiedzy, z drugiej skonfrontowanie swych umiejętności z konkretnymi wyzwaniami, a przez to nabranie praktyki oraz promocja szkoły i zawodów związanych z branżą kosmetyczną, fryzjerską i odzieżową.

patronat_medialny_bilgorajcompl.jpg

Zdjęć w galerii: 87

Tagi: inspiracje studniówkowe   zszio biłgoraj   pokaz mody i stylizacji studniówkowej   studniówka 2017

Zobacz także

Dyrektorzy szkół z Powiatu Biłgorajskiego na spotkaniu z wicekuratorem oświaty

Dodane: 2018-02-21 14:36 - Komentarze  (0)  czytane (368)

TAGI: spotkanie z kuratorem oświaty, biłgoraj, dyrektorzy szkół, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.227.48.147

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia