Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Ile kosztuje otwarcie sklepu internetowego?

Dodał: red Data: 2018-09-05 09:23:22 (czytane: 1091)

W Polce codziennie powstaje mnóstwo nowych sklepów internetowych. Według prognoz, do końca roku ma być ich ponad 40 tysięcy. Mimo, że rynek ten powoli zaczyna ogarniać nasycenie, zawsze znajdzie się jednak miejsce na zupełnie nowe, innowacyjne sklepy, które szybko zdobędą klientów. Jak więc założyć sklep internetowy? Ile kosztuje otwarcie sklepu internetowego?

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, BiłgorajReklama.

Koszt sklepu internetowego
Najczęściej sprzedawane są dzisiaj różne dodatki, książki, odzież czy sprzęt rtv. Rośnie także zainteresowanie zdrową, bio żywnością, artykułami związanymi ze sportem czy zdrowiem psychicznym. Zainteresowanie tymi branżami może przynieść nam szansę na sukces. Przedmioty, które będziemy sprzedawać będą bowiem trafiały do szerokiego grona odbiorców.

W koszt sklepu internetowego należy najpierw wliczyć cenę oprogramowania. Nie potrzebujemy wcale pomocy programisty. Szereg platform e-commerce, które oferują łatwe w obsłudze oprogramowania dla sklepów internetowych umożliwiają nam łatwe założenie naszego biznesu. Nie potrzebujemy również specjalistycznej wiedzy - za pomocą kilku kliknięć w panelu otrzymamy satysfakcjonujący nas efekt.

Sky-Shop.pl - poręczne oprogramowanie e-commerce
Każda platforma e-commerce, posiada różne ceny. Ciekawą ofertę ma oprogramowanie Sky-Shop.pl. Średnia cena, jaką zapłacimy za rok użytkowania wykupionego oprogramowania to ok. 1000 złotych. Jest to średnio ok. 100 złotych miesięcznie, co nie powinno obciążyć dobrze zapowiadającej się firmy, która rozwija swoje skrzydła w bardzo szybkim tempie.

sklep_internetowy.jpg

Towar, czyli serce sklepu
Kolejnym elementem, który wliczyć musimy do kosztów założenia sklepu internetowego, jest kwota potrzebna nam na wykupienie asortymentu. Jest to kwestia indywidualna. Wszystko zależy od towaru, jaki będziemy sprzedawać - jeden sklep będzie potrzebował 300 złotych, inny kilkanaście tysięcy.

Warto na początku trzymać się pewnej zasady - nie róbmy zbyt dużych zapasów. Postawmy na mniejszą ilość produktów z gwarancją, że zostaną one kupione. Zobaczymy, które lepiej się sprzedają, aby później móc na nie postawić i wyeliminować tym samym te mniej pożądane przez naszych klientów. Nie zapominajmy o wykonaniu zdjęć naszych produktów. Bez nich nie ma szans na uzyskanie zainteresowania ze strony klienta, a sama strona staje się w jego oczach podejrzana. Dobrej jakości zdjęcia to podstawa dobrego prosperowania naszego sklepu internetowego.

Magazynowanie towarów
Jeśli kiedykolwiek zastanawialiśmy się, ile kosztuje otwarcie sklepu internetowego, na pewno natknęliśmy się na kwestię związaną z magazynowaniem towaru. Tematyka ta kręci się wokół magazynów i dropshippingu. Większość właścicieli sklepów internetowych na samym początku decyduje się na przechowywanie towarów w swoich domach. Dopiero później, wraz ze wzrostem popularności sklepu wykupują oni miejsca w magazynach.

Założenie sklepu internetowego wiąże się także z reklamą, księgowością i składkami na ZUS. Trudno jednoznacznie określić koszt otwarcia sklepu internetowego. Warto posiadać na początku większy kapitał, szczególnie podczas pierwszego roku naszej działalności. Pamiętajmy, że nie wszystko może pójść po naszej myśli więc powinniśmy być zabezpieczeni, szczególnie gdy rezygnujemy z pracy na rzecz biznesu e-commerce.

Więcej na temat kosztów otwarcia sklepu internetowego przeczytasz w artykule: http://ecommercowy.pl/ile-kosztuje-sklep-internetowy-koszty-zalozenia-i-prowadzenia-e-sklepu/.

* Artykuł sponsorowany

Tagi: sklep internetowy   sprzedaż internetowa   biłgoraj   jak założyc sklep internetowy

Zobacz także

Proszą o głosy

Dodane: 2019-01-17 14:46 - Komentarze  (0)  czytane (297)

TAGI: biblioteka w tereszpolu, decydujesz pomagamy, tesco, konkurs grantowyKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 100.24.46.10

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Black Red White S.A. na sprzedaż?

W przestrzeni publicznej pojawiają się informacje i spekulacje związane z ewentualnymi rozmowami prowadzonymi z chińskimi inwestorami, zmierzającymi do sprzedaży firmy Black Red White S.A. oraz wycofania się z biznesu założyciela firmy i największego udziałowca, Tadeusza Chmiela. Postanowiliśmy te informacje zweryfikować. więcej»

Black Red White S.A. na sprzedaż?

W przestrzeni publicznej pojawiają się informacje i spekulacje związane z ewentualnymi rozmowami prowadzonymi z chińskimi inwestorami, zmierzającymi do sprzedaży firmy Black Red White S.A. oraz wycofania się z biznesu założyciela firmy i największego udziałowca, Tadeusza Chmiela. Postanowiliśmy te informacje zweryfikować. więcej»

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Solidarni z Gdańskiem (AUDIO)

Ułożone w kształt serca czerwono - białe znicze zapłonęły na Palcu...

100-lecie ruchu Polskiego Czerwonego Krzyża

Biłgoraj włącza się w obchody 100. rocznicy powstania Polskiego...

Co dalej z biłgorajskim sportem? (FOTO)

Na to pytanie próbowano odpowiedzieć podczas spotkania, które...

Studniówka Zespołu Szkół Leśnych (FOTO, VIDEO)

Uczniowie klas maturalnych biłgorajskiego "Leśnika", bawili się na balu...

Za Mędrcami do Dzieciątka Jezus (FOTO, AUDIO)

Z sanktuarium świętej Marii Magdaleny, na plac Biłgorajskiego...

Rekordowy XVII Dzień Jesiennego Liścia (FOTO, VIDEO)

Ponad 95 tys. zł zebrali organizatorzy XVII edycji imprezy charytatywnej...

Ogłoszenia