Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

III biłgorajska senioriada za nami

Dodał: red Data: 2018-02-08 12:41:54 (czytane: 1727)

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju oraz stowarzyszenia skupiające seniorów, byli organizatorami III Biłgorajskiej Senioriady Sportowej. W sportowo - rekreacyjnych konkurencjach rywalizowali mieszkańcy Powiatów Biłgorajskiego i Janowskiego.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj



Senioriada to zawody sportowo - rekreacyjne przeznaczone dla osób powyżej 50. roku życia, w której uczestnicy mogą sprawdzić swą kondycję fizyczną i miło spędzić czas ze swymi rówieśnikami. Celem zawodów jest przede wszystkim integracja środowisk senioralnych. Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest Ośrodek Sportu i Rekreacji. Uczestnicy rywalizowali o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj i nagrody rzeczowe przygotowane przez OSiR.

senioriada_sportowa_bilgoraj_2018.jpg

W imprezie wzięło udział 7 drużyn seniorskich z Powiatów Biłgorajskiego i Janowskiego. Rywalizacja rozpoczęła się od rozpoczęła autoprezentacja drużyn, a następnie uczestnicy rywalizowali w 9 konkurencjach sportowych w tym we wspólnej rywalizacji dziadków i wnucząt. Oczywiście nie ostateczny wynik był najważniejszy, a dobra zabawa, której nie zabrakło od samego początku aż do końca sportowych zmagań.

Reklama.

Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały puchary, nagrody rzeczowe oraz talony na sprzęt sportowy.

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: senioriada sportowa   spartakiada seniorów   seniorzy biłgoraj   sport biłgoraj

Zobacz także

Mistrzowie szachownicy z RCEZ

Dodane: 2018-10-12 07:56 - Komentarze  (1)  czytane (514)

TAGI: rcez biłgoraj, turniej szachowy, ipn, szachy biłgoraj



Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.166.130.157

KENYS (2018-02-09 11:27:45)

A gdzie była publiczność Biłgoraja ? A gdzie się zagubiły Władze Samorządowe miasta? Szkoda że Seniorzy są pozostawiani Samym Sobie na bocznym torze . Pewnie jest to przykre gdy występuje się dla Siebie. A co ma do powiedzenia Organizator Imprezy? Pewnie nic plan zrealizowany, a efekty są mniej istotne.Należą się brawa i gratulacje Seniorom biorącym udział w Senioriadzie.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Strefa kibica była, ale tylko przez chwilę (AUDIO, AKTUALIZACJA)

Fifa World Cup Russia 2018. Oficjalna Strefa Kibica w Biłgoraju! - wygląda na to, że była tylko przez jeden dzień, 19 czerwca br., w dniu pierwszego meczu Polaków na mundialu. Zainteresowania dużego nią nie było, może to ze względu na opłatę wejściową. Inicjator wspólnego kibicowania poprosił o pomoc Radę Miasta... więcej»

Ogłoszenia