Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

III biłgorajska senioriada za nami

Dodał: red Data: 2018-02-08 12:41:54 (czytane: 1389)

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju oraz stowarzyszenia skupiające seniorów, byli organizatorami III Biłgorajskiej Senioriady Sportowej. W sportowo - rekreacyjnych konkurencjach rywalizowali mieszkańcy Powiatów Biłgorajskiego i Janowskiego.

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, Biłgoraj

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajSenioriada to zawody sportowo - rekreacyjne przeznaczone dla osób powyżej 50. roku życia, w której uczestnicy mogą sprawdzić swą kondycję fizyczną i miło spędzić czas ze swymi rówieśnikami. Celem zawodów jest przede wszystkim integracja środowisk senioralnych. Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest Ośrodek Sportu i Rekreacji. Uczestnicy rywalizowali o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj i nagrody rzeczowe przygotowane przez OSiR.

senioriada_sportowa_bilgoraj_2018.jpg

W imprezie wzięło udział 7 drużyn seniorskich z Powiatów Biłgorajskiego i Janowskiego. Rywalizacja rozpoczęła się od rozpoczęła autoprezentacja drużyn, a następnie uczestnicy rywalizowali w 9 konkurencjach sportowych w tym we wspólnej rywalizacji dziadków i wnucząt. Oczywiście nie ostateczny wynik był najważniejszy, a dobra zabawa, której nie zabrakło od samego początku aż do końca sportowych zmagań.

Reklama.

Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały puchary, nagrody rzeczowe oraz talony na sprzęt sportowy.

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: senioriada sportowa   spartakiada seniorów   seniorzy biłgoraj   sport biłgoraj

Zobacz także

Mundial w Biłgoraju (FOTO)

Dodane: 2018-05-26 18:20 - Komentarze  (0)  czytane (712)

TAGI: mundial przedszkolaka, mundial dziecięcy, łada 1945 biłgoraj, sport biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.92.173.9

KENYS (2018-02-09 11:27:45)

A gdzie była publiczność Biłgoraja ? A gdzie się zagubiły Władze Samorządowe miasta? Szkoda że Seniorzy są pozostawiani Samym Sobie na bocznym torze . Pewnie jest to przykre gdy występuje się dla Siebie. A co ma do powiedzenia Organizator Imprezy? Pewnie nic plan zrealizowany, a efekty są mniej istotne.Należą się brawa i gratulacje Seniorom biorącym udział w Senioriadzie.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Zdzisław Żołopa sędziuje najleszym w Europie

97. Mistrzostwa Europy w Podnoszeniu Ciężarów odbywają się w dniach od 26 marca do 1 kwietnia 2018 w Bukareszcie (Rumunia). Są to równocześnie 31. Mistrzostwa Europy Kobiet w podnoszeniu ciężarów. Sędziuje na nich biłgorajanin, prezes LKS "ZNICZ" Biłgoraj Zdzisław Żołopa. więcej»

Bal sportowca 2018 (FOTO)

10 lutego br. już po raz XVIII odbył się - zorganizowany przez biłgorajskie środowisko sportowe - bal sportowca. Gala Mistrzów Sportu zgromadziła w jednym z lokali w Biłgoraju sportowców, trenerów i działaczy sportowych. Była to okazja do podsumowania 2017 roku w sporcie oraz do wyróżnienia sportowców i osób wspierających sport. więcej»

Ogłoszenia