Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

II Tarnogrodzki Rajd Rowerowy (FOTO)

Dodał: red Data: 2018-05-07 16:12:33 (czytane: 1417)

Mieszkańcy Gminy Tarnogród po raz drugi wsiedli na rowery i ruszyli szlakiem II Tarnogrodzkiego Rajdu Rowerowego. W ten sposób uczcili majowe rocznice, a na wspólną wyprawę wybrali się całymi rodzinami.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajRowerzyści mieli do pokonania prawie 20-kilometrowy odcinek. Wyjazd zakończył się wspólnym ogniskiem nad zalewem na Błoniu. Dopisała frekwencja i pogoda. -Pierwszy raz pomysł zorganizowania rajdu rowerowego pojawił się w roku ubiegłym przy okazji organizacji imprez z okazji 450-lecia naszego miasta. Zainteresowanie mile zaskoczyło nas więc w tym roku postanowiliśmy kontynuować wydarzenie które mamy nadzieję, stanie się imprezą cykliczną. Organizatorami przedsięwzięcia są Burmistrz Tarnogrodu, Tarnogrodzki Ośrodek Kultury oraz Publiczne Gimnazjum w Tarnogrodzie - mówi Renata Ćwik, dyrektor TOK-u.

rajd_rowerowy_tarnogrod_2018.jpg

Koordynatorem rajdu natomiast był Krzysztof Tarnowski, nauczyciel wychowania fizycznego w tarnogrodzkim gimnazjum. -Zaplanowaliśmy trasę przez Tarnogród, Luchów Górny, Jastrzębiec i Bukowinę. Organizując rajd w roku ubiegłym chcieliśmy, żeby to był rajd rodzinny, żeby rodzice mogli zabrać ze sobą swoje dzieci i tak też się stało. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną, dobrą zabawę. Do zobaczenia za rok - dodaje Ćwik.

/red./
Foto: Organizatorzy

Reklama.

Zdjęć w galerii: 43

Tagi: rajd rowerowy   gmina tarnogród   święta majowe   rodzinny rajd rowerowy

Zobacz także

Piesze i rowerowe 'powitanie jesieni

Dodane: 2018-10-14 10:57 - Komentarze  (0)  czytane (874)

TAGI: powitanie jesieni, rajd rowerowy, spacer po biłgoraju, turystyka rowerowaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.224.89.34

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Rajd granicą zaborów

Z Biłgoraja w okolice Tarnogrodu, Biszczy i Potoka Górnego wyruszył rowerowy szlakiem dawnej granicy zaborów rosyjskiego i austriackiego, dzisiejszej granicy województw Lubelskiego i Podkarpackiego. Na ponad 50 km szlak wyruszyło kilkudziesięciu cyklistów. więcej»

VII Biłgorajska Pielgrzymka Rowerowa

Parafia pw. Chrystusa Króla w Biłgoraju i Stowarzyszenie Jedność Ziemi Biłgorajskiej organizują pielgrzymkę rowerową z Biłgoraja na Jasną Górę. W tym roku pielgrzymka będzie częścią XIII Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rowerowej, która ma charakter gwiaździsty i w wyznaczonym dniu pielgrzymi rowerowi spotkają się na Jasnej Górze. więcej»

Ogłoszenia