Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

II Biłgorajska Seniorada (FOTO)

Dodał: red Data: 2017-01-25 13:38:18 (czytane: 2670)

Na obiektach OSiR w Biłgoraju, 25 stycznia 2017 roku odbyła się impreza skierowana do seniorów pn. "seniorada". W programie znalazły się konkurencje sportowo - rekreacyjne pozwalające walczyć o puchar Burmistrza Miasta oraz zajęcia ruchowe z cennymi nagrodami dla dziadków i wnucząt.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajBiłgorajska seniorada, która w tym roku odbyła się już po raz drugi, to zawody sportowo rekreacyjne przeznaczone dla osób powyżej 50-roku życia. Uczestnicy mogą sprawdzić swoją kondycję fizyczną, koordynację ruchową i na sportowo wraz z wnuczkami spędzić czas. Chodzi o integrację seniorów i sportową ich aktywizację.

seniorada_bilgoraj__1_.JPG


W senioriadzie o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj walczyły drużyny reprezentujące Stowarzyszenie Rowerowe Roztocze, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Cyklistów UTW, Honorowych Dawców Krwi PCK, Stowarzyszenie PCK oraz Klub Seniora "Kwiaty jesieni" z Frampola.

seniorada_bilgoraj__2_.JPG


Każda czteroosobowa drużyna musiała zmierzyć się z z siedmioma konkurencjami, w tym pięcioma konkurencjami sprawnościowymi, w tym z "rzutem oszczepem" na odległość, strzałach do brami, rzutem woreczkiem do celu czy wyścigu z dużymi piłkami. Zawodników do walki zagrzewała publiczność, wśród której znalazł się Burmistrz Biłgoraja Janusz Rosła. On także - wspólnie z Elizą Rafał dyrektorem OSiR - wręczał puchary oraz upominki i gratulował seniorom pogody ducha, krzepy i aktywności.

Reklama.

-Tu nie tyle chodzi o sportową rywalizację, czy zajęte miejsca, ale o integrację, zacieśnianie znajomości, wzajemną mobilizację i aktywność - przyznał Józef Żybura.

seniorada_bilgoraj__3_.JPG


Wyniki:
I miejsce - Cyklistów UTW;
II miejsce - Honorowych Dawców Krwi PCK;
III miejsce - UTW Biłgoraj.

patronat_medialny_bilgorajcompl.jpg

Zdjęć w galerii: 112

Tagi: seniorada   biłgoraj   osir biłgoraj   sport biłgoraj

Zobacz także

XIII Memoriał Stanisława Wójcika - Łada obroniła tytuł

Dodane: 2020-01-20 12:40 - Komentarze  (0)  czytane (445)

TAGI: bilgoraj, memoriał, łada 1945 biłgoraj, memoriał stanisława wójcikaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.227.2.246

KENYS (2017-01-25 18:11:43)

Organizatorzy podjęli trud i zorganizowali Senioriadę. Seniorzy podjęli wysiłek i współzawodniczyli pomiędzy sobą w poszczególnych konkurencjach sportowych. Ale trybuny puściuteńkie, nie miał Kto dopingować. I to cały biłgorajski problem.

hh (2017-01-25 15:21:46)

SUPER! Pozdrowienia dla seniorów :-)))

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Ogłoszenia