Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Ignacy Tarski finalistą Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Dodał: red Data: 2018-06-22 15:00:02 (czytane: 868)

Ignacy Tarski - absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju uzyskał tytuł finalisty XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej etapu centralnego. Olimpiada odbyła się w czerwcu 2018 roku w Lidzbarku.Uczestnicy po rywalizacji pisemnej i ustnej mogli poznać największe atrakcje regionu. Sponsorem głównym olimpiady jest firma Toyota Polska. Wszyscy chętni mogli testować najnowsze modele toyoty z napędem hybrydowym.

ignacy_tarski.jpg

Ignacy Tarski jest też laureatem Olimpiady Biologicznej, może wybierać indeksy spośród wszystkich uniwersytetów i akademii medycznych oraz uczelni politechnicznych w Polsce. Opiekunem uczenia była Barbara Zielińska.

/LO/

Reklama.

Tagi: ignacy tarski   i lo im. onz w biłgoraju   oświata biłgoraj   olimpiada biologiczna

Zobacz także

Plener malarsko - rzeźbiarski w Józefowie

Dodane: 2018-07-13 12:39 - Komentarze  (0)  czytane (362)

TAGI: plener rzeźbiarsko - malarski, umcs, józefów, studenci na plenerze w józefowieKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.225.17.239

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

'Wiosna młodych artystów', czyli jubileusz w MDK (FOTO)

Pracownia plastyczna prowadzona przez Irenę Oręziak - Kupczak obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia swej działalności. Z tej okazji 11 marca br. w MDK odbyły się jubileuszowe uroczystości. W programie znalazła się prezentacja prac plastycznych, występy artystyczne oraz aukcje obrazów. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia