Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Hamowanie - jedna z ważniejszych umiejętności

Dodał: red Data: 2018-07-21 19:21:52 (czytane: 1367)

Na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbyły się kolejne zajęcia w ramach rodzinnych warsztatów rolkowych. Na Skatepark w Biłgoraju, realizowane były zajęcia równolegle dla grupy początkującej i średnio zaawansowanej. ich organizatorem był OSiR i szkółka Funrolki&Fit.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol-Pierwsze kroki na rolkach mamy już za sobą, znamy prawidłową pozycję rolkową, umiemy upadać więc teraz czas na hamowanie! Umiejętność skutecznego hamowania, jest kluczową umiejętnością, która w decydujący sposób wpływa na nasze bezpieczeństwo, jako uczestnika ruchu drogowego - przekonuje instruktor, Katarzyna Futyma.

Reklama.

Warsztaty prowadzone były zarówno dla osób początkujących, które stawiają pierwsze kroki na rolkach - tutaj kładziono nacisk na hamowaniu pługiem - jak i dla średnio zaawansowanych, którzy będą doskonalić hamowanie pługiem i t-stopem.

warsztaty_wrotkarskie.jpg

Ćwiczenia, zwłaszcza te skierowane do najmłodszych, realizowane będą przez gry i zabawy na rolkach. Warsztaty prowadzili instruktorzy Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich zrzeszonych w ogólnopolskim projekcie "I love rolki".Zobacz także:

Ruszyły wakacyjne Rodzinne Warsztaty Rolkowe (FOTO)

/bilgoraj.com.pl/
Foto: Organizatorzy

Tagi: warsztaty rolkarskie   osir biłgoraj   jazda na rolkach   katarzyna futyma

Zobacz także

XVIII Mistrzostwa Nadleśnictw w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Lublinie

Dodane: 2019-03-15 16:47 - Komentarze  (0)  czytane (857)

TAGI: mistrzostwa nadleśnictw, biłgoraj, zsl w biłgoraju, piłka siatkowaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.166.133.84

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Co dalej z biłgorajskim sportem? (FOTO)

Na to pytanie próbowano odpowiedzieć podczas spotkania, które z inicjatywy władz Biłgoraja odbyło się dziś przed południem w sali konferencyjnej Urzędu Miasta. Obok Burmistrza Janusza Rosłana, Wiceburmistrza Jarosława Bondyry i inspektor ds. społecznych i kultury fizycznej Lidii Marczak - Milewskiej dyrektorzy szkół i przedstawiciele klubów sportowych. więcej»

Ogłoszenia