Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Hamburgery na święta

Dodał: klaudia Data: 2009-03-27 14:00:33 (czytane: 2161)

Spółka McDonald’s Polska wykupiła działkę w Zamościu.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajRestauracja typu McDrive stanie między szpitalem papieskim a supermarketem Lidl. Najprawdziwszymi w świecie hamburgerami będziemy zajadać się jeszcze przed... Bożym Narodzeniem

Dominik Szulowski, rzecznik prasowy McDonald’s Polska sp. z o.o. potwierdza, że w lutym została kupiona działka o pow. 5 tys. m kw. I dodaje, że teraz jego firma zabiega o dokupienie gruntów w sąsiedztwie planowanej inwestycji. Cała powierzchnia działki, jaką będzie dysponował McDonald’s wyniesie ok. 6 tys. m kw.

- Liczymy na to, że przynajmniej w połowie roku uzyskamy zezwolenie na budowę. Najpóźniej w grudniu, w Zamościu powinna być już restauracja McDonald’s - zapewnia Dominik Szulowski.

A to oznacza, że zakończy się wieloletni czas wyczekiwania na hamburgery, nie będzie już potrzeby wyjazdów do Lublina tylko po to, aby zjeść kawałek kotleta z bułką.

Niebawem McDonald’s Polska rozpocznie rekrutację pracowników. Dominik Szulowski ocenia, że w restauracji zostanie zatrudnionych 50, może 60 osób. Na początku McDonald’s zacznie szukać menedżerów, którzy po szkoleniu (najprawdopodobniej w Lublinie) będą kierowali restauracją. Na razie nikt nie bierze pod uwagę takiego rozwiązania, aby zarządzanie powierzyć zewnętrznym podmiotom, na zasadzie franczyzy.

Restauracja przyjmie ok. 70-80 klinetów.Będzie też okienko, przy którym zakupy będą robili klienci zmotoryzowani. Do tego trzeba jeszcze doliczyć ok. 20 miejsc w „ogródku” na zewnątrz lokalu.

- Standardowo, jak w każdej naszej restauracji, również i w Zamościu będzie możliwość darmowego korzystania z Internetu. Będzie też plac zabaw dla dzieci - wyjaśnia Szulowski.

Przy restauracji będzie parking (z dwoma miejscami dla autokarów).

Już ok. 5 lat temu McDonald’s chciał wybudować w Zamościu restaurację. Nie udało się. Spółka chciała budować przy „starym” szpitalu. Na to jednak nie zgodził się konserwator zabytków.

Dominik Szulowski uważa, że ta nowa lokalizacja, wcale nie będzie gorsza od tej wcześniejszej, bliżej centrum miasta. 


Źródło Kronika tygodnia

Zobacz także

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy znów przedłużony

Dodane: 2021-01-18 11:22 - Komentarze  (0)  czytane (85)

TAGI:Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.239.242.55

-AF (2009-03-28 13:29:49)

No toż hit miesiąca: zamościanie przestaną jeździć do Lublina na hamburgery

-{:-\ (2009-03-28 06:27:38)

Acha, czyli ten post poniżej to ktoś napisał za ciebie?

- (2009-03-27 21:14:46)

Nie wiem jak wy, ale ja nie wchodzę na stronę o Biłgoraju żeby czytać o zamojskich hamburgerach.

-slik (2009-03-27 19:11:21)

Konserwator zabytków się nie zgodził? Czyżby "stary" szpital był aż tak zabytkowy? Niech ten "pożal się Boże" konserwator przewiezie d..ę do Krakowa. Tam zobaczy McDonalda na Starym Mieście, między zabtkowymi Kamienicami!

- (2009-03-27 18:42:48)

A nas to nie obchodzi!

- (2009-03-27 17:38:08)

Jak można jeść takie świństwo???

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Inwestycje drogowe powiatu biłgorajskiego w latach 2019 - 2020 roku oraz plany na rok 2021

Okno małego ZUS znowu otwarte

Błogosławieństwo owsa i kamienowanie kapłana

Jasełka przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola Nr 3 w Biłgoraju

Jest budżet powiatu na 2021 rok

Tarcza antykryzysowa 6.0

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Ukochane Barwy

2 maja - dzień flagi narodowej. Flaga, godło narodowe i hymn to obok tradycji, historii, kultury i języka podstawa świadomości narodowej...