Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu

Dodał: red Data: 2020-01-26 00:00:16 (czytane: 3461)

Na hali Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, odbył się dziś II Halowy Turniej Piłki Nowej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu. W sportowej rywalizacji udział wzięło 12 drużyn. Mecze odbywały się w dwóch grupach eliminacyjnych.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpolo_puchar_przewodniczacego_1.JPG

W tej kadencji Rady Powiatu, był to już drugi turniej. -Ja przykładam dużą wagę do spotkań sportowych. One uczą szlachetności, zdrowej rywalizacji, szacunku dla przeciwnika i szerzą ducha kultury fizycznej. Cieszę się, że aż dwanaście drużyn stanęło w piłkarskie szranki. Całodzienne zmagania wyłoniły najlepszych i pokazały, że sport jednoczy - mówi Przewodniczący Rady Powiatu, Marian Kurzyna.

o_puchar_przewodniczacego.JPG

Turniej z założenia był rywalizacją towarzyską i traktowany był jako przygotowanie do sezonu ligowego. Był także okazją do integracji i konsolidacji środowisk piłkarskich Ziemi Biłgorajskiej. Zwyciężyła drużyna "Tanew" Majdan Stary, drugie miejsce zajęła "Victoria" Łukowa, a trzecie "Olimpiakos" Tarnogród. W Turnieju wzięły udział także drużyny "Tanew" Harasiuki, "Orzeł" Tereszpol, "Metalowiec" Goraj, "Błękitni" Obsza, "Rotunda" Krzeszów, "Orion" Dereźnia, "Piast" Babice i "Tarpan" Korchów. Zgłosił się także "Tur" Turobin, ostatecznie jednak w rywalizacji udziału nie wziął z powodu przeziębienia zawodników.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: turnij piłki nożnej halowej   biłgoraj   o puchar przewodniczącego rady powiatu   sport

Zobacz także

VII Bieg Sitarski (FOTO)

Dodane: 2020-06-20 17:34 - Komentarze  (0)  czytane (1406)

TAGI: bieg sitarski, biłgoraj biega, osir biłgoraj, zawody biegoweKomentarze (5)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.236.121.68

(2020-01-27 08:42:56)

Nie baca (2020-01-27 08:41:57)

Nie mierz wszystkich swoją miarą, że sam kradniesz nie znaczy jeszcze że wszyscy kradną, te marne grosze, które idą na sport są niczym w porównaniu do finansowania kościoła i kupy niepotrzebnych urzędników, radnych bezradnych, etatowych członków, psełdo społeczników i tej całej swołoczy, która tylko potrafi brać.

czy ktoś zna (2020-01-26 14:28:34)

kandydatów na nowego dyrektora ONZ- u

Janusz (2020-01-26 07:59:19)

Artykuł w 3 zadaniach.. mistrzowie pracują na tym portalu, zero szczegółów kto grał, jakie wyniki...

Baca (2020-01-26 01:06:53)

Turniej może i miał na celu konsolidację środowisk sportowych, ale ich nie skonsolidował. Niestety w naszym sporcie, a szczególnie w piłce nożnej na wsiach krzewiona jest wszelkiego rodzaju patologia. Pieniądze z samorzadow są przejadane w sposób haniebny.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Dokumenty dotyczące historii „Szóstki” trafiły do Biblioteki Miejskiej w Biłgoraju

Zbiory regionalne Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Biłgoraju, powiększyły się o materiały dotyczące działalności Biłgorajskiego Klubu Sportowego „Szóstka”. Dary w imieniu założyciela i prezesa Klubu przekazał Andrzej Miazga, dziennikarz sportowy, piszący artykuły o Klubie i relacje z meczów „Szóstki” w latach 2000 - 2013. więcej»

Ogłoszenia