Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Gminny Dzień Kobiet w Starym Bidaczowie (FOTO)

Dodał: red Data: 2019-03-02 22:26:07 (czytane: 2270)

Już po raz trzeci w Remizie OSP w Starym Bidaczowie odbył się Gminny Dzień Kobiet. Świętowanie rozpoczęło się od życzeń, które paniom złożył europoseł Krzysztof Hetmana i Wójt Gminy Biłgoraj Wiesław Różyński. W programie obok kwiatów i życzeń znalazł się spektakl teatralny, kabaret i wspólna biesiada oraz zabawa taneczna.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol-Szczególnie, w ten jeden dzień w roku możemy wam podziękować drogie panie za to, że jesteście, powiedzieć wam, że was bardzo kochamy. Dziękujemy wam za to, że nas, mężczyzn, wspieracie każdego dnia, otaczacie troską i opieką swoje rodziny i swoich bliskich. Dziękując wam za tę całą energię, którą wkładacie w całe życie zawodowe, społeczne i osobiste, chcielibyśmy wam po prostu powiedzieć proste „dziękuję!”. Życzymy, abyście były zdrowe, aby w waszym życiu była pomyślność, aby wszystko się układało i abyście spełniały swoje marzenia. Niech wam się darzy w polu, sadzie i ogrodzie, niech wasze rodziny żyją w pełnej zgodzie, by starczyło zdrowia, energii i werwy, a także byście żyły spokojnie i nie zszargane były wasze nerwy. By wasze pieśni długo i pięknie brzmiały, a wasze dzieła nasze oczy swym pięknem napawały. Abyście kusiły mężczyzn swym wyglądem i strojem, a w życiu się cieszyły szczęściem i spokojem - mówił Krzysztof Hetman.

dzien_kobiet_bidaczow.JPG

Dla wszystkich pań ze specjalnym koncertem wystąpili panowie na co dzień działający w zespołach śpiewaczych z terenu gminy, m. in. z zespołu śpiewaczego „Czeremcha” z Gromady, Męskiego Zespołu Śpiewaczego z Bukowej i Zespołu Śpiewaczego „Więź” z Soli. Głównym punktem programu był spektakl „Separacja?” przygotowany przez Teatr „RODE” z Krakowa - Tarnowa.Zaprezentowały się także Zespół Śpiewaczy z Bidaczowa i gościnnie Zespół „Za Horyzontem” z Zawadki.

dzien_kobiet_bidaczow_1.JPG

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Zespół Śpiewaczy, Szkołę Podstawową i  Ochotniczą Straż Pożarną ze Starego Bidaczowa, Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju, Wójta Gminy Biłgoraj oraz mieszkańców Starego Bidaczowa.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 91

Tagi: dzień kobiet   gmina biłgoraj   stary bidaczów   święto kobiet

Zobacz także

Jarmark sitarski podczas Festiwalu Kultur

Dodane: 2020-07-03 12:38 - Komentarze  (3)  czytane (443)

TAGI: jarmark sitarski, biłgoraj, festiwal kultur, rękodziełoKomentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.205.109.152

Magda (2019-03-03 09:43:37)

Ludzie chodzący do kościoła przychodzą na zebrania PSL? Przecież oni są w koalicji z Nowoczesną która jest antykościelną partią popierającą związki homo i aborcję.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Restauracje

więcej

Pizzerie

więcej

Placówki artystyczne

Konkursy

Polecamy

Ziemianka partyzancka w Osuchach

W Osuchach w Gminie Łukowa, na szlaku walk partyzanckich i nieopodal...

Maseczki dla tarnogrodzkiego ZOL-u od dzieci pierwszokomunijnych

Dzieci pierwszokomunijne z Tereszpola - Zaorendy zakupiły i przekazały...

Biłgoraj. Karawaka stanęła na cmentarzu w Puszczy Solskiej (FOTO)

Pod koniec czerwca br., na cmentarzu parafialnym parafialnym...

Wynajem maszyn czyszczących - oto co powinniśmy wiedzieć

Przemyślana ekspozycja, intuicyjna strona internetowa, wyszkoleni...

Fotografia ślubna: Jak uwiecznić wyjątkową chwilę?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Przygotowujemy...

Pszczelarz Kozacki wyróżniony tytułem „Marka Lubelskie”

Prowadzący działalność na terenie Gminy Łukowa Pszczelarz Kozacki...

Ogłoszenia