Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Gminny Dzień Kobiet w Starym Bidaczowie (FOTO)

Dodał: red Data: 2019-03-02 22:26:07 (czytane: 1977)

Już po raz trzeci w Remizie OSP w Starym Bidaczowie odbył się Gminny Dzień Kobiet. Świętowanie rozpoczęło się od życzeń, które paniom złożył europoseł Krzysztof Hetmana i Wójt Gminy Biłgoraj Wiesław Różyński. W programie obok kwiatów i życzeń znalazł się spektakl teatralny, kabaret i wspólna biesiada oraz zabawa taneczna.-Szczególnie, w ten jeden dzień w roku możemy wam podziękować drogie panie za to, że jesteście, powiedzieć wam, że was bardzo kochamy. Dziękujemy wam za to, że nas, mężczyzn, wspieracie każdego dnia, otaczacie troską i opieką swoje rodziny i swoich bliskich. Dziękując wam za tę całą energię, którą wkładacie w całe życie zawodowe, społeczne i osobiste, chcielibyśmy wam po prostu powiedzieć proste „dziękuję!”. Życzymy, abyście były zdrowe, aby w waszym życiu była pomyślność, aby wszystko się układało i abyście spełniały swoje marzenia. Niech wam się darzy w polu, sadzie i ogrodzie, niech wasze rodziny żyją w pełnej zgodzie, by starczyło zdrowia, energii i werwy, a także byście żyły spokojnie i nie zszargane były wasze nerwy. By wasze pieśni długo i pięknie brzmiały, a wasze dzieła nasze oczy swym pięknem napawały. Abyście kusiły mężczyzn swym wyglądem i strojem, a w życiu się cieszyły szczęściem i spokojem - mówił Krzysztof Hetman.

dzien_kobiet_bidaczow.JPG

Dla wszystkich pań ze specjalnym koncertem wystąpili panowie na co dzień działający w zespołach śpiewaczych z terenu gminy, m. in. z zespołu śpiewaczego „Czeremcha” z Gromady, Męskiego Zespołu Śpiewaczego z Bukowej i Zespołu Śpiewaczego „Więź” z Soli. Głównym punktem programu był spektakl „Separacja?” przygotowany przez Teatr „RODE” z Krakowa - Tarnowa.Zaprezentowały się także Zespół Śpiewaczy z Bidaczowa i gościnnie Zespół „Za Horyzontem” z Zawadki.

dzien_kobiet_bidaczow_1.JPG

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Zespół Śpiewaczy, Szkołę Podstawową i  Ochotniczą Straż Pożarną ze Starego Bidaczowa, Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju, Wójta Gminy Biłgoraj oraz mieszkańców Starego Bidaczowa.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 91

Tagi: dzień kobiet   gmina biłgoraj   stary bidaczów   święto kobiet

Zobacz także

"Mamy pomaganie we krwi"

Dodane: 2019-12-15 19:55 - Komentarze  (1)  czytane (109)

TAGI: łukowa, akcja poboru, klub honorowych dawców, robert chmielKomentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.94.200.93

Magda (2019-03-03 09:43:37)

Ludzie chodzący do kościoła przychodzą na zebrania PSL? Przecież oni są w koalicji z Nowoczesną która jest antykościelną partią popierającą związki homo i aborcję.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Restauracje

więcej

Pizzerie

więcej

Placówki artystyczne

XVIII Dzień Jesiennego Liścia (FOTO)

Już po raz XVIII w Szkole Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju odbył się Dzień Jesiennego Liścia. Tegoroczna odsłona charytatywnego wydarzenia odbyła się pod honorowym patronatem pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy. Wydarzenie jednoczy społeczność szkolną i lokalną w niesieniu pomocy. Co roku organizatorzy pomagają jednemu konkretnemu dziecku z Ziemi Biłgorajskiej. więcej»

Konkursy

Polecamy

Motomikołaje przywieźli dzieciom radość (FOTO)

Biłgorajscy motocykliści znów pokazali otwarte i gorące serca....

Mikołajki na sportowo

W sobotę, 14 grudnia br. w hali sportowo -– widowiskowej...

Wigilijny stół wg. uczniów ZSZiO (FOTO)

Tradycyjnie już przed świętami Bożego Narodzenia, uczniowie ZSZiO...

38. rocznica wprowadzenia stanu wojennego (FOTO, VIDEO)

W biłgorajskim sanktuarium św. Marii Magdaleny odbyły się dziś...

Ponad 60 tys. zł na leczenie Piotra Kozaka (FOTO, VIDEO)

Ponad 60 tys. zł zebrano podczas akcji charytatywnych, jakie...

Od przyszłego roku mieszkańcy zapłacą więcej za śmieci

Rada Miasta przyjęła podwyżki za gospodarowanie odpadami. Od przyszłego...

Ogłoszenia