Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Fryzjerskie warsztaty z mistrzem

Dodał: red Data: 2018-11-05 15:39:20 (czytane: 1365)

-Dziś w Polsce trzeba specjalistów i tylko specjaliści mają przyszłość na rynku. Gdy wykonuje się swą pracę z pają, profesjonalnie i stale się rozwija to sukces jest na wyciągnięcie ręki - przekonywał, pokazując techniki koloryzacji i strzyżenia, szkoleniowiec i fryzjer praktyk, Piotr Hutkowski.



Dziś w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju odbyło się szkolenie dla uczniów kształcących się w zawodach fryzjerskich. Prowadził je przez kilka godzin, reprezentujący firmę Revlon Professional, Piotr Hutkowski. -Jestem tu dziś by pokazać przyszłym fryzjerom nowe trendy w stylizacji, farbowaniu i strzyżeniu. By przekazać im techniki, ale także patenty i tricki, które ułatwią im późniejszą pracę. Chcę także pokazać, że dziś jest czas na fachowców i tylko fachowcy odniosą sukces - zaznacza prowadzący wykłady.

warsztaty_fryzjerskie__2_.JPG

Danuta Demucha, nauczyciel przedmiotów zawodowych fryzjerskich w ZSZiO podkreśla, że szkolenia zawodowe to tradycja szkoły. -Chcemy zapoznać młodzież z nowymi trendami, fryzjerstwo się nieustannie zmienia. Z jednej strony to jest moda z drugiej nowe trendy w kosmetykach, sprzętach czy technikach. Chcemy by nasi uczniowie byli z tym wszystkim na bieżąco, stąd zapraszamy fachowców i dajemy szansę na pogłębienie wiedzy - zaznacza.

warsztaty_fryzjerskie__1_.JPG

Poszerzenie oferty szkoły doceniają sami uczniowie. Chętnie uczestniczą w zajęciach, a ich obecność nie ogranicza się tylko do słuchania wykładów, ale podejmują - pod okiem fachowców - konkretne działania. -W szkole zdobywamy podstawy, to właśnie takie warsztaty i zajęcia praktyczne na naszych pracowaniach oraz praktyki w zakładach fryzjerskich pozwalają zdobywać doświadczenie. Dzięki takim warsztatom mamy możliwość skorygowania błędów i poszerzenia wiedzy. To bardzo cenne - przyznaje Gabriela Marczak z klasy II technikum fryzjerskiego ZSZiO.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: zszio biłgoraj   warsztaty fryzjerstwa   oświata biłgoraj   techniki strzyżenia

Zobacz także

Zapisy do przedszkola i żłobka

Dodane: 2019-03-20 11:51 - Komentarze  (0)  czytane (123)

TAGI: przedszkole, dni otwarte, akademia przedszkolaka, wychowanie przedszkolne biłgoraj



Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.228.42.25

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia