Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Fryzjerskie rockowe inspiracje

Dodał: red Data: 2018-04-21 23:54:23 (czytane: 1202)

I miejsce dla Sylwii Olak z klasy II ZSZiO w I Edycji Wojewódzkiego Konkursu Fryzjerskiego „Rockowe inspiracje”, który odbył się w Opolu Lubelskim.

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, BiłgorajReklama.

W kwietniu br. Sylwia Olak i Klaudia Wasąg, uczennice Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, wraz ze swoimi modelkami (Joanną Mojak i Natalią Przytułą) uczestniczyły w I Edycji Wojewódzkiego Konkursu Fryzjerskiego „Rockowe inspiracje”. Uczennice w czasie 120 minut musiały wykonać fryzurę zgodną z tematem przewodnim konkursu.

konkurs_fryzjerstwo.jpg

Ocenie podlegały artyzm i kreatywność w tworzeniu fryzury, zgodność fryzury z tematem konkursu, spójność elementów zadania (makijaż, fryzura, ubiór), estetyka wykonania i stopień trudności. Do konkursu zgłosiło się 11 drużyn z Województwa Lubelskiego, a jego celem było doskonalenie umiejętności zawodowych uczniów, rozwijanie uzdolnień oraz zainteresowań w dziedzinie fryzjerstwa, współzawodnictwo, doskonalenie umiejętności interpersonalnych w sytuacji rywalizacji, pobudzenie kreatywności i motywacji do doskonalenia zawodowego oraz prezentacja umiejętności fryzjerskich.

/red./

Tagi: fryzjerskie rockowe inspiracje   zszio biłgoraj   oświata biłgoraj   konkurs fryjerski

Zobacz także

Spot 'Katolika' z okazji 100-lecie niepodległości do obejrzenia w internecie i biłgorajskim kinie

Dodane: 2018-09-21 12:08 - Komentarze  (0)  czytane (270)

TAGI: katolickie liceum ogólnokształcące, katolik biłgoraj, spot z okazji 100-lecia niepodległości, kino biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.166.203.17

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

Badają skorupę ziemską. Te badania odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic

Wstrząs, jaki w nocy z 11 na 12 września br. odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic nie tylko ich zaniepokoił, ale także zaciekawił. My już rano informowaliśmy, że nie było to żadne tąpnięcie, czy trzęsienie ziemi, a skutek prac sejsmicznych. Prowadzą je specjaliści na zlecenie Polskiej Akademii Nauk. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia