Sami sobie nie poradzimy. Chyba, że zaprosimy kandydatki do tytułu Miss World razem z Lublinem - zastanawia się Jadwiga Machulewska, dyrektor Wydziału Promocji, Kultury i Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Zamościu. "/>

Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Fortuna za chwilę z Miss

Dodał: AK Data: 2006-03-06 19:34:18 (czytane: 1339)

miss.jpg
Sami sobie nie poradzimy. Chyba, że zaprosimy kandydatki do tytułu Miss World razem z Lublinem - zastanawia się Jadwiga Machulewska, dyrektor Wydziału Promocji, Kultury i Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Zamościu.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajChodzi o to, że Zamość może nie sprostać wymaganiom jakie stawiają organizatorzy Miss World 2006.
Finalistki będą przebywać w Polsce od 1 września do 1 października 2006 r. Wybory Miss World w Polsce współorganizują m.in. Krajowa Izba Gospodarcza oraz Biuro Miss Polonia.
120 kandydatek odwiedzi 20 miejscowości. Pierwsze miasto gościć je będzie przez trzy dni, w tym czasie Organizatorzy przewidują Wielką Galę Otwarcia. Początek tournee po Polsce rozpocznie się 4 września 2006 roku, a zakończy ok. 24 września. W tym czasie zostaną zorganizowane wszystkie wizyty, których gospodarzami będą wyłonione w tym konkursie miejscowości.

Kto da więcej
Ze względu na czas, w jakim kandydatki do tytułu najpiękniejszej mogą przebywać w danej miejscowości, te podzielono na trzy grupy. W pierwszej (A) przewidziano pobyt 2-3-dniowy. W drugiej (B) będą gościły 1 dzień (w tym przypadku pobyt obejmuje też nocleg), w trzeciej (C) wizyta będzie trwała 3-6 godzin.
Aby jednak podejmować finalistki, trzeba spełnić pewne warunki. Choćby takie, że miasto powinno dysponować hotelami o odpowiednim standardzie. Minimum to hotel 4- i 3-gwiazdkowy, w każdym powinno być co najmniej 50 miejsc. Dodatkowy wydatek to organizacja spektakularnych imprez z udziałem finalistek, w których powinno wziąć udział jak najwięcej osób.
Kilkudniowy pobyt finalistek to wydatek 500 tys. funtów brytyjskich (prawie 3 mln zł). Jednodniowy pobyt finalistek to wydatek 80 tys. funtów (ponad 450 tys. zł). Jeśli kandydatki przyjadą na kilka godzin, trzeba zapłacić 40 tys. funtów (ponad 220 tys. zł).
- To tylko opłata licencyjna, czyli minimalna. Może się zdarzyć tak, że o przyjęcie kandydatek będzie starało się więcej niż jedno miasto. Wygra ta oferta, która będzie bardziej atrakcyjna, również finansowo - wyjaśnia Łukasz Ławniczak, dyrektor ds. marketingu w Biurze Miss Polonia.
Czyli, jeśli nawet np. Zamość będzie chciał gościć najpiękniejsze kobiety świata, ale w tym samym czasie będzie chciało to uczynić inne miasto i zechce zapłacić więcej, to zwycięży.

Bez Lublina ani rusz
Oczywiście może się tak zdarzyć. Ale przewidziano inne rozwiązanie. Kandydatki mogą odwiedzać miasta w grupach 40-osobowych.
- O przyjęcie kandydatek do tytułu Miss World mogą się starać całe regiony. W ten sposób można obniżyć koszty, finalistki w ciągu kilku godzin będą w kilku miejscach. Część kosztów mogą pokryć sponsorzy - podpowiada Łukasz Ławniczak.
I w tym, jak mówi dyrektor Jadwiga Machulewska, cała nadzieja, że np. w sojuszu z Lublinem i Zamość ma szansę znaleźć się wśród miast, do jakich przyjadą (choćby na chwilę) pretendentki do tytułu najpiękniejszej kobiety świata. Rozmów z władzami Lublina jeszcze nie było.
Termin składania ofert (przyjmuje je Krajowa Izba Gospodarcza w Warszawie) mija 22 marca o 13.30. Wtedy będzie już wiadomo, gdzie przyjadą najpiękniejsze kobiety świata i gdzie ostatecznie odbędzie się zaplanowany na 30 września finał wyborów Miss World 2006.
- Nie podjęliśmy jeszcze decyzji, czy weźmiemy udział w konkursie - mówi dyrektor Machulewska.
Żródło: www.kronikatygodnia.pl

 

Zobacz także

Uczniowie RCEZ na stażu w Grecji

Dodane: 2020-09-28 15:55 - Komentarze  (0)  czytane (210)

TAGI: rcez biłgoraj, regionalne centrum edukacji zawodowej w biłgoraju, oświata biłgoraj, erazmus+Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.208.202.194

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Biłgoraj uczcił ofiary sowieckiej agresji na Polskę

Powiatowe święto plonów

I Przegląd Zespołów Obrzędowych Powiatu Biłgorajskiego

Przygotowanie szkół powiatowych do nowego roku szkolnego w stanie epidemii

Pokazy wyszkolenia kawaleryjskiego

Koncert Pauliny Mazepy, zakończył tegoroczny piknik ekologiczny w Biłgoraju

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Świadectwa jednak wcześniej

Minister stanął po stronie maturzystów i wyrzucił szefa Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.
...