Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Formy promocji oraz reklamy w Internecie

Dodał: red Data: 2018-10-12 08:02:12 (czytane: 1496)

Posiadając własną działalność gospodarczą nie sposób jest obejść się bez Internetu. Za jego pomocą możemy nie tylko składać zamówienia czy kontaktować się z partnerami, ale również prowadzić skuteczną kampanię marketingową. Sieć internetowa jest potęgą, gdyż dociera w zasadzie w każdy zakątek świata.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajWykorzystanie technik reklamowych z użyciem Internetu pozwoli więc osiągnąć globalny zasięg i przyspieszy rozwój firmy. Ponadto taka promocja odbywa się przez całą dobę. Wielość form takiego marketingu sprawia, że każdy przedsiębiorca znajdzie to rozwiązanie, które najbardziej odpowiada jego preferencjom, celom oraz możliwościom finansowym.

Jednym z typów promocji w Internecie jest reklama typu pull. Tutaj wyróżnić możemy tak zwane classifields, czyli drobne ogłoszenie zamieszczane w różnego rodzajach katalogach internetowych czy też pull banery, będące polami z tekstem, grafiką, animacją i dźwiękiem, mającymi zachęcić internautę do kliknięcia w nie.

sposoby_reklamy_internet.jpg

Do wyboru mamy również reklamy typu push. Te z kolei można podzielić na banery pojawiające się wcześniej, aniżeli sama witryna; pop-up oraz interstitials. Wszystkie one są okienkami, które „wyskakują” podczas ładowania bądź przeglądania strony internetowej, co bywa bardzo uporczywe dla użytkowników i w związku z tym raczej mało skuteczne, gdyż rozwiązanie to budzi raczej negatywne skojarzenia.

Warto pomyśleć również o reklamach w wyszukiwarkach. Zwykle jest to Google, gdyż je popularność jest zdecydowanie największa. W obrębie wyszukiwarek mogą pojawiać się teksty bądź zdjęcia produktów, które są powiązane z wpisanymi przez użytkownika frazami. Ta forma reklamy jest bardzo skuteczna, gdyż wszystko, co pojawia się na pierwszej stronie Google jest doskonale widoczne.

Reklama.

Innym przykładem marketingu internetowego są reklamy video. Zwykle spot reklamowy wyświetla się przed lub po interesującym użytkownika materiale filmowym, przy czym video tego nie można od razu pominąć. To rozwiązanie przyciąga dużą uwagę internautów. Ponadto jest ono łatwo dostępne, gdyż na przykład na platformie YouTube wiele vlogerów zarabia właśnie w ten sposób, że na początku ich filmów pokazuje się oferta danej firmy.

Bardziej tradycyjnym sposobem na reklamę w Internecie jest wysyłanie wiadomości e-mail z ofertą danej firmy. Wiadomości te mogą mieć formę newslettera lub po prostu tradycyjnego e-mail marketingu. Obie metody wiążą się z posiadaniem bazy kontaktów do konsumentów, co jest możliwe dopiero wówczas, gdy klient wyrazi na to zgodę, na przykład podając swój adres mailowy podczas rejestracji czy zakupów w sklepie.

Poza reklamami należy pamiętać także o formach promocji sprzedażowych. Są to przede wszystkim kupony, próbki, konkursy czy obniżki cen, które mają zachęcić potencjalnego klienta do zakupu.

Nie są to wszystkie możliwe metody marketingu internetowego, jednakże te z pewnością należą do najważniejszych i najpopularniejszych. Wybór jest tu szeroki i zależy wyłącznie od nas, ale powinna przyświecać nam zasada, która mówi, że „reklama dźwignią handlu”.

Przy współpracy z https://carted.pl/.

Tagi: reklama internetowa   formy reklamy internetowej   biłgoraj   internet

Zobacz także

Rolety czy żaluzje?

Dodane: 2019-06-05 14:22 - Komentarze  (0)  czytane (385)

TAGI: rolety, dom i ogród, biłgoraj, żaluzjeKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.147.29.160

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Koncert chwały na podsumowanie Uroczystości Bożego Ciała

"Spontaniczna Motomajówka" czyli kilkuset motocyklistów na ulicach Biłgoraja

Driftingowe Rozpoczęcie Sezonu 2019

"Zwycięska Polska". Koncert patriotyczny Jana Pietrzaka

Misterium Męki Pańskiej - Biłgoraj 2019

XVI Międzyprzedszkolny Festiwal

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Pracujący rencista powinien uważać na przychody

Co dziewiąta osoba, która pobiera rentę socjalną, dodatkowo do niej dorabia. To zupełnie legalne. Renciści muszą jednak pamiętać,...