Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Finał XIII Szkolnej Olimpiady Wiedzy Informatycznej

Dodał: red Data: 2018-01-31 15:24:06 (czytane: 1758)

W styczniu 2018 roku odbył się w RCEZ, finał XIII Szkolnej Olimpiady Wiedzy Informatycznej. Celem przeprowadzonych zawodów było popularyzacja wiedzy informatycznej oraz ujawnianie i rozwijanie talentów informatycznych.

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, Biłgoraj

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajPo etapie pisemnym do finału awansowało sześciu uczniów Jakub Klimczak - 3TI, Aleksander Kuliński - 3TI, Agnieszka Okoń - 4TI, Marcin Paszko - 4TI, Michał Ryczko - 4TI i Dawid Sobań - 4TI.

olimpiada_informatyczna_rcez.jpg

Finaliści rozpoczynali rywalizację z dorobkiem punktowym uzyskanym na etapie pisemnym. W trakcie przebiegu finału uczestnicy rozwiązywali zadania praktyczne z różnych dziedzin informatyki. Rywalizacja miała wyrównany przebieg. O zajęciu pierwszego miejsca zadecydowało wykonanie ostatniego zadania przez uczestników. Ostatecznie tytuł "informatyka roku" zdobyła Agnieszka Okoń z 4 TI.

Reklama.

Na podkreślenie zasługuje postawa Jakuba Klimczaka (3TI), który w finale uzyskał maksymalną ilość punktów co mu dało trzecie miejsce. Wszyscy uczestnicy finału otrzymali nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.

/red./

Tagi: olimpiada wiedzy informatycznej   rcez biłgoraj   elektryk biłgoraj   oświata biłgoraj

Zobacz także

Goście z Włoch i Gruzji w Szkole Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju

Dodane: 2018-10-15 12:24 - Komentarze  (0)  czytane (45)

TAGI: wolontariat, nauka, szkoła podstawowa nr 5 w biłgoraju, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.92.160.119

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

Badają skorupę ziemską. Te badania odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic

Wstrząs, jaki w nocy z 11 na 12 września br. odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic nie tylko ich zaniepokoił, ale także zaciekawił. My już rano informowaliśmy, że nie było to żadne tąpnięcie, czy trzęsienie ziemi, a skutek prac sejsmicznych. Prowadzą je specjaliści na zlecenie Polskiej Akademii Nauk. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia