Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Finał powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju BRD dla Gimanzjów (WYNIKI)

Dodał: red Data: 2014-04-10 15:39:50 (czytane: 4058)

Uczniowie z Gimnazjum Nr 3 w Biłgoraju zwyciężyli, w rozegranym 10 kwietnia br. Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego; w powiatowych zmaganiach okazali się najlepsi. Z rąk etatowego członka Zarządu Powiatu oraz dyrektora RCEZ i zastępcy komendanta Powiatowego Policji otrzymali puchar i nagrody.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajTurniej odbył się na obiektach Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju przy ul. motorowej. Na zawodników czekał test wiedzy teoretycznej oraz praktyczne sprawdzenie umiejętności jazdy na rowerze i przepisów ruchu rogowego. Sędziami byli funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju oraz pracownicy RCEZ.

turniej_brd_gimnazja.JPG

Uczestników Turnieju ich opiekunów i gości powitał Edward Surmacz prezes UKS Moto-Kard "Energety", który przypomniał, że w 2013 roku zdarzyło się w Polsce ponad 35 tys. wypadków drogowych, z których statystycznie co dziesiąty był śmiertelny. Były dyrektor biłgorajskiego "Elektryka" apelował by młodzież pogłębiała znajomość przepisów ruchu drogowego i pierwszej pomocy. Jak zaznaczył jednym z głownych zadań Turnieju BRD jest kształtowanie odpowiednich postaw oraz kultury uczestnictwa w ruchu drogowym wśród dzieci i młodzieży.

Reklama.

W Turnieju Powiatowym, w rywalizacji szkół gimnazjalnych zwyciężyło Gimnazjum Nr 3 w Biłgoraju, które wystąpiło w składzie: Adrian Łasocha, Patrycja Sprysak i Marcin Wolanin. Opiekunem.

turniej_brd_gimnazja_bilgoraj.JPG

Drugie miejsce zajęli przedstawiciele Gimnazjum w Lipinach Dolnych, czyli Kamil Kupiec, Kamil Kruk i Bartosz Dudek. Na trzeciej lokacie rywalizację zakończyli Sebastian Borowiec, Damian Pisklak i Piotr Michoński z Gimnazjum w Aleksandrowie.

Organizatorami Turnieju byli Starostwo Powiatowe w Biłgoraju, KPP w Biłgoraju, UKS Moto-Kar "Energetyk" i regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju.

patronat_medialny_bilgorajcompl.jpg

Tagi: turniej brd biłgoraj   bezpieczeństwo w ruchu drogowym   rcez w biłgoraju   uks moto-kart energetyk

Zobacz także

Potrącenie dziecka na przejściu dla pieszych

Dodane: 2020-06-19 14:51 - Komentarze  (0)  czytane (1067)

TAGI: potrącenie dziecka, wypadek, gmina łukowa, policja biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 35.168.111.204

-KPP (2014-04-12 08:30:41)

Bo jest teraz Marek K. Dość intryg i intrygantek.

-kesz (2014-04-11 15:17:30)

Była bajka o smoku wawelskim i po smoku.

- (2014-04-10 20:09:39)

Brawa dla Trójeczki i Pana Jacka :)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Osuchy 1944. Droga Krzyżowa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Osuchach

Program chodnikowy powiatu biłgorajskiego

Wsparcie dla samorządów powiatu biłgorajskiego z tarczy antykryzysowej 4.0

Raport o stanie powiatu biłgorajskiego za 2019 rok

#ChalengePomagam biłgorajskich krwiodawców

Marszałek Elżbieta Witek w Biłgoraju

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Dziś rozpoczyna się Triduum Paschalne

Triduum Paschalne Męki i Zmartwychwstania Pańskiego to szczyt całego roku liturgicznego Kościoła. Rozpoczyna się Mszą Wieczerzy Pańskiej...